« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 12 sierpnia 2020 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Orz jedzie do Sypniewa

Przed podopiecznymi Waldemara Marczaka czwarta gra kontrolna. Dzisiaj o godz. 18 zmierzą się w Sypniewie z przedstawicielem Klasy A - Orłem. Szkoleniowiec będzie dysponował szeroką kadrą.


- Mamy do dyspozycji 24 zawodników i każdy chce grać. Okres przygotowawczy jest po to, by testować, dawać możliwość występów wszystkim graczom, bo kiedy i gdzie, jak nie w spotkaniach kontrolnych, których wynik jest sprawą drugorzędną - mówi szkoleniowiec. Reklama

Jego podopieczni mają za sobą trzy sparingi. Zremisowali 3:3 z Kurpikiem Kadzidło, 1:1 z FC 2012 Różan oraz ulegli 1:4 Narwi II Ostrołęka. - Gdy gramy najsilniejszym składem, prezentujemy dobry i dojrzały futbol. Później szansę otrzymują zmiennicy i sami widzą, że czasami trzeba jeszcze trochę dać od siebie, żeby było lepiej. Jest taka niepisana zasada, że z tymi lepszymi chcą więcej biegać i pokazać się z dobrej strony, zaś ze słabszymi nieco odpuszczają - dodaje.W Goworowie poprawia się infrastruktura. Powstało nawodnienie, szatnie zyskują nowy blask. - Mamy wójta, który jest przychylny szeroko pojętej kulturze fizycznej i wpiera nas jak tylko może. To widzą chłopcy i ciągnie ich do grania. Nasze boisko jest naprawdę w bardzo dobrym stanie i czeka na pierwsze wygrane zespołu - kończy Marczak.

Odsłon: 4409
Komentarzy: 0
10:53, 12.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

Ostrołęckie drużyny na obozie w Licheniu (zdjęcia)

Ostrołęckie drużyny na obozie w Licheniu (zdjęcia)

Siedem drużyn młodzieżowych z Ostrołęki przez kilka dni szlifowało formę na obozie w Licheniu. Piłkarze trenowali, grali sparingi i aktywnie spędzali wolny czas.

Olympic Łyse wiceliderem (zdjęcia)

Olympic Łyse wiceliderem (zdjęcia)

W poniedziałkowy wieczór odbyło się ostatnie spotkanie V kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Na Orliku w Kadzidle padło 11 goli. Chudek Oldboje rywalizowali z Olympic Łyse. W tym tygodniu odbędzie się szósta seria gier. Z pewnością będzie ciekawie.

Bartnik z kompletem punktów. Zaczął Szymański, skończył Domian

Bartnik z kompletem punktów. Zaczął Szymański, skończył Domian

Podopieczni Radosława Rogowskiego świetnie weszli w nowy sezon w Klasie A. Bartnik Myszyniec po wygranej 4:3 w Baboszewie z Orlętami, w niedzielę poradził sobie z Opią Opinogóra. Mateusz Krajza i spółka podobnie jak trzy inne zespoły mają komplet punktów.

Rzekunianka przed Bartnikiem. Mamy tabelę Klasy A

Rzekunianka przed Bartnikiem. Mamy tabelę Klasy A

Za nami dwie kolejki rozgrywek, w których występują trzy drużyny z powiatu ostrołęckiego. Na starcie rozgrywek nasze ekipy radzą sobie bardzo dobrze. Rzekunianka Rzekuń i Bartnik Myszyniec legitymują się komplet punktów, podobnie jak Orzyc Chorzele i Wkra Radzanów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo