« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarskie święto w Myszyńcu. Poznaj obsadę

Aż dwadzieścia zespołów weźmie udział w V Turnieju o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Myszyńcu. Na stadionie miejskim zaprezentują się zespoły z całego okręgu, a zainteresowanie zawody w obecnym sezonie jest bardzo duże.


W niedzielę, 21 czerwca w Myszyńcu w rywalizacji obejrzymy zespoły: Black&White Turośl, Cassi Team Łyse, Chłopcy Orlikowcy Ostrołęka, Drewniaki Kolno, FA Niedźwiedzie, FC Albatrosy Wolkowe, FC Kwadrat Szczytno, FC Pisz, GKS Rozogi, Gieksa Szczytno, GUKS Orzeł Sypniewo, KS Drużyna, LZS Team Kolno, Miszigeny Myszyniec, Szaja Myszyniec, Old Boys Myszyniec, OPD Boys Olszyny, Tiger Wały Szczytno, Wejdo i WKS Stare Kiełbonki. Reklama

Spotkania w fazie grupowej zostaną przeprowadzone w godz. 9.00 - 13.30. W każdej grupie zaprezentuje się pięć zespołów. Do fazy pucharowej awansują po dwa najlepsze zespoły, które utworzą pary ćwierćfinałowe. Mecze w fazie grupowej zostały zaplanowane po dziesięć minut, w fazie pucharowej po dwanaście.


Esprit

Drużyny zaprezentują się na boisku w siedmioosobowych składach. Do dyspozycji każdy zespół może mieć także trzech zawodników rezerwowych.

Grupa A (9.00 - 11.00)
1. Miszigeny Myszyniec
2. FA Niedźwiedzie
3. FC Albatrosy Wolkowe
4. Tiger Wały Szczytno
5. Wejdo

Grupa B (9.00 - 11.00)
1. GKS Rozogi
2. Cassi Team Łyse
3. LZS Team Kolno
4. Old Boys Myszyniec
5. Szaja Myszyniec

Grupa C (11.30 - 13.30)
1. Black&White Turośl
2. KS Drużyna
3. Drewniaki Kolno
4. OPD Boys Olszyny
5. WKS Stare Kiełbonki

Grupa D (11.30 - 13.30)
1. FC Pisz
2. GUKS Orzeł Sypniewo
3. Chłopcy Orlikowcy Ostrołęka
4. Gieksa Szczytno
5. FC Kwadrat Szczytno

Odsłon: 5863
Komentarzy: 0
07:45, 21.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Orz przegrał w końcówce

Orz przegrał w końcówce

Gracze z Goworowa przegrali 2:4 z Orłem Sypniewo. Piłkarze Waldemara Marczaka długo prowadzili 1:0, a później 2:1, jednak końcówka należała do miejscowych. Bramki dla ekipy z naszego powiatu zdobyli: Jakub Grabowski oraz Dominik Sujkowski.

Bartnik na 'stole' w Pieckach

Bartnik na "stole" w Pieckach

Dzisiaj o godz. 18 ekipa z Myszyńca zagra trzeci mecz kontrolny. Rywalem podopiecznych Radosława Rogowskiego będzie zespół KS-u Żagiel Piecki, który występuje w Klasie Okręgowej w grupie warmińsko-mazurskiej.

Orz jedzie do Sypniewa

Orz jedzie do Sypniewa

Przed podopiecznymi Waldemara Marczaka czwarta gra kontrolna. Dzisiaj o godz. 18 zmierzą się w Sypniewie z przedstawicielem Klasy A - Orłem. Szkoleniowiec będzie dysponował szeroką kadrą.

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Odbyły się dwa kolejne spotkania w ramach Wakacyjnej Ligi Oldbojów. W dwóch spotkaniach padły aż 24 gole. Zespołom nie straszna była ulewa. Zwyciężyła radość z możliwości gry w piłkę, mając kilka wiosen więcej na karku.

110 minut i porażka Kurpika

110 minut i porażka Kurpika

Podopieczni Łukasza Pokory rozegrali czwarty mecz kontrolny. W Szczytnie przegrali z przedstawicielem Klasy A warmińsko-mazurskiej. Co ciekawe, oba zespoły dogadały się na 110 minut grania. Po regulaminowym czasie doszło do 20-minutowej dogrywki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo