« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści OST już z planem sezonu letniego

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaplanowało już sezon letni na kortach ziemnych w naszym regionie. Do rywalizacji przystąpią już w weekend, 20-21 czerwca. W nadchodzących tygodniach nie zabraknie turniejów dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Tenisiści mają jeszcze dwa tygodnie na przygotowania do Turnieju Otwarcia Sezonu OST na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W drugim dniu rywalizacji, w niedzielę, 21 czerwca do zmagań przystąpią dzieci i młodzież, którzy rywalizować będą z podziałem w trzech kategoriach wiekowych. Reklama

W dniach 27-28 czerwca na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostały zaplanowane Mistrzostwa Ostrołęki, w których rywalizacja będzie przebiegać o puchar prezydenta miasta. Do zmagań w specjalnie zorganizowanym turnieju przystąpią również kobiety.

W sobotę, 11 lipca rozegrany zostanie pierwszy turniej deblowy. Tydzień później rozegrane zostaną Mistrzostwa Kurpi. Na sierpień zostały zaplanowane turniej o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego, turnieje dla dzieci i młodzieży, Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki oraz turniej open dla kobiet.


Lubudu

We wrześniu rywalizować będą zawodnicy w turnieju +40 lat, dzieci i młodzież, a finałowymi zawodnikami będzie tradycyjnie Masters, z udziałem ośmiu najlepszych tenisistów sezonu zasadniczego. Po zapowiedzi i relacje z poszczególnych imprez zapraszamy do naszego serwisu sportowego i działu Tenis.

Odsłon: 3716
Komentarzy: 0
07:50, 07.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

22 zawodników w stawce

22 zawodników w stawce

5 września na kortach przy ul. Hallera odbędzie się turniej tenisa ziemnego. W zmaganiach wezmą udział zawodnicy, którzy mają na karku ponad 40 wiosen. Do rywalizacji zgłosiło się 22 uczestników. Tytułu bronić będzie Paweł Murach.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo