« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łasiewicki: Chciałem skończyć walkę przed czasem

Karol Łasiewicki w świetnym stylu pokonał Rafała Korczak w walce K1 -93 kg podczas gali HFO przeprowadzonym w studiu telewizyjnym przy ulicy Woronicza. Po walce podkreślał, że rywal zadawał mocne ciosy, a on chciał skończyć walkę przed czasem.


Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka na przygotowania miał zaledwie trzy miesiące, ale pokonał, że dobrze przepracował ten okres. Walka w czerwcu w obliczu koronawirusa nie była planowana. Reklama

- Wziąłem walkę w zastępstwo, ale walczyłem do końca i robiłem wszystko, aby skończyć ją przed czasem i nie czekać na werdykt sędziów - podkreślał po swojej walce przed kamerami TVP Sport Karol Łasiewicki. - W pierwszej rundzie poczułem ciosy rywala i wiem, że pół godziny minie i nie będę mógł chodzić na tą nogę. Można w walce stosować różne techniki i walczyć, albo kończyć szybko i efektownie wygrywać walkę. Brakuje mi kibiców i tej atmosfery z walk z Ostrołęki, czy Wyszkowa. Najbardziej brakuje mi najgłośniejszego z nich, które pożegnaliśmy wspólnie przed tygodniem.

Zwycięstw podczas gali HFO sprawiło, że Karol Łasiewicki już teraz może szykować się do kolejnej walki na zawodowym ringu. Z pewnością zawodnik Fight Academy Ostrołęka otrzyma propozycję rywalizacji w kolejnych odsłonach imprez organizowanych przez Halny Fight Organization.


JBB

Przed własną publicznością Karol Łasiewicki z pewnością zaprezentuje się podczas listopadowej Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Więcej o planach zawodnika i Fight Academy Ostrołęka niebawem w naszym serwisie sportowym dziale Sporty walki.

Odsłon: 9799
Komentarzy: 3
09:56, 14.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

Uznanie dla Piotra Golona

Uznanie dla Piotra Golona

Gratulacje na gruncie osiągnięć sportowych złożył Piotrowi Golonowi prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Wychowanek Fight Academy Ostrołęka jest zawodnikiem walczącym w formule MMA w kategorii półśredniej. W tym roku udało mu się wkroczyć na poziom zawodowy, miał okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas prestiżowej sierpniowej gali FEN 29: Lotos Fight Night Ostróda.

 

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

W ostatnich dniach sierpnia w miejscowości Jantar odbyła się Letnia Szkoła Karate, w której udział wzięło ponad 50-ciu karateków. Podopieczni Wiesława i Artura Orzołów doskonalili karate kyokushin pod kątem: kihon, kata, kumite w różnych formach i elementy samoobrony.

 

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Za "Ostrołęckim Taranem" czternasty pojedynek w zawodowym ringu. Przemysław Zyśk walczył podczas Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach. 28-latek miał bardzo trudnego rywala - Tomiego Silvennoinena. Walka trwała osiem rund. Według sędziów jeden z zawodników wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

 

Czternasta wygrana Zyśka? Najtrudniejszy test w karierze?

Czternasta wygrana Zyśka? Najtrudniejszy test w karierze?

29 sierpnia do ringu wejdzie "Ostrołęcki Taran". 28-latek zaprezentuje się podczas Knockout Boxing Night 12, która odbędzie się w Suwałkach. Przemysław Zyśk zawalczy po raz czternasty. Do tej pory wygrał wszystkie pojedynki. Jakim wynikiem zakończy się walka z Tomim Silvennoinem?

 

» Wasze komentarze

pb @ 10:34, 14.06.2020r. IP: *.*.54.99

Świetna walka. Gratulacje

SP @ 15:50, 14.06.2020r. IP: *.*.220.52

Brawo Karol. Gratulacje

Just.... @ 11:57, 15.06.2020r. IP: *.*.28.181

Arek Ludwiczak szacun dla Ciebie.... Karol gratulacje.....

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo