« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.


Rywalizacja na kortach tenisowych powróciła i to z dużym rozmachem. W turnieju głównym seniorów rywalizowało 29 zawodników z kilku ościennych miast oraz reprezentanci z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Po dwóch dniach rywalizacji najlepszy okazał się mieszkaniec Łomży, który umocnił się na pozycji lidera. Reklama

Wiktor Kosowski w finale pokonał ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3. W drodze po zwycięstwo Wiktor Kosowski odniósł zwycięstwa nad Romanem Szkopkiem 6:2 6:2, Tomaszem Pakiełą 6:2 6:2 i Krzysztofem Szkopkiem 6:3 7:5.

Trudniejszą drogę do finału miał Bartosz Murach miał Bartosz Murach, który pokonał kolejno swojego ojca Pawła Muracha 6:2 7:6, Mateusza Matyczaka 6:4 4:6 10:7, Krzysztofa Bukowskiego 6:2 6:4 i Jordana Czapskiego 7:6 7:6.

Dla tenisistów był to przedsmak dużych emocji, które zapowiadają się już w najbliższy weekend, 27-28 czerwca. Wówczas na kortach ziemnych przy ulicy Hallera do rywalizacji przystąpią zawodnicy z całego regionu mierząc się w Mistrzostwa Miasta o Puchar Prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika.W miniony weekend na kortach tenisowych rywalizowały również dzieci i młodzież z podziałem na trzy kategorie wiekowe. Więcej o ich zmaganiach, zdjęcia i materiał filmowy w środowej odsłonie naszego serwisu i dziale Tenis.

Odsłon: 3553
Komentarzy: 0
07:45, 23.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo