Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Ostre strzelanie na Witosa (zdjęcia, wideo)

Dwa spotkania sparingowe rozegrały zawodniczki Jantaru Ostrołęka, które przed własną publicznością gościły dwie ekipy Loczków Wyszków. Grad bramek padł w konfrontacji seniorek, które musiały uznać wyższość rywalem ulegając 5:8.

Podopieczne trenera Rafała Koska podobnie jak rywalki postawiły na ofensywę zapominając nieco o obronie własnej bramki. Mimo to mecz mogą zaliczyć do udanych, a najlepiej zaprezentowała się Julia Borkowska, która zdobyła cztery gole. Na listę strzelców wpisała się także Sandra Pych. Reklama

Jantarki wystąpiły w składzie: Peczyńska, Rosłon, Pietruczuk E., Koper, Lebuda, Duszak, Pietruczuk J. Draba, Piersa, Dąbrowska, Borkowska oraz Pych, Chludzińska, Lis, Olender.

Jantarki powróciły do rywalizacji po blisko trzymiesięcznej przerwie spowodowanej koronawirusem. Podopieczne trenera Rafała Koska mają w planach kolejne spotkania sparingowe. Więcej w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Piłka nożna.

Sparingowy mecz seniorek: Jantar Ostrołęka - Loczki Wyszków

Odsłon: 10100
07:50, 18.06.2020r.

Bez punktów w Radzanowie

Druga porażka w bieżących rozgrywkach Rzekunianki. Ekipa Bartłomieja Jezierskiego uległa w meczu na szczycie Wkrze Radzanów. Gospodarze triumfowali i coraz pewniej zajmują miejsce na samym szczycie tabeli. Zespół z Rzekunia traci do lidera cztery punkty.

Maciej Szymański show

Piąta wygrana w sezonie zespołu z Myszyńca. Zespół Radosława Rogowskiego triumfował po raz czwarty w sezonie przed własną publicznością. Bartnik podobnie jak lider - Wkra Radzanów oraz Rzekunianka zdobył komplet punktów u siebie.

Korona spadła Narwi

Pierwsza porażka drużyny Andrzeja Sieradzkiego. Narew uległa Koronie Szydłowo. Ostrołęczanie do przerwy przegrywali 0:1 z gospodarzami. Po przerwie było jeszcze gorzej. Przegrana przy jednoczesnym zwycięstwie Żbika Nasielsk z Błękitnymi Raciąż oznacza, że nasi spadli na drugie miejsce w tabeli.

Żebrowski pokarał Miedź

Świetny występ Mateusza Żebrowskiego. Wychowanek Korony Ostrołęka zdobył dwie bramki w spotkaniu Arki Gdynia z Miedzią Legnica. 25-latek był bohaterem żółto-niebieskich, którzy wygrali aż 4:0. Nasz reprezentant pomógł gdynianom wygrać trzeci mecz w sezonie i jego ekipa z kompletem punktów plasuje się w ścisłej czołówce I ligi.

Orz lepszy od Narwi II. ULKS Ołdaki bardzo pewne (zdjęcia, wideo)

W sobotę odbyły się dwa spotkania w Klasie B z udziałem zespołów z powiatu ostrołęckiego. W derbach Orz Goworowo podejmował Narew II Ostrołęka, zaś ULKS Ołdaki wybrał się na bój z Iskrą Zaręby Kościelne. Było ciekawie i w starciach padło osiem goli.

Adam @ 08:59, 22.06.2020r. IP: *.*.9.224

bez żadnych złośliwości. czemu one grają te mecze bez widzów na płycie głównej na Witosa a mecze seniorów Narwi które ogląda wiele osób są na bocznym?