« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?


Przede wszystkim treningi przeznaczone są dla kolarzy, którzy posiadają rower szosowy i chętnie pokonają nim większe odległości. Podczas niedzielnej wyprawy pierwsza grupa pokonała 100 km, druga trasę o długości 80 km. Reklama

Reprezentanci KK24h wyruszyli z Ostrołęki i pojechali przez Dzbenin, Korczaki, Kamiankę, Lipiankę, Cisk, Żabin, Nogawki, Bobin, Tomasze, Jarnuty, Młode Janki, Wojsze, Grodzisk Wieś, Dzwonek, Grodzisk Duży, Chrostowo i z powodzeniem powrócili do miasta.

W sumie pokonanie 100 km trasy zajęło im 2 godziny 52 minuty i 17 sekund. Treningi w grupach do piętnastu osób odbywają się w każdą niedzielę o godz. 10.00. Zbiórka uczestników odbywa się na parkingu za stacją Orlen przy ulicy Goworowskiej.Kolejna odsłona wspólnych rowerowych wypraw już w niedzielę, 28 czerwca. Wyjątkiem będzie niedziela, 5 lipca, kiedy to zamiast treningu kolarze wezmą udział w wyścigu australijskim na stadionie miejskim przy ulicy Witosa. Szczegóły w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym i dziale Kolarstwo.

Zobacz zdjęcia:
Trening Klubu Kolarskiego 24h

Więcej zdjęć: Trening Klubu Kolarskiego 24h

Odsłon: 7729
Komentarzy: 0
07:55, 26.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo