« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 12 sierpnia 2020 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.


- W związku z pandemią COVID-19 sezon lekkoatletyczny został przesunięty. Pierwsze zawody zaplanowano na ostatni weekend czerwca w Warszawie. Zgodnie z obowiązującymi na obecny czas ograniczeniami, mogą wziąć w nich udział wyłącznie starsi zawodnicy - podkreśla prezes Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Konrad Szuster. Reklama

Czołowe zawodniczki i zawodnicy OKLA palą się już do pierwszych startów i chcą sprawdzić się w pierwszych zawodach po kilkumiesięcznej przerwie.
- Oczywiście planujemy w nich wystartować by sprawdzić poziom sportowy naszych podopiecznych - podkreśla prezes OKLA. - Najważniejszymi imprezami są dla nas tradycyjnie Mistrzostwa Polski, które w tym roku będą odbywać się we wrześniu i październiku.

Do treningów powróciły już wszystkie grupy, które trenują w kilku grupach z trenerami Katarzyną Szuster, Konradem Szusterem oraz Bartoszem Witkowskim.- Od momentu otwarcia obiektów sportowych nasze treningi prowadzone są zgodnie z obowiązującymi przepisami z podziałem na kategorie wiekowe. W trakcie największych obostrzeń zawodnicy OKLA w miarę możliwości trenowali w miejscu zamieszkania realizując plany przygotowane przez swoich trenerów. Prowadziliśmy również treningi i konsultacje online.

Odsłon: 6044
Komentarzy: 0
09:53, 14.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobkowska współpracuje z Jackiewiczem

Dobkowska współpracuje z Jackiewiczem

Skoczkini wzwyż z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki nawiązała współpracę z fizjoterapeutą. Aleksandra Dobkowska ma duże wsparcie od strony specjalisty. - Wszystko po to, by zapobiec kontuzjom i urazom w dalszym etapie przygody sportowej - mówi Bartosz Witkowski, szkoleniowiec 14-latki.

Marta Łada druga w Białymstoku

Marta Łada druga w Białymstoku

29 lipca reprezentantki UKS Siódemka Ostrołęka wzięły udział w Mityngu Łomżyńskim w Białymstoku. Klub z naszego miasta reprezentowało sześć dziewcząt, podopiecznych Marka Mierzejewskiego. Najlepiej spisała się Marta Łada, która w trójskoku wywalczyła drugie miejsce.

Dominik i Ola z życiówkami

Dominik i Ola z życiówkami

W środę przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udali się do Białegostoku, by wystartować w Mitingu Łomżyńskim. Podopieczni Bartosza Witkowskiego i Roberta Nazarkiewicza odnotowali bardzo dobre występy. Dwa z nich zakończyły się nowymi rekordami życiowymi.

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięli udział w 42. Memoriale im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu. Spisali się znakomicie. Aleksandra Dobkowska, Kornelia Szymczyk i Dominik Kowalczyk odnotowali nowe "życiówki". Dodatkowo z bardzo dobrej strony pokazała się Ewa Bartosik.

Lekkoatleci w Olecku

Lekkoatleci w Olecku

43-osobowa grupa zawodników prowadzonych przez Katarzynę i Konrada Szusterów przebywają na obozie sportowym w Olecku. Wszyscy szlifują formę przed nadchodzącym sezonem. Ekipa Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wraca do domów już w najbliższy czwartek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo