Wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Wissa Szczuczyn lepsza od KS CK Troszyn (zdjęcia, wideo)

Porażką 2:3 zakończyło się spotkanie sparingowe beniaminka IV ligi - KS-u CK Troszyn. Czwartoligowcy triumfowali nad zespołem Marcina Truszkowskiego. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Bartosz Gąska oraz Artur Bajor, który w przeszłości występował w zespole ze Szczuczyna.

W pierwszej połowie nie padły gole. Strzelanie rozpoczęło się po zmianie stron. - W pierwszej połowie wyglądaliśmy bardzo solidnie na tle doświadczonego przeciwnika. W naszym składzie pojawiło się sporo młodzieży. Później mielimy słabsze minuty, kiedy traciliśmy bramki po własnych błędach. Goniliśmy wynik, lecz się nie udało - mówi Marcin Truszkowski.

Szkoleniowiec KS-u CK podkreśla, że wynik nie jest sprawą najważniejszą. - Wiadomo, każdy wychodzi na boisko po to, by wygrać. Każdy triumf buduje atmosferę i daje dobrego "kopa" do pracy. Byliśmy po bardzo ciężkim tygodniu przygotowań i widać było, że zawodnicy mają "ciężkie" nogi. Źle zachowywaliśmy się przy stałych fragmentach gry. Jestem spokojny, bo będziemy pracować nad tym, by wyeliminować błędy. Już teraz wyciągnąłem fajne wnioski - dodaje.

Kolejny sparing beniaminek IV ligi zagra dzisiaj. O godz. 11 w Wysokim Mazowieckim Kamil Majkowski i spółka zmierzą się z Ruchem. - Dla nas będzie to bardzo cenne spotkanie. Zmierzymy się z drużyną grającą w trzeciej lidze - kończy Truszkowski.

KS CK Troszyn - Wissa Szczuczyn 2:3 (0:0)
Bramki: Gąska, Bajor - Wasiulewski x2, Toczydłowski.
KS CK Troszyn (do 60 minuty): Kowalski - Kowalczyk, K. Kamionowski, Petrosjan, K. Dzwonkowski, Przemysław Modzelewski, Bałas, Szklanko, Mleczek, Grodzki, Gumowski (od 60 minuty): Kowalski - Dzbeński, Górski, Malinowski, Bajor, M. Świderski, Gąska, Ł. Świderski, Gumowski, Majkowski, Staszczuk, Gumowki.