« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 12 sierpnia 2020 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Pięć zespołów wzięło udział w I mistrzostwach Czarnowca o puchar sołtysa Marka Karczewskiego w piłce nożnej. W dziesięciu spotkaniach padły 72 bramki. Zwyciężyła reprezentacja Sosnowa II. Drugą lokatę wywalczyli gracze Turkusowej, zaś najniższe miejsce na podium Sosnowa I.


W zmaganiach mogli wziąć udział wyłącznie mieszkańcy Czarnowca. Spotkania rozgrywano systemem "każdy z każdym", a na boisku jednocześnie w jednym zespole przebywało pięciu zawodników. Areną zmagań było boisko przy ul. Topolowej w Czarnawcu - gruncie prywatnym Sylwii i Krzysztofa Gorzębów. Sędzią turnieju był Michał Mulawka z ul. Działkowej. Reklama

WYNIKI SPOTKAŃ
Sosnowa I – Sosnowa II 4:6
Turkusowa – Dębowa 7:1
Działkowa – Sosnowa II 4:4
Sosnowa I – Turkusowa 1:5
Działkowa – Dębowa 2:1
Sosnowa II – Turkusowa 4:3
Działkowa – Turkusowa 1:7
Dębowa – Sosnowa I 1:5
Działkowa – Sosnowa I 3:8
Dębowa – Sosnowa II 2:9

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Sosnowa II - 10 pkt.
2. Turkusowa - 9
3. Sosnowa I - 6
4. Działkowa - 4
5. Dębowa - 0

SKŁADY ZESPOŁÓW
Sosnowa II: Igor Piera, Szymon Piasta, Artur Laskowski, Michał Sendrowski, Marek Sendrowski, Tomasz Piasta, Mariusz Sendrowski.
Turkusowa: Mateusz Bałdyga, Marcin Zaręba, Marcin Wróblewski, Daniel Dziekoński, Mariusz Siemiński, Mateusz Aftyka.
Sosnowa I: Grzegorz Waszczak, Jakub Waszczak, Tomasz Wierzbowski, Jacek Laskowski, Kacper Laskowski.
Działkowa: Krzysztof Orłowski, Andrzej Karol Fidura, Aleksander Mulawka, Michał Mulawka, Filip Mulawka, Mariusz Gawrysiak, Marcin Gawrysiak.
Dębowa: Mariusz Andrzejczyk, Kornelia Andrzejczyk, Marcin Mierzejewski, Maciej Mierzejewski, Artur Krzynówek, Katarzyna Krzynówek, Łukasz Traczyk, Cezary Grono, Emil Bednarczyk, Krzysztof Gąsiorowski, Katarzyna Mierzejewska.


Wśród uczestników wyróżniono najlepszych. Puchary ufundował Emil Bednarczyk. Najlepszym bramkarzem został Mateusz Bałdyga, najlepszym strzelcem Szymon Piasta, który zdobył 12 bramek, zaś najmłodszym zawodnikiem był 10-letni Aleksander Mulawka.

Nagroda oraz puchar trafiły do Daniela Dziekońskiego, który został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem mistrzostw. Fundatorem był wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak, zaś wręczała pracownica gminy - Emilia Rogalska. 

Po dekoracji pucharowej odbyło się wręczenie nagród rzeczowych ufundowanych przez: Krzysztofa Chojnowskiego, Artura Laskowskiego i Marcina Wróblewskiego dla zawodniczek i zawodników biorących udział w turnieju. Dodatkowo nagrodzono upominkami trzy panie, które wyszły na boisko walczyć ramię w ramię z męskimi drużynami. Wśród nich były: Kornelia Andrzejczyk, Katarzyna Krzynówek, Katarzyna Mierzejewska.

 

Zobacz zdjęcia:
I Mistrzostwa Czarnowca w piłce nożnej

Więcej zdjęć: I Mistrzostwa Czarnowca w piłce nożnej

Odsłon: 7490
Komentarzy: 9
12:25, 07.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

Ostrołęckie drużyny na obozie w Licheniu (zdjęcia)

Ostrołęckie drużyny na obozie w Licheniu (zdjęcia)

Siedem drużyn młodzieżowych z Ostrołęki przez kilka dni szlifowało formę na obozie w Licheniu. Piłkarze trenowali, grali sparingi i aktywnie spędzali wolny czas.

Olympic Łyse wiceliderem (zdjęcia)

Olympic Łyse wiceliderem (zdjęcia)

W poniedziałkowy wieczór odbyło się ostatnie spotkanie V kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Na Orliku w Kadzidle padło 11 goli. Chudek Oldboje rywalizowali z Olympic Łyse. W tym tygodniu odbędzie się szósta seria gier. Z pewnością będzie ciekawie.

Bartnik z kompletem punktów. Zaczął Szymański, skończył Domian

Bartnik z kompletem punktów. Zaczął Szymański, skończył Domian

Podopieczni Radosława Rogowskiego świetnie weszli w nowy sezon w Klasie A. Bartnik Myszyniec po wygranej 4:3 w Baboszewie z Orlętami, w niedzielę poradził sobie z Opią Opinogóra. Mateusz Krajza i spółka podobnie jak trzy inne zespoły mają komplet punktów.

» Wasze komentarze

Anka @ 20:30, 07.07.2020r. IP: *.*.100.26

Panie Sołtysie,
jestem mieszkanką zupełnie innej wsi na terenie gminy Rzekuń, ale jestem pod wrażeniem Pańskiej kreatywności, zaangażowania, pomysłowości, charyzmy i zjednywania sobie ludzi. Gratuluję również mieszkańcom Czarnowca, że potrafią się zaangażować i tak dobrze bawić. BRAWO WY!!!

Robert @ 22:41, 07.07.2020r. IP: *.*.54.52

Brawo dla organizatora i uczestników. Super! Familijnie spędzony czas :-)))

M @ 22:42, 07.07.2020r. IP: *.*.34.90

Fajni ludzie, super atmosfera, rewelacyjna impreza.
Dziękujemy Panie Marku.

ccc @ 08:32, 08.07.2020r. IP: *.*.157.238

Było super!
Chcę więcej takich spotkań - zawodów - integracji.
Dziękuję

OLO @ 10:24, 08.07.2020r. IP: *.*.37.150

PREZES JEST NAJLEPSZY

to & owo @ 22:26, 08.07.2020r. IP: *.*.34.90

Było super!!!

??? @ 08:48, 09.07.2020r. IP: *.*.175.76

I to tak bez wójta się odbyło?
Nieprawdopodobne.

Do wyżej @ 08:54, 09.07.2020r. IP: *.*.137.233

Zgadzam się z powyższym pan Marek to łączy ludzi, a ten gminny celebryta skłóca i dzieli. Dobrze że go nie było bo zepsułby tą atmosferę i sobie przypisał impreze.

Tosiek @ 08:56, 09.07.2020r. IP: *.*.175.76

Kinia to tylko lans. Pouśmiechać się i nagrody wręczyć ale żeby dorzucić się od siebie do czegokolwiek to nigdy.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo