« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 25 października 2020 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?


W ubiegłym sezonie najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Mateusz Matyczak, który w finale pokonał Piotra Mrozka 6:2 6:0. W ubiegłym sezonie do rywalizacji przystąpiło 33 tenisistów i z pewnością podobnej frekwencji należy się spodziewać również w ostatni czerwcowy weekend. Reklama

Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera ponownie pojawia się zawodnicy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z Łomży, Białegostoku, Ostrowi Mazowieckiej, Warszawy, czy też Zambrowa.

- Zapraszamy wszystkich chętnych tenisistów do spróbowania swoich sił w otwartych mistrzostwach Ostrołęki w grze singlowej. Zgłoszenia można składać do czwartku 25 czerwca do godz. 19.30 pod numerem tel. 722 055 267 lub mailowo na adres  - informuje Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe, organizator zawodów.


JBB

To już druga impreza w obecnym sezonie na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. W okresie wakacyjnym przewidziany został również Turniej Deblowy, Mistrzostwa Kurpi, Turniej o Puchar Prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego, Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki, Turniej Kobiet Open, turnieje dla dzieci i młodzieży. Po bieżące informacje zapraszamy do serwisu sportowego i działu Tenis.

Odsłon: 4560
Komentarzy: 0
07:50, 25.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Duży sukces ostrołęczanina podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie ziemnym. Do walki o medale i puchary stanęło 10 zawodników z pięciu uczelni. Srebro wywalczył Bartosz Murach reprezentujący stołecznych inżynierów.

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dwóch zawodników z naszego powiatu wystartowało w turnieju tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów. Zmagania odbyły się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Do rywalizacji stanęli: Marcin Dudziec z Jawor Starych oraz Artur Piersa z Czerwina. Jak sobie poradzili?

 

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Najważniejszy turniej sezon już trwa. Od czwartku do niedzieli odbędą się spotkania najlepszych w sezonie 2020 w rankingu open OST. To nie lada gratka dla kibiców tenisa ziemnego oraz dla tych, którzy jeszcze do końca nie są przekonani, że tenis ziemny jest najpiękniejszym sportem na ziemi. 

 

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo