« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?


W ubiegłym sezonie najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Mateusz Matyczak, który w finale pokonał Piotra Mrozka 6:2 6:0. W ubiegłym sezonie do rywalizacji przystąpiło 33 tenisistów i z pewnością podobnej frekwencji należy się spodziewać również w ostatni czerwcowy weekend. Reklama

Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera ponownie pojawia się zawodnicy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z Łomży, Białegostoku, Ostrowi Mazowieckiej, Warszawy, czy też Zambrowa.

- Zapraszamy wszystkich chętnych tenisistów do spróbowania swoich sił w otwartych mistrzostwach Ostrołęki w grze singlowej. Zgłoszenia można składać do czwartku 25 czerwca do godz. 19.30 pod numerem tel. 722 055 267 lub mailowo na adres  - informuje Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe, organizator zawodów.


Łubudu

To już druga impreza w obecnym sezonie na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. W okresie wakacyjnym przewidziany został również Turniej Deblowy, Mistrzostwa Kurpi, Turniej o Puchar Prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego, Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki, Turniej Kobiet Open, turnieje dla dzieci i młodzieży. Po bieżące informacje zapraszamy do serwisu sportowego i działu Tenis.

Odsłon: 2963
Komentarzy: 0
07:50, 25.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo