« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 26 października 2020 r., imieniny Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.


- W związku z trwającym remontem obiektu w Ostrołęce zdecydowaliśmy, że przeprowadzimy treningi na gościnnym basenie w Ostrowi Mazowieckiej - mówi prezes WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Początkowo nie planowaliśmy już startów, ale pojawiła się propozycja startu w zawodach Pomorskiej Ligi w Ratownictwie w Kościerzynie i zdecydowaliśmy, że chętnie sprawdzimy się w rywalizacji z czołowymi zawodnikami w kraju. Reklama

Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują trzy razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej oraz dwa raz w tygodniu na lądzie. W zajęciach udział biorą Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Kacper Mierzejewski.
- Widać było, że moim zawodnikom wyraźnie brakuje wody, ale mimo trzech miesięcy przerwy spadek formy nie jest aż tak drastyczny - mówi szkoleniowiec WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Cieszę się, że fizycznie cała czwórka wygląda bardzo dobrze i realizowała indywidualne plany treningowe.

Wiele wskazuje na to, że już za kilka dni ratownicy WOPR-OS będą mogli powrócić do treningów na ostrołęckich obiektach. Cała sekcja powróci jednak do normalnych zajęć dopiero po wakacjach.


Lubudu

- Zajęcia w sekcji ratownictwa wodnego WOPR-OS wznowimy najprawdopodobniej dopiero we wrześniu. Jeszcze latem planujemy obóz przygotowawczy nad morzem, który będzie ważnym elementem przygotowawczym przed imprezami czekającymi nas w drugiej części sezonu.

Odsłon: 7816
Komentarzy: 0
07:50, 22.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

 Nakielski dwukrotnym medalistą

Nakielski dwukrotnym medalistą

Podczas Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu zawodnik WOPR-OS Ostrołęka Hubert Nakielski reprezentując swoją uczelnię, czyli Politechnikę Warszawską wywalczył dwa medale. To duży sukces podopiecznego Dariusza Małkowskiego. 

Wyłowili 11 medali w Redzie

Wyłowili 11 medali w Redzie

Dzień po Grand Prix w Ostrołęce zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka wystartowali w II rundzie Pomorskiej Ligi w ratownictwie wodnym, która odbyła się w Redzie. Nasi reprezentanci zdobyli 11 medali. W skład reprezentacji WOPR-OS weszli: Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski. 

 

Medale w ratownictwie rozdane (zdjęcia)

Medale w ratownictwie rozdane (zdjęcia)

Dzisiaj w Parku Wodnym "Aquarium" w Ostrołęce odbyły się zawody Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym. Swój udział zapowiedziało 11 klubów z różnych części Polski. W naszym mieście zaprezentowało się ponad 130 zawodników i zawodniczek w 14 konkurencjach.

 

Grand Prix w ratownictwie już w sobotę

Grand Prix w ratownictwie już w sobotę

3 października o godz. 9:15 na basenie Parku Wodnego "Aquarium" w Ostrołęce rozpocznie się Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym. Swój udział zapowiedziało 11 klubów z różnych części Polski. W naszym mieście zaprezentuje się ponad 130 zawodników i zawodniczek w 14 konkurencjach.

 

Tuzin medali ratowników WOPR-OS w Kościerzynie

Tuzin medali ratowników WOPR-OS w Kościerzynie

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS powrócili do rywalizacji w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego startowali w pierwszej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2020 i zdobyli dwanaście medali.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo