Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

W ubiegłym sezonie najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Mateusz Matyczak, który w finale pokonał Piotra Mrozka 6:2 6:0. W ubiegłym sezonie do rywalizacji przystąpiło 33 tenisistów i z pewnością podobnej frekwencji należy się spodziewać również w ostatni czerwcowy weekend. Reklama

Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera ponownie pojawia się zawodnicy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z Łomży, Białegostoku, Ostrowi Mazowieckiej, Warszawy, czy też Zambrowa.

- Zapraszamy wszystkich chętnych tenisistów do spróbowania swoich sił w otwartych mistrzostwach Ostrołęki w grze singlowej. Zgłoszenia można składać do czwartku 25 czerwca do godz. 19.30 pod numerem tel. 722 055 267 lub mailowo na adres  - informuje Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe, organizator zawodów.

JBB

To już druga impreza w obecnym sezonie na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. W okresie wakacyjnym przewidziany został również Turniej Deblowy, Mistrzostwa Kurpi, Turniej o Puchar Prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego, Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki, Turniej Kobiet Open, turnieje dla dzieci i młodzieży. Po bieżące informacje zapraszamy do serwisu sportowego i działu Tenis.