« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Olesiński najlepszym strzelcem Narwi

Przemysław Olesiński był najlepszym strzelcem Narwi Ostrołęka w zakończonym po jednej rundzie sezonie rozgrywek ligi okręgowej. Podopieczny trenera Dariusza Narolewskiego zapisał na swoim koncie aż 20 bramek w rozegranych piętnastu meczach.


Aż 20 goli dało Przemysławowi Olesińskiemu nie tylko miano najlepszego strzelca Narwi Ostrołęka, ale także całych rozgrywek. Drugi na liście strzelców Michał Dzięgielewski z Wkry Bieżuń zdobył czternaście goli, a trzeci Sebastian Tabaka strzelił trzynaście goli. Reklama

Dla Narwi po jedenaście bramek zdobyli Mariusz Marczak i Kamil Jastrzębski. Pięć goli dla niebiesko-czerwonych zapisał Paweł Kuzia, a po cztery zdobyli Mateusz Pełtak i Kamil Gontarz. Trzy cenne gole zdobył Piotr Strzeżysz, dwa Igor Cychol, a po jednym Piotr Dąbrowski II i Hubert Cendrowski.

W sumie w piętnastu meczach podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego strzelili 62 gole, 36 w spotkaniach przed własną publicznością i 26 w meczach wyjazdowych.Wiele wskazuje na to, że kolejne spotkania rozegrają już na czwartoligowych boiskach, chociaż na oficjalną decyzję Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej z pewnością przyjdzie nam jeszcze zaczekać kilka dni.

Odsłon: 14351
Komentarzy: 2
07:55, 02.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Orz przegrał w końcówce

Orz przegrał w końcówce

Gracze z Goworowa przegrali 2:4 z Orłem Sypniewo. Piłkarze Waldemara Marczaka długo prowadzili 1:0, a później 2:1, jednak końcówka należała do miejscowych. Bramki dla ekipy z naszego powiatu zdobyli: Jakub Grabowski oraz Dominik Sujkowski.

Bartnik na 'stole' w Pieckach

Bartnik na "stole" w Pieckach

Dzisiaj o godz. 18 ekipa z Myszyńca zagra trzeci mecz kontrolny. Rywalem podopiecznych Radosława Rogowskiego będzie zespół KS-u Żagiel Piecki, który występuje w Klasie Okręgowej w grupie warmińsko-mazurskiej.

Orz jedzie do Sypniewa

Orz jedzie do Sypniewa

Przed podopiecznymi Waldemara Marczaka czwarta gra kontrolna. Dzisiaj o godz. 18 zmierzą się w Sypniewie z przedstawicielem Klasy A - Orłem. Szkoleniowiec będzie dysponował szeroką kadrą.

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Odbyły się dwa kolejne spotkania w ramach Wakacyjnej Ligi Oldbojów. W dwóch spotkaniach padły aż 24 gole. Zespołom nie straszna była ulewa. Zwyciężyła radość z możliwości gry w piłkę, mając kilka wiosen więcej na karku.

110 minut i porażka Kurpika

110 minut i porażka Kurpika

Podopieczni Łukasza Pokory rozegrali czwarty mecz kontrolny. W Szczytnie przegrali z przedstawicielem Klasy A warmińsko-mazurskiej. Co ciekawe, oba zespoły dogadały się na 110 minut grania. Po regulaminowym czasie doszło do 20-minutowej dogrywki.

» Wasze komentarze

Heniek @ 09:45, 03.06.2020r. IP: *.*.12.140

Takie wielkie grajki a boją się grać baraże

Gosc @ 15:21, 03.06.2020r. IP: *

Jakie baraże skąd wam się biorą takie rzeczy w głowie, baraże gra drugi z drugim a jeśli są dwie grupy to wtedy ewentualnie pierwszy z pierwszym o awans do wyższej klasy, a nie 4 zespoły, a pozostałe to co nie grały w tych rozgrywkach, im nie wolno aby mlawa się złapała co, a tu zonk.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo