« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 15 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.


- Chcę jak najszybciej wyjść do ringu. Nie chcę robić długich przerw. Mam nadzieję, że na kolejną walkę będę jeszcze w większym gazie. Czekam na wyzwania - mówił po swojej walce "Ostrołęcki Taran". Reklama

Wiele wskazywało na to, że 27-letni Przemysław Zyśk nie będzie długo czekał na możliwość kolejnej konfrontacji, jednak wszystko skomplikowała sytuacja epidemiczna w naszym kraju. W związku z obecnie obowiązującymi ograniczeniami w grę nie wchodzi możliwość zaprezentowania się podczas gali. W tym momencie możliwa jest organizacja jedynie wydarzenia z udziałem 150 osób, bez udziału kibiców.

Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego stoczył do tej pory dwanaście walk i pewnie w nich wygrywał, cztery z nich zakończył zwycięstwem przez nokaut. Kolejni rywala Zyśka z pewnością nie dają mu jednak pełnej satysfakcji, a jeszcze pod koniec poprzedniego roku prowadzone były rozmowy odnośnie możliwej walki zagranicą.

- Są prowadzone rozmowy, żeby wyskoczyć gdzieś zagranicę i obić kilka głów. Myślę, że może się to wydarzyć na początku drugiego półrocza. Trener mówił o Anglii, Niemczech, ale możliwe są też Włochy. Chcę tego, bo wiem, że zrobię krok do przodu jeśli pojadę na teren wroga i zetnę mu głowę - mówił wówczas Przemysław Zyśk.


JBB

Wiele wskazuje na to, że Przemysława Zyśka w ringu ponownie zobaczymy dopiero jesienią 2020 roku. Grupa Knockout Boxing Night już wcześniej planowała gale m.in. w Gliwicach i Zakopanem.

Ostatnią walkę Przemysława Zyśk z Wasylem Kurasowem możecie zobaczyć na stronie internetowej TVP Sport. 

Odsłon: 7259
Komentarzy: 2
07:55, 19.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Fiński wiking Tomi Silvennoinen będzie rywalem wychowanka Victorii Ostrołęka podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl. Gala odbędzie się w Arenie Suwałki już 29 sierpnia.

Zyśk powalczy w Suwałkach

Zyśk powalczy w Suwałkach

Wychowanek Victorii Ostrołęka już w sierpniu stoczy kolejną walkę zawodową. Przemysław Zysk będzie jednym z zawodników, którzy wystąpią w Arenie Suwałki podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl.

Gnatkowski wywalczył srebro

Gnatkowski wywalczył srebro

Duży sukces zawodnika UKS Fight Academy Ostrołęka. Krystian Gnatkowski wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Mierzei Wiślanej w MMA (ALMMA), który odbył się w Stegnie. Nasz przedstawiciel musiał uznać wyższość tylko jednego przeciwnika.

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).

» Wasze komentarze

Hahah @ 20:36, 19.06.2020r. IP: *.*.18.35

Zeby tobie ktos lba nie obil. Tak jak ten kelner z ukrainy z ktorym wygrales ostatnio tylko dlatego ze walczyles w polsce :D troche pokory bo guvno pokazales w ostatniej walce i za granica juz sedziowie nie beda za toba

w @ 05:34, 20.06.2020r. IP: *

Tempo kariery nie moze nabrac tempa? WTF
Czytacie chociaz te swoje wypociny przed wstawieniem ich na stronę?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo