« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści już trenują na kortach ziemnych

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe jako jeden z pierwszych klubów sportowych w naszym mieście mógł wrócić do normalnych zajęć. Treningi w mniejszych grupach i rozgrywanie spotkań sparingowych sprawiły, że teraz można myśleć już o pierwszych zawodach.


W sezonie halowym Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadziło jeden turniej halowy open, w którym zwyciężył Wiktor Kosowski. 15-latek z Łomży w finałowym starciu pokonał Mateusza Matyczaka 6:1 6:1. OST zorganizowało także turnieje dla kobiet oraz dzieci i młodzieży. Reklama

Zdecydowanie więcej miało dziać się latem, jednak sezon wyraźnie się opóźnił w związku z panującą epidemią. Największymi zawodami singlowymi zaplanowanymi na sezon letni będą mistrzostwa Ostrołęki o puchar prezydenta miasta, deblowe mistrzostwa miasta oraz finałowy Masters z udziałem najlepszych zawodników.

W obecnym sezonie mistrzostwa Ostrołęki mogą być nawet trzydniową imprezą, a z pewnością zgłodniałych gry na korcie tenisiści dostarczą dużo emocji. Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowy szczególny nacisk chce kłaść na udział młodych adeptów tenisa ziemnego.


Esprit

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe organizowało również Ostrołęcką Ligę Tenisową, jednak obecnie nie ma jeszcze decyzji odnośnie możliwości jej przeprowadzenia. Więcej informacji o planach OST już niebawem w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

Odsłon: 10039
Komentarzy: 0
07:50, 04.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo