« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.


- W związku z pandemią COVID-19 sezon lekkoatletyczny został przesunięty. Pierwsze zawody zaplanowano na ostatni weekend czerwca w Warszawie. Zgodnie z obowiązującymi na obecny czas ograniczeniami, mogą wziąć w nich udział wyłącznie starsi zawodnicy - podkreśla prezes Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Konrad Szuster. Reklama

Czołowe zawodniczki i zawodnicy OKLA palą się już do pierwszych startów i chcą sprawdzić się w pierwszych zawodach po kilkumiesięcznej przerwie.
- Oczywiście planujemy w nich wystartować by sprawdzić poziom sportowy naszych podopiecznych - podkreśla prezes OKLA. - Najważniejszymi imprezami są dla nas tradycyjnie Mistrzostwa Polski, które w tym roku będą odbywać się we wrześniu i październiku.

Do treningów powróciły już wszystkie grupy, które trenują w kilku grupach z trenerami Katarzyną Szuster, Konradem Szusterem oraz Bartoszem Witkowskim.


JBB

- Od momentu otwarcia obiektów sportowych nasze treningi prowadzone są zgodnie z obowiązującymi przepisami z podziałem na kategorie wiekowe. W trakcie największych obostrzeń zawodnicy OKLA w miarę możliwości trenowali w miejscu zamieszkania realizując plany przygotowane przez swoich trenerów. Prowadziliśmy również treningi i konsultacje online.

Odsłon: 5670
Komentarzy: 0
09:53, 14.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dominik i Ola z życiówkami

Dominik i Ola z życiówkami

W środę przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udali się do Białegostoku, by wystartować w Mitingu Łomżyńskim. Podopieczni Bartosza Witkowskiego i Roberta Nazarkiewicza odnotowali bardzo dobre występy. Dwa z nich zakończyły się nowymi rekordami życiowymi.

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięli udział w 42. Memoriale im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu. Spisali się znakomicie. Aleksandra Dobkowska, Kornelia Szymczyk i Dominik Kowalczyk odnotowali nowe "życiówki". Dodatkowo z bardzo dobrej strony pokazała się Ewa Bartosik.

Lekkoatleci w Olecku

Lekkoatleci w Olecku

43-osobowa grupa zawodników prowadzonych przez Katarzynę i Konrada Szusterów przebywają na obozie sportowym w Olecku. Wszyscy szlifują formę przed nadchodzącym sezonem. Ekipa Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wraca do domów już w najbliższy czwartek.

Szlifują formę w Olecku

Szlifują formę w Olecku

Przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki od 15 do 25 lipca będą przebywać na obozie w Olecku. Pięcioro wielbicieli "królowej sportu" szlifują formę przed nadchodzącymi startami.

Pobiegnij ku pamięci Powstańców

Pobiegnij ku pamięci Powstańców

Już 23 sierpnia zapowiada się święto wszystkich wielbicieli przemierzania kilometrów. Właśnie w niedzielę odbędzie się I Kurpiowski Bieg ku pamięci Powstańców Warszawskich. Organizatorzy zapraszają na wielkie wydarzenie. Już dzisiaj zgłoszonych jest niemal 100 osób.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo