« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nowy sezon na Mazowszu ruszy już 1 sierpnia

Kibice piłki nożnej w naszym regionie emocjonowali się dodatkowymi spotkaniami w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej i lidze okręgowej. Z pewnością bardzo ciekawie zapowiada się kolejny sezon, który dla piłkarzy stanowić będzie duże wyzwanie. Dlaczego?


Wiele wskazuje na to, że w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zaprezentuje się w przyszłym sezonie aż 21 zespołów. To sprawia, że już w rundzie jesiennej wszystkie zespoły będą musiały rozegrać po dwadzieścia meczów. Początek nowego sezonu został zaplanowany wstępnie na weekend 1-2 sierpnia. Runda jesienna ma zakończyć się 28-29 listopada. Reklama

Cztery kolejki mogą zostać rozegrane w środy, a dodatkowo dla klubów IV ligi trzeba zarezerwować terminy w celu rozegrania meczów Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

W związku ze zwiększenie liczebności grup ligi okręgowej i A klasy więcej meczów rozegrają także uczestnicy niższych klas rozgrywkowych. Pewne jest jedno - przed nami niezwykle ciekawy, ale również bardzo trudny sezon dla wielu zespołów. Piłkarze - amatorzy będą musieli jechać na wyjazdowe mecze kilka razy w środku tygodnia.

Wciąż Mazowiecki Związek Piłki Nożnej nie potwierdzić awansów poszczególnych zespołów z niższych klas rozgrywkowych. Na finiszu jest obecnie rywalizacja w meczach barażowych w IV lidze mazowieckiej i ligi okręgowej. Z pewnością w najbliższym tygodniu poznamy decydujące rozstrzygnięcia.


JBB

Po więcej informacji z piłkarskich aren zapraszamy do naszego serwisu sportowego i działu Piłka nożna.

Odsłon: 6387
Komentarzy: 0
07:45, 20.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Orz przegrał w końcówce

Orz przegrał w końcówce

Gracze z Goworowa przegrali 2:4 z Orłem Sypniewo. Piłkarze Waldemara Marczaka długo prowadzili 1:0, a później 2:1, jednak końcówka należała do miejscowych. Bramki dla ekipy z naszego powiatu zdobyli: Jakub Grabowski oraz Dominik Sujkowski.

Bartnik na 'stole' w Pieckach

Bartnik na "stole" w Pieckach

Dzisiaj o godz. 18 ekipa z Myszyńca zagra trzeci mecz kontrolny. Rywalem podopiecznych Radosława Rogowskiego będzie zespół KS-u Żagiel Piecki, który występuje w Klasie Okręgowej w grupie warmińsko-mazurskiej.

Orz jedzie do Sypniewa

Orz jedzie do Sypniewa

Przed podopiecznymi Waldemara Marczaka czwarta gra kontrolna. Dzisiaj o godz. 18 zmierzą się w Sypniewie z przedstawicielem Klasy A - Orłem. Szkoleniowiec będzie dysponował szeroką kadrą.

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Odbyły się dwa kolejne spotkania w ramach Wakacyjnej Ligi Oldbojów. W dwóch spotkaniach padły aż 24 gole. Zespołom nie straszna była ulewa. Zwyciężyła radość z możliwości gry w piłkę, mając kilka wiosen więcej na karku.

110 minut i porażka Kurpika

110 minut i porażka Kurpika

Podopieczni Łukasza Pokory rozegrali czwarty mecz kontrolny. W Szczytnie przegrali z przedstawicielem Klasy A warmińsko-mazurskiej. Co ciekawe, oba zespoły dogadały się na 110 minut grania. Po regulaminowym czasie doszło do 20-minutowej dogrywki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo