« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wielki wojownik Łasiewicki! Korczak na kolanach

Karol Łasiewicki w sobotni wieczór podczas gali Halny Fight Organization pokonał przed czasem Rafała Korczaka. W trzyrundowej walce reprezentant Fight Academy trzykrotnie posyłał rywala na deski i zaprezentował swoje ogromne możliwości.


Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka na przygotowania do sobotniej walki nie miał zbyt dużo czasu. W połowie maja zapadła decyzja o zaprezentowaniu wydarzenia na antenie TVP Sport, a Karol Łasiewicki otrzymał oficjalnie zaproszenie do rywalizacji z Rafałem Korczakiem. Reklama

W efekcie przez ostatnie trzy tygodnie ciężko pracował, aby zbudować formę. Na oficjalnym ważenie rywal był ponad 2 kg cięższy do zawodnika Fight Academy. Mieszkaniec gminy Lelis największe sukcesy osiągał do tej pory w kategorii -91 kg. Rywal walczył w jeszcze cięższej wadze, notując sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w boksie tajskim.

Halny Fight Organization zainteresowanie Karolem Łasiewickim zgłaszał już wcześniej. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka miał walczyć w galach FEN, ale na drodze stawały kontuzja przeciwnika na kilka dni przed walką i koronawirus. Tym razem wszystko już zagrało, a mieszkaniec gminy Lelis mógł zaprezentować się przed szeroką publicznością podczas transmisji telewizyjnej.

Walka Karola Łasiewickiego została zakontraktowana na trzy rundy. W pierwszej podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka postraszył rywala wysokimi kopnięciami. Rafał Korczak przez całą rundę próbował ataków kolanem, którymi wygrywał pojedynki w walkach muay thai.

Druga runda sobotniego pojedynku wygląda zdecydowanie lepiej w wykonaniu Karola Łasiewickiego, który inicjował kolejne ataki i w końcówce rundy posłał rywala na deski. Rafał Korczak zdołał się podnieść, ale pomógł mu także gong kończący drugą odsłonę pojedynku.


JBB

W trzecim starciu reprezentant Fight Academy Ostrołęka zdecydowanie przejął inicjatywę i nie dał szans rywalowi. Kolejne serie ciosów sprawiły, że Rafał Korczak dwukrotnie padał na deski i sędzia ringowy był zmuszony, aby zakończyć drugą walkę gali HFO przed czasem. 

Zapraszamy do obejrzenia decydujących akcji w walce Karol Łasiewicki - Rafał Korczak.

Odsłon: 6924
Komentarzy: 0
21:00, 13.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

Uznanie dla Piotra Golona

Uznanie dla Piotra Golona

Gratulacje na gruncie osiągnięć sportowych złożył Piotrowi Golonowi prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Wychowanek Fight Academy Ostrołęka jest zawodnikiem walczącym w formule MMA w kategorii półśredniej. W tym roku udało mu się wkroczyć na poziom zawodowy, miał okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas prestiżowej sierpniowej gali FEN 29: Lotos Fight Night Ostróda.

 

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

W ostatnich dniach sierpnia w miejscowości Jantar odbyła się Letnia Szkoła Karate, w której udział wzięło ponad 50-ciu karateków. Podopieczni Wiesława i Artura Orzołów doskonalili karate kyokushin pod kątem: kihon, kata, kumite w różnych formach i elementy samoobrony.

 

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Za "Ostrołęckim Taranem" czternasty pojedynek w zawodowym ringu. Przemysław Zyśk walczył podczas Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach. 28-latek miał bardzo trudnego rywala - Tomiego Silvennoinena. Walka trwała osiem rund. Według sędziów jeden z zawodników wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

 

Czternasta wygrana Zyśka? Najtrudniejszy test w karierze?

Czternasta wygrana Zyśka? Najtrudniejszy test w karierze?

29 sierpnia do ringu wejdzie "Ostrołęcki Taran". 28-latek zaprezentuje się podczas Knockout Boxing Night 12, która odbędzie się w Suwałkach. Przemysław Zyśk zawalczy po raz czternasty. Do tej pory wygrał wszystkie pojedynki. Jakim wynikiem zakończy się walka z Tomim Silvennoinem?

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo