Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Piłkarskie święto w Myszyńcu. Poznaj obsadę

Aż dwadzieścia zespołów weźmie udział w V Turnieju o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Myszyńcu. Na stadionie miejskim zaprezentują się zespoły z całego okręgu, a zainteresowanie zawody w obecnym sezonie jest bardzo duże.

W niedzielę, 21 czerwca w Myszyńcu w rywalizacji obejrzymy zespoły: Black&White Turośl, Cassi Team Łyse, Chłopcy Orlikowcy Ostrołęka, Drewniaki Kolno, FA Niedźwiedzie, FC Albatrosy Wolkowe, FC Kwadrat Szczytno, FC Pisz, GKS Rozogi, Gieksa Szczytno, GUKS Orzeł Sypniewo, KS Drużyna, LZS Team Kolno, Miszigeny Myszyniec, Szaja Myszyniec, Old Boys Myszyniec, OPD Boys Olszyny, Tiger Wały Szczytno, Wejdo i WKS Stare Kiełbonki. Reklama

Spotkania w fazie grupowej zostaną przeprowadzone w godz. 9.00 - 13.30. W każdej grupie zaprezentuje się pięć zespołów. Do fazy pucharowej awansują po dwa najlepsze zespoły, które utworzą pary ćwierćfinałowe. Mecze w fazie grupowej zostały zaplanowane po dziesięć minut, w fazie pucharowej po dwanaście.

Esprit

Drużyny zaprezentują się na boisku w siedmioosobowych składach. Do dyspozycji każdy zespół może mieć także trzech zawodników rezerwowych.