« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Budowa nowego zespołu w ramach MZKS Narew

Trzy ostrołęckie kluby piłkarskie w styczniu 2020 roku nawiązały współpracę, aby wspólnie rozwijać futbol w naszym mieście. Jednym z punktów porozumienia była budowa Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka, gdzie młodzież będzie rozwijała swój talent.


MZKS Narew 1962 Ostrołęka, OTS Korona Ostrołęka, Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej, a teraz także UKS Złota Ostrołęka ogłaszają spotkanie naborowe do rocznika 2008. Z połączenia drużyn powstanie nowy rocznik, który będzie skupiał najlepszych piłkarzy z wszystkich klubów z naszego regionu. Reklama

W sobotę, 20 czerwca o godz. 11.00 na stadionie przy ulicy Witosa dojdzie do spotkania utalentowanej młodzieży z wszystkich klubów. Szeroki sztab szkoleniowy zaproponuje młodym piłkarzom specjalne testy, gdzie oceniana będzie m.in. motoryka i technika.

Celem projektu jest stworzenie drużyny, która będzie kształciła się w Szkole Mistrzostwa Sportowego o profilu piłka nożna w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Wojciechowicach.O połączeniu sił w ostrołęckiej piłce nożnej mówiło się od lat, jednak dopiero w styczniu 2020 roku zapadły wiążące decyzje w rozmowach do których kluby zaprosiło Miasto Ostrołęka. Z pewnością wspólne szkolenie młodzieży będzie kolejnym krokiem do rozwoju tej dyscypliny. Po więcej informacji zapraszamy do naszego serwisu sportowego i działu Piłka nożna.

Odsłon: 13787
Komentarzy: 6
07:55, 12.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rehabilitacja Narwi i KS CK Troszyn?

Rehabilitacja Narwi i KS CK Troszyn?

Przed nami sobotnie i niedzielne emocje zespołów z Ostrołęki i powiatu. Czwartoligowiec z Troszyna zagra u siebie z Żyrardowianką Żyrardów, zaś Narew Ostrołęka po porażce w lidze i pucharze będzie chciała zrehabilitować się z Wkrą Bieżuń. Rzekunianka i Kurpik wystąpią przed własną publicznością, a Bartnik w Karniewie. W Klasie B czekają nas derby: GLKS Lelis - Orz.

Eliminacje Orlika przy 'Szóstce'

Eliminacje Orlika przy "Szóstce"

26 i 27 września zostaną rozegrane eliminacje do turnieju Orlik Cup 2020. Na obiekcie przy Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce zmierzą się początkujący piłkarze. W ciągu dwóch dni wystąpi 11 ekip, które będą rywalizować w nietypowej formule. Turnieje przeznaczone są dla dzieci urodzonych w 2010 roku i młodszych.

 

Wiemy z kim zagra KS CK Troszyn

Wiemy z kim zagra KS CK Troszyn

Znamy cztery najlepsze drużyny Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Jedynym przedstawicielem z powiatu ostrołęckiego będzie KS CK Troszyn. Beniaminek IV ligi w półfinale zagra z rywalem z tej samej klasy rozgrywkowej. Spotkanie jest planowane na 14 października na godz. 15:30.

 

Z nieba do piekła Jantarek. Puchar później

Z nieba do piekła Jantarek. Puchar później

Piłkarki Jantaru mają za sobą kolejny mecz ligowy. Podopieczne Rafała Koska podzieliły się punktami z FUKS Brix Pułtusk w meczu wyjazdowym. Emocji w samym spotkaniu było bardzo dużo, a to niekoniecznie dobrze wpłynęło na grę ostrołęczanek. Fakt, iż tylko jeden sędzia prowadził mecz na pewno nie pomagał. 

Puchar nie dla nas. Narew odpadła

Puchar nie dla nas. Narew odpadła

Druga porażka z rzędu piłkarzy Andrzeja Sieradzkiego. Zespół z Ostrołęki przegrał z Płońską Akademią Futbolu w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, tracąc po jednym golu w każdej połowie. Szansa na przerwanie złej passy już w sobotę (26 września) o godz. 16:00. Wówczas nasi zmierzą się z Wkrą Bieżuń.

» Wasze komentarze

Adam Marciniak @ 11:40, 12.06.2020r. IP: *.*.238.204

Czyli w Ostrołęce wszystkie poklady finansowe miasta przeznaczane są na pilke nożna na poziomie 6 ligi, ktora od wielu wielu lat boryka się z problemami.. Drogi na ostrowskiej nie ma za co dokończyć, w szkołach zwalniani są nauczyciele pomocniczy do dzieci z orzeczeniami, ale za to na angaz w ZSZ 2 gdzie dyrektorem jest kolejny pionek Pana Prezydenta będą mogli zapewne liczyć "trenerzy" na codzień pełniący takowe funkcje w Narwi tylko po to, żeby nie wyjeżdżali do Białegostoku i Warszawy tylko reprezentowali nasze miasto w spotkaniach z Wkra Biezun

kibic @ 12:29, 12.06.2020r. IP: *.*.198.34

Racja mnóstwo kasy na nożną już poszło wiele miast wielkości ostrołeki postępują wrecz odwrotnie promując sport rodzinny i ręczną siatkówkę

do Adama @ 14:34, 12.06.2020r. IP: *.*.131.78

Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem ten tekst, a potem zapytaj jak to ma funkcjonować. Zatrudnieni trenerzy to nauczyciele a jedyna zmiana to przeniesienie ich do szkoły, gdzie utworzony będzie ten kierunek. Jeśli chcesz, zeby bylo wyżej niż "Wkra Bieżuń" to jest to ruch niezbędny.

Super @ 14:47, 12.06.2020r. IP: *.*.156.85

Wreszcie coś się dzieje i jest szansa na rozwój piłki.

zainteresowany @ 13:39, 14.06.2020r. IP: *

a czy wiadomo coś konkretnego, co z tymi zawodnikami, którzy nie załapią się do tej nowej akademii? ktoś dalej będzie ich szkolił? bo jeśli nie, to ten krok nie ma sensu. to są dopiero 12 - latki, za 2 - 3 lata może z nich zostać połowa, a z drugiej strony ci, co nie załapali się teraz, za chwilę mogą rozwinąć się bardziej, niż ci, co się załapali.

xxxx @ 22:25, 14.06.2020r. IP: *.*.42.120

Wiadomo. patafianów nie będą trenować bo po co. Chodzi o to żeby wyłowić tych co mają szanse coś osiągnąć w piłce i dać im większe możliwości rozwoju ....

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo