« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.


Rywalizacja na kortach tenisowych powróciła i to z dużym rozmachem. W turnieju głównym seniorów rywalizowało 29 zawodników z kilku ościennych miast oraz reprezentanci z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Po dwóch dniach rywalizacji najlepszy okazał się mieszkaniec Łomży, który umocnił się na pozycji lidera. Reklama

Wiktor Kosowski w finale pokonał ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3. W drodze po zwycięstwo Wiktor Kosowski odniósł zwycięstwa nad Romanem Szkopkiem 6:2 6:2, Tomaszem Pakiełą 6:2 6:2 i Krzysztofem Szkopkiem 6:3 7:5.

Trudniejszą drogę do finału miał Bartosz Murach miał Bartosz Murach, który pokonał kolejno swojego ojca Pawła Muracha 6:2 7:6, Mateusza Matyczaka 6:4 4:6 10:7, Krzysztofa Bukowskiego 6:2 6:4 i Jordana Czapskiego 7:6 7:6.

Dla tenisistów był to przedsmak dużych emocji, które zapowiadają się już w najbliższy weekend, 27-28 czerwca. Wówczas na kortach ziemnych przy ulicy Hallera do rywalizacji przystąpią zawodnicy z całego regionu mierząc się w Mistrzostwa Miasta o Puchar Prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika.


JBB

W miniony weekend na kortach tenisowych rywalizowały również dzieci i młodzież z podziałem na trzy kategorie wiekowe. Więcej o ich zmaganiach, zdjęcia i materiał filmowy w środowej odsłonie naszego serwisu i dziale Tenis.

Odsłon: 2085
Komentarzy: 0
07:45, 23.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo