« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.


- Chcę jak najszybciej wyjść do ringu. Nie chcę robić długich przerw. Mam nadzieję, że na kolejną walkę będę jeszcze w większym gazie. Czekam na wyzwania - mówił po swojej walce "Ostrołęcki Taran". Reklama

Wiele wskazywało na to, że 27-letni Przemysław Zyśk nie będzie długo czekał na możliwość kolejnej konfrontacji, jednak wszystko skomplikowała sytuacja epidemiczna w naszym kraju. W związku z obecnie obowiązującymi ograniczeniami w grę nie wchodzi możliwość zaprezentowania się podczas gali. W tym momencie możliwa jest organizacja jedynie wydarzenia z udziałem 150 osób, bez udziału kibiców.

Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego stoczył do tej pory dwanaście walk i pewnie w nich wygrywał, cztery z nich zakończył zwycięstwem przez nokaut. Kolejni rywala Zyśka z pewnością nie dają mu jednak pełnej satysfakcji, a jeszcze pod koniec poprzedniego roku prowadzone były rozmowy odnośnie możliwej walki zagranicą.

- Są prowadzone rozmowy, żeby wyskoczyć gdzieś zagranicę i obić kilka głów. Myślę, że może się to wydarzyć na początku drugiego półrocza. Trener mówił o Anglii, Niemczech, ale możliwe są też Włochy. Chcę tego, bo wiem, że zrobię krok do przodu jeśli pojadę na teren wroga i zetnę mu głowę - mówił wówczas Przemysław Zyśk.


JBB

Wiele wskazuje na to, że Przemysława Zyśka w ringu ponownie zobaczymy dopiero jesienią 2020 roku. Grupa Knockout Boxing Night już wcześniej planowała gale m.in. w Gliwicach i Zakopanem.

Ostatnią walkę Przemysława Zyśk z Wasylem Kurasowem możecie zobaczyć na stronie internetowej TVP Sport. 

Odsłon: 6448
Komentarzy: 2
07:55, 19.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).

Łasiewicki zawalczy z Raschem

Łasiewicki zawalczy z Raschem

Oficjalnie! Zawodnik Fight Academy Ostrołęka już 22 sierpnia powalczy podczas FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Karol Łasiewicki zmierzy się z Patrykiem Raschem. Fighterzy zmierza w pojedynku w formule K-1.

Przemysław Zyśk lepszy od Ivansa Levickisa

Przemysław Zyśk lepszy od Ivansa Levickisa

Trzynasta wygrana w zawodowym ringu Przemysława Zyśka. Wychowanek Victorii Ostrołęka w sobotniej Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie okazał się lepszy od Ivansa Levickisa. Ostrołęcki "Taran" triumfował decyzją sędziów.

'Przecież to naturalne, że wygram'. Wyjątkowy wywiad z Przemysławem Zyśkiem

"Przecież to naturalne, że wygram". Wyjątkowy wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Już w sobotę do ringu wejdzie Przemysław Zyśk. Przed zawodnikiem z Ostrołęki 13 zawodowa walka. Przedstawiciel naszego miasta będzie mierzył się podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie z Ivansem Levickisem. Rozmawiamy z Przemkiem o życiu osobistym i przygotowaniach do sobotniej walki.

» Wasze komentarze

Hahah @ 20:36, 19.06.2020r. IP: *.*.18.35

Zeby tobie ktos lba nie obil. Tak jak ten kelner z ukrainy z ktorym wygrales ostatnio tylko dlatego ze walczyles w polsce :D troche pokory bo guvno pokazales w ostatniej walce i za granica juz sedziowie nie beda za toba

w @ 05:34, 20.06.2020r. IP: *

Tempo kariery nie moze nabrac tempa? WTF
Czytacie chociaz te swoje wypociny przed wstawieniem ich na stronę?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo