« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.


Mrozek i Woźniak w fazie grupowej kolejno ograli: 2:0 (7:5, 6:2) Marcina Laskowskiego i Romana Szkopka, 2:1 (7:6, 3:6, 10:7) Tomasza Szabłowskiego i Mirosława Misztalewskiego. W ćwierćfinale okazali się lepsi od Marka Dawidczyka i Wiesława Wyszkowskiego. Zwyciężyli 2:0 (6:2, 6:2), zaś w półfinale rozprawili się z Andrzejem Nowakiem i Jordanem Czapski. Starcie było bardzo wyrównane i skończyło się w trzech setach (5:7, 6:3, 14:12). Ich rywalem w najważniejszym meczu dnia byli: Krzysztof Bułkowski i Adam Styla. Reklama

Ta para w drodze do finału w grupie zwyciężyła: 2:0 (7:6, 7:5) Andrzeja Nowaka i Jordana Czapskiego i 2:0 (6:3, 7:6) Stefana Bienieckiego i Andrzeja Żubrowskiego. W ćwierćfinale Bułkowski i Styla okazali się lepsi od Grzegorza Bara i Karola Grzyba, triumfując 2:0 (6:3, 6:3), a w półfinale wygrali 2:1 (6:3, 6:7, 10:6) z Tomaszem Szabłowski i Mirosławem Misztalewskim.

Finał rozpoczął się od prowadzenia Krzysztofa Bułkowskiego i Adama Styli, którzy wygrali 6:4. Druga partia, równie zacięta, padła łupem Piotra Mrozka i Kamila Woźniaka i zwyciężyli 7:5. Tie-break to wojna nerwów. Ostatecznie górą byli Woźniak i Mrozek, którzy zwyciężyli 10:8 i 2:1 w całym meczu.


Łubudu

Trzeba podkreślić bardzo silną obsadę turnieju, który obfitował w niesamowicie zacięte i atrakcyjne pojedynki. Organizatorzy dziękują miastu Ostrołęka na czele z prezydentem Ostrołęki Łukaszem Kulikiem za ufundowanie pucharów i nagród. Już dzisiaj zapraszają na kolejny weekend, czyli 18-19 lipca, kiedy to odbędą się Mistrzostwa Kurpi, również pod patronatem prezydenta Ostrołęki.

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa ziemnego

Więcej zdjęć: Turniej tenisa ziemnego

Odsłon: 2892
Komentarzy: 0
22:58, 13.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Zaczęli walkę na korcie

Zaczęli walkę na korcie

Właśnie rozpoczął się turniej deblowy na kortach przy ul. Hallera 10. Do zmagań zgłosiło się 12 par, które zostały rozlosowane do czterech grup. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie cieszył się z końcowego triumfu. Przedstawiamy plan spotkań grupowych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo