« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 14 czerwca 2021 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.


Tytuł najlepszego obronił mistrz z zeszłego roku Mateusz Matyczak, który kolejno ograł: 2:0 (6:2, 6:2) Grzegorza Barę, 2:0 (6:3, 6:4) Piotra Mrozka. W półfinale późniejszy triumfator poraził sobie w dwóch setach (6:2, 6:4) z Krzysztofem Bułkowskim. Reklama

Rywalem Mateusza w najważniejszym starciu turnieju był Kamil Woźniak, który z kolei zwyciężył 2:0 (6:4, 6:3) Francois Legal, 2:0 (6:3, 6:4) Marcina Laskowskiego i 2:0 (7:5, 7:6) Krzysztofa Szkopka, a w półfinale 2:0 (7:5, krecz przeciwnika) Jordana Czapskiego.Mecz sezonu trwał dwa sety. Obrońca tytułu potwierdził swoją dominację w mieście, wygrywając 6:4, 6:2. Zmagania stały na bardzo wysokim poziomie. Kibice, którzy pofatygowali się obejrzeć mistrzostwa, czy nawet sami gracze byli zadowoleni z możliwości rywalizacji na korcie.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Ziemnym

Więcej zdjęć: Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Ziemnym

 

Odsłon: 8503
Komentarzy: 0
10:09, 07.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szef miasta pogratulował swojemu poprzednikowi

Szef miasta pogratulował swojemu poprzednikowi

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik w imieniu mieszkańców miasta złożył gratulacje i życzenia Jędrzejowi Nowakowi z okazji zwycięstwa w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Ziemnego w Piasecznie w kategorii powyżej 80 lat. Najnowszy sukces sportowy zbiegł się w czasie z jubileuszem urodzin, które wytrawny tenisista obchodzi w najbliższą sobotę 22 maja.

34 zawodników i zawodniczek na starcie

34 zawodników i zawodniczek na starcie

15 i 16 maja odbędzie się Turniej Otwarcia Sezonu o puchar prezydenta Ostrołęki w tenisie. W stawce znalazły się 34 osoby. Pojawi się kilka nowych twarzy oraz stałych bywalców. Na pewno nie zabraknie wielu sportowych emocji i miłej atmosfery na trybunach.

Jędrzej Nowak wciąż na szczycie!

Jędrzej Nowak wciąż na szczycie!

W Piasecznie rozegrany został Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego w kategoriach 40+, 50+, 60+, 70+, 75+ oraz 80+. W tej ostatniej rywalizował były prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. 

Zagraj o puchar prezydenta

Zagraj o puchar prezydenta

15 i 16 maja na kortach MZOS-TiIT w Ostrołęce odbędzie się Turniej Otwarcia Sezonu o Puchar Prezydenta Ostrołęki - Łukasza Kulika. Impreza wpisuje się do kalendarza Dni Ostrołęki. Organizatorem rywalizacji jest Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. 

Weronika nie dała rady Carolinie Alves

Weronika nie dała rady Carolinie Alves

Rodzice oraz dziadkowie tej młodej i znanej zawodniczki pochodzą z naszego terenu. Weronika Falkowska uczestniczyła w turnieju ITF World Tennis Tour. Niespełna 21-letnia tenisistka zakończyła udział w zmaganiach w Portugalii.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo