Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Rzekunianka szlifuje formę (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń przygotowują się do nowego sezonu rozgrywek A klasy, który spędzą w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego obecnie trenują na boisku przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Rzekunianka Rzekuń ze względu na renowację boiska przy ulicy Miłej w Rzekuniu do końca lipca będzie korzystała z obiektu w Wojciechowicach. Reklama

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego mają za sobą dwa spotkania sparingowe w okresie przygotowawczym do nowego sezonu. W sobotę, 6 czerwca rozegrali kontrolny mecz z KS CK Troszyn i przegrali wysoko 0:7. Trudno się dziwić, bo ekipa z Troszyna prowadzona przez trenera Marcina Truszkowskiego zaprezentowała wysoką dyspozycję i wywalczyła awans do IV ligi.

Rzekunianka wygrała za to spotkanie sparingowe ze Świtem Baranowo 7:1. Bramki dla ekipy z Rzekunia strzelali: Bartosz Pędzich, Damian Szymczyk, Piotr Karczewski, Jakub Podgajny, Konrad Sobotka.

Więcej o przygotowaniach Rzekunianki Rzekuń i planach sparingowych w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Piłka nożna.

Trening Rzekunianki Rzekuń w Wojciechowicach

Więcej zdjęć: Trening Rzekunianki Rzekuń w Wojciechowicach

Odsłon: 5320
Komentarzy: 6
09:31, 27.06.2020r.

Orz przegrał w końcówce

Gracze z Goworowa przegrali 2:4 z Orłem Sypniewo. Piłkarze Waldemara Marczaka długo prowadzili 1:0, a później 2:1, jednak końcówka należała do miejscowych. Bramki dla ekipy z naszego powiatu zdobyli: Jakub Grabowski oraz Dominik Sujkowski.

Bartnik na 'stole' w Pieckach

Bartnik na "stole" w Pieckach

Dzisiaj o godz. 18 ekipa z Myszyńca zagra trzeci mecz kontrolny. Rywalem podopiecznych Radosława Rogowskiego będzie zespół KS-u Żagiel Piecki, który występuje w Klasie Okręgowej w grupie warmińsko-mazurskiej.

Orz jedzie do Sypniewa

Przed podopiecznymi Waldemara Marczaka czwarta gra kontrolna. Dzisiaj o godz. 18 zmierzą się w Sypniewie z przedstawicielem Klasy A - Orłem. Szkoleniowiec będzie dysponował szeroką kadrą.

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Odbyły się dwa kolejne spotkania w ramach Wakacyjnej Ligi Oldbojów. W dwóch spotkaniach padły aż 24 gole. Zespołom nie straszna była ulewa. Zwyciężyła radość z możliwości gry w piłkę, mając kilka wiosen więcej na karku.

110 minut i porażka Kurpika

Podopieczni Łukasza Pokory rozegrali czwarty mecz kontrolny. W Szczytnie przegrali z przedstawicielem Klasy A warmińsko-mazurskiej. Co ciekawe, oba zespoły dogadały się na 110 minut grania. Po regulaminowym czasie doszło do 20-minutowej dogrywki.

Endy @ 10:06, 27.06.2020r. IP: *.*.156.146

Drogi redaktorzyno, chyba zagrali nawet 3 sparingi, wystarczy zapytać, żeby z siebie barana nie robić...

do endy @ 10:17, 27.06.2020r. IP: *.*.177.145

a nie 4 :) ?

do Endy @ 12:17, 27.06.2020r. IP: *.*.31.242

Jak licząc zimę to może już 9?

xyz @ 14:43, 27.06.2020r. IP: *.*.237.44

A że przegrali sparing z APN 2004 to już wzmianki o tym nie ma. Cały Rzekuń. Brak awansu na własne życzenie skoro wygrywają dwa mecze a potem kolejne dwa z outsiderami przegrywają. Ich szczyt to a-klasa i nic więcej.

Pytam @ 18:33, 28.06.2020r. IP: *.*.29.59

Mazowsze Jednorozec sie wycofało z okregowki inbeda grać w a klasie to rzekun z 4 miejsca wskoczy zamiast nich?

Hah @ 01:31, 02.07.2020r. IP: *.*.23.103

A kogo obchodzi Rzekuń, czort mnie interesuje czy zagrali 2 czy 5 sparingow. Trochę zluzujcie z ego w tym Rzekuniu. Cieszcie się że o was słychać jakkolwiek