« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 12 sierpnia 2020 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.


Tytuł najlepszego obronił mistrz z zeszłego roku Mateusz Matyczak, który kolejno ograł: 2:0 (6:2, 6:2) Grzegorza Barę, 2:0 (6:3, 6:4) Piotra Mrozka. W półfinale późniejszy triumfator poraził sobie w dwóch setach (6:2, 6:4) z Krzysztofem Bułkowskim. Reklama

Rywalem Mateusza w najważniejszym starciu turnieju był Kamil Woźniak, który z kolei zwyciężył 2:0 (6:4, 6:3) Francois Legal, 2:0 (6:3, 6:4) Marcina Laskowskiego i 2:0 (7:5, 7:6) Krzysztofa Szkopka, a w półfinale 2:0 (7:5, krecz przeciwnika) Jordana Czapskiego.Mecz sezonu trwał dwa sety. Obrońca tytułu potwierdził swoją dominację w mieście, wygrywając 6:4, 6:2. Zmagania stały na bardzo wysokim poziomie. Kibice, którzy pofatygowali się obejrzeć mistrzostwa, czy nawet sami gracze byli zadowoleni z możliwości rywalizacji na korcie.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Ziemnym

Więcej zdjęć: Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Ziemnym

 

Odsłon: 3261
Komentarzy: 0
10:09, 07.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo