« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 września 2021 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?


Na prowadzeniu znajduje się obecnie Hydral Bowling Team, który zgromadził do tej pory 3824 pkt. Na drugiej lokacie plasuje się Lider z dorobkiem 3445 pkt, a trzeci jest Na Luzie Bowling Team z dorobkiem 3445 pkt. Reklama

Kolejne miejsca w klasyfikacji drużynowej zajmują: Funzone Paintbal Team - 3257 pkt, KRM - 3219 pkt, I-Care - 3090 pkt i I Cyk Awizo - 2924 pkt.

W klasyfikacji indywidualnej na czele plasuje się Paweł Staśkiewicz z dorobkiem 1050 pkt, przed Karolem Kupisem - 972 pkt i Filipem Terlikiem - 970 pkt. Kolejne miejsca w zestawieniu zajmują: Adam Bałon - 933 pkt, Daniel Dyl - 916 pkt, Łukasz Połatyński - 915 pkt, Paweł Wiśniewski - 897 pkt, Przemysław Chojnicki - 891 pkt, Kamil Balcerzak - 879 pkt, a dziesiątkę domyka Piotr Mróz - 852 pkt.


Lubudu

Kolejna odsłona Wiosennej Ligi Bowlingowej już w poniedziałek, 22 czerwca. Do rozegrania pozostaną jeszcze trzy kolejki. W sumie po pięciu rundach poznamy triumfatora rozgrywek. Więcej informacji o kolejnych wydarzeniach w Łubudu Bowling & Good Time w dziale Kręgle.

Zobacz zdjęcia:
II kolejka Wiosennej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: II kolejka Wiosennej Ligi Bowlingowej

Odsłon: 7840
Komentarzy: 0
07:45, 18.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Połatyński najlepszy. Trelik drugi, Kupis trzeci

Połatyński najlepszy. Trelik drugi, Kupis trzeci

Piętnastu zawodników i zawodniczek wzięło udział w III Wewnętrznym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rozegranym w obiekcie miejskim kręgielni w Aquaparku. Każdy rozegrał pięć gier, a o zwycięstwie decydowała łączna ilość zdobytych punktów. Najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, który w klasyfikacji końcowej wyprzedził Filipa Trelika i Karola Kupisa. 

Połatyński w ścisłym finale

Połatyński w ścisłym finale

11 dni trwały V Międzynarodowe Mistrzostwa Zielonej Góry ZG OPEN 2021 w bowlingu. Niemal sześćset kilometrów na zmagania pokonała czwórka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W gronie 123 zawodników pojawili się: Paweł Staśkiewicz, Łukasz Połatyński, Filip Trelik i Nina Świderska.

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

27 zawodników walczyło w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Przez cztery dni gracze walczyli o tytuł najlepszego. Było wiele zwrotów akcji, zaskakujących wyników, a w rywalizacji wzięli chętni nie tylko z Ostrołęki, ale również z Warszawy, Suwałk czy Siedlec.

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Organizatorzy zapraszają do udziału w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego 2020. Zmagania odbędą się od 17 do 20 grudnia w kręgielni w Parku Wodnym Aquarium. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje prezydent miasta Łukasz Kulik. Właśnie ruszyły zapisy.

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

W piątkowy wieczór odbył się finał ligi TOP-8 Masters Ostrołęckiego Ligi Bowlingowej organizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy. Do rywalizacji stanęło ośmiu najlepszych zawodników, którzy przez sześć kolejek zgromadzili punkty. Triumfował Łukasz Połatyński, który w rundzie zasadniczej był trzeci. W najważniejszej rozgrywce okazał się zdecydowanie najlepszy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo