« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?


Na prowadzeniu znajduje się obecnie Hydral Bowling Team, który zgromadził do tej pory 3824 pkt. Na drugiej lokacie plasuje się Lider z dorobkiem 3445 pkt, a trzeci jest Na Luzie Bowling Team z dorobkiem 3445 pkt. Reklama

Kolejne miejsca w klasyfikacji drużynowej zajmują: Funzone Paintbal Team - 3257 pkt, KRM - 3219 pkt, I-Care - 3090 pkt i I Cyk Awizo - 2924 pkt.

W klasyfikacji indywidualnej na czele plasuje się Paweł Staśkiewicz z dorobkiem 1050 pkt, przed Karolem Kupisem - 972 pkt i Filipem Terlikiem - 970 pkt. Kolejne miejsca w zestawieniu zajmują: Adam Bałon - 933 pkt, Daniel Dyl - 916 pkt, Łukasz Połatyński - 915 pkt, Paweł Wiśniewski - 897 pkt, Przemysław Chojnicki - 891 pkt, Kamil Balcerzak - 879 pkt, a dziesiątkę domyka Piotr Mróz - 852 pkt.


Esprit

Kolejna odsłona Wiosennej Ligi Bowlingowej już w poniedziałek, 22 czerwca. Do rozegrania pozostaną jeszcze trzy kolejki. W sumie po pięciu rundach poznamy triumfatora rozgrywek. Więcej informacji o kolejnych wydarzeniach w Łubudu Bowling & Good Time w dziale Kręgle.

Zobacz zdjęcia:
II kolejka Wiosennej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: II kolejka Wiosennej Ligi Bowlingowej

Odsłon: 5753
Komentarzy: 0
07:45, 18.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Organizatorzy zapraszają do udziału w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego 2020. Zmagania odbędą się od 17 do 20 grudnia w kręgielni w Parku Wodnym Aquarium. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje prezydent miasta Łukasz Kulik. Właśnie ruszyły zapisy.

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

W piątkowy wieczór odbył się finał ligi TOP-8 Masters Ostrołęckiego Ligi Bowlingowej organizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy. Do rywalizacji stanęło ośmiu najlepszych zawodników, którzy przez sześć kolejek zgromadzili punkty. Triumfował Łukasz Połatyński, który w rundzie zasadniczej był trzeci. W najważniejszej rozgrywce okazał się zdecydowanie najlepszy.

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Do małych zmian doszło w klasyfikacji drużynowej rozgrywek, które odbywają się w poniedziałkowe wieczory. W Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej w zmaganiach indywidualnych mamy niezwykle ciekawą rywalizację. Tak naprawdę może dojść do przetasowań już w najbliższej kolejce. 

 

Uczyli się od Preusa (zdjęcia)

Uczyli się od Preusa (zdjęcia)

Na zaproszenie prezesa Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego do naszego miasta przyjechał Patryk Preus. Pod jego okiem siedmiu zawodników ćwiczyło od rana do późnych godzin wieczorowych. Jak zapowiada Łukasz Połatyński, to nie ostatnia wizyta tego gracza w Ostrołęce.

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

42 zawodników wzięło udział w Wiosennej Lidze Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W ostatnich dniach odbyła się ostatnia kolejka, a tuż po niej oficjalne i uroczyste zakończenie zmagań. Na najlepszych czekały puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo