« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 18 września 2020 r., imieniny Stefanii, Irmy, Stanisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szczypiorniści UKS Diamentu najlepsi w lidze

Szczypiorniści Uczniowskiego Klubu Sportowego Diament Ostrołęka zakończyli rywalizację w rozgrywkach ligowych na pierwszej lokacie. Podopieczni trenera Radosława Blocha uplasowali się ex aequo z Wisłą Płock i UKS Wilanowią I Warszawa.


W sezonie 2019/2020 rozgrywki zostały zakończone przedwcześnie, a piłkarze ręczni Diamentu nie doznali w nich porażki. Jednocześnie WMZPR postanowił przyjąć w kategoriach za ostateczne tabele z zaliczeniem wyników spotkań rozegranych do dnia zawieszenia rozgrywek oraz przyznać miejsca miejsca ex aequo na podstawie zdobytych punktów. W efekcie szczypiorniści zajęli pierwsze miejsce ex aequo z zespołami SKF Wisła Płock oraz UKS Wilanowia Warszawa. Reklama

- Bardzo nam szkoda, że tak dobrze zapowiadający się sezon ze względu na epidemie musiał skończyć się przedwcześnie - mówi szkoleniowiec UKS Diament Ostrołęka Radosław Bloch. - Jeśli chodzi o rozgrywki ligowe z pewnością pozostałe do rozegrania spotkania pozwoliłyby na zebranie zespołowi dużego bagażu doświadczeń, a rywalizacja przyniosłaby ciekawe wyniki. Cały sezon poświęcony był również przygotowaniom do rozgrywek szkolnych, bowiem prawie wszyscy chłopcy grający w zespole uczą się również w jednej klasie sportowej. Walka o najwyższe miejsca w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej była naszym nadrzędnym celem w tym roku szkolnym.


Esprit

Jak podkreśla szkoleniowiec młodych piłkarzy ręcznych mimo to należy cieszyć się z wyników, które udało się osiągnąć.
- Pozostaje nam się cieszyć z sukcesu, którego udało się dokonać młodym szczypiornistom z Ostrołęki i liczyć na to, że kolejny sezon będziemy mogli rozegrać już bez przeszkód - dodaje trener Radosław Bloch.

Odsłon: 7829
Komentarzy: 3
07:45, 06.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trójka trzecia u Dobrzyńskiego. Borowiecki królem strzelców (zdjęcia, wideo)

Trójka trzecia u Dobrzyńskiego. Borowiecki królem strzelców (zdjęcia, wideo)

Sześć zespołów złożonych z zawodników urodzonych w 2006 roku i młodsi wzięło udział w XV Memoriale Piotra Dobrzyńskiego w piłce ręcznej. W hali przy ul. Blachnickiego podopieczni Radosława Żebrowskiego wygrali dwa spotkania i jedno przegrali. W najważniejszym starciu ograli 23:22 Wilanowię Warszawa.

Uczczą pamięć Dobrzyńskiego. Diament i Trójka w akcji

Uczczą pamięć Dobrzyńskiego. Diament i Trójka w akcji

Już 12 i 13 września odbędzie się XV Memoriał Piotra Dobrzyńskiego w piłce ręcznej. W sobotę do gry przystąpią drużyny złożone z chłopców urodzonych w 2006 roku, zaś dzień później o najwyższe miejsca powalczą o rok młodsi. Zmagania w hali przy ul. Blachnickiego 5 będą zamknięte dla publiczności. Każdy mecz będzie trwał 2x20 minut.

 

Trójka bardzo gościnna (dwie galerie zdjęć, wideo)

Trójka bardzo gościnna (dwie galerie zdjęć, wideo)

Cztery drużyny mierzyły się w XVII Memoriale im. Zbigniewa Majewskiego w piłce ręcznej seniorów. Gospodarze - Trójka Ostrołęka ugościła wszystkich pięknie i podarowała zwycięstwa swoim przeciwnikom. Dla podopiecznych Rafała Niećko były to pierwsze spotkania kontrolne przed wznowieniem rozgrywek.

 

Trójka uczci Zbigniewa Majewskiego

Trójka uczci Zbigniewa Majewskiego

5 września w hali III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej rozegrany zostanie XVII Memoriał im. Zbigniewa Majewskiego. Organizatorem rywalizacji będzie UKS Trójka Ostrołęka, który zaprasza do oglądania spotkań piłki ręcznej z zachowaniem reżimu sanitarnego.

 

Trójka zna rywali i terminarz II ligi

Trójka zna rywali i terminarz II ligi

21 sierpnia Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej poinformowała o wyniku losowania oznaczeń grup oraz numerów zespołów zgłoszonych do rozgrywek II ligi mężczyzn piłki ręcznej w grupie III w sezonie 2020/2021. Trójka Ostrołęka trafiła do grupy A.

» Wasze komentarze

Obserwator @ 19:19, 06.06.2020r. IP: *.*.104.65

Jestem dumny z Tych chłopców ! Radziu pod Twoją ręką będzie jeszcze lepiej!

Kibic @ 20:54, 06.06.2020r. IP: *.*.101.70

Chłopaki to zwycięstwo było do przewidzenia - wspaniała forma, świetnie prowadzona drużna, niezawodny doping rodziców. Brawo dla zawodników, brawo dla trenera.

tomek @ 22:27, 06.06.2020r. IP: *.*.101.70

Diament to jest potęga! Brawo drużyna! Brawo trener! Brawo rodzice kibice!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo