« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.


Mrozek i Woźniak w fazie grupowej kolejno ograli: 2:0 (7:5, 6:2) Marcina Laskowskiego i Romana Szkopka, 2:1 (7:6, 3:6, 10:7) Tomasza Szabłowskiego i Mirosława Misztalewskiego. W ćwierćfinale okazali się lepsi od Marka Dawidczyka i Wiesława Wyszkowskiego. Zwyciężyli 2:0 (6:2, 6:2), zaś w półfinale rozprawili się z Andrzejem Nowakiem i Jordanem Czapski. Starcie było bardzo wyrównane i skończyło się w trzech setach (5:7, 6:3, 14:12). Ich rywalem w najważniejszym meczu dnia byli: Krzysztof Bułkowski i Adam Styla. Reklama

Ta para w drodze do finału w grupie zwyciężyła: 2:0 (7:6, 7:5) Andrzeja Nowaka i Jordana Czapskiego i 2:0 (6:3, 7:6) Stefana Bienieckiego i Andrzeja Żubrowskiego. W ćwierćfinale Bułkowski i Styla okazali się lepsi od Grzegorza Bara i Karola Grzyba, triumfując 2:0 (6:3, 6:3), a w półfinale wygrali 2:1 (6:3, 6:7, 10:6) z Tomaszem Szabłowski i Mirosławem Misztalewskim.

Finał rozpoczął się od prowadzenia Krzysztofa Bułkowskiego i Adama Styli, którzy wygrali 6:4. Druga partia, równie zacięta, padła łupem Piotra Mrozka i Kamila Woźniaka i zwyciężyli 7:5. Tie-break to wojna nerwów. Ostatecznie górą byli Woźniak i Mrozek, którzy zwyciężyli 10:8 i 2:1 w całym meczu.


Esprit

Trzeba podkreślić bardzo silną obsadę turnieju, który obfitował w niesamowicie zacięte i atrakcyjne pojedynki. Organizatorzy dziękują miastu Ostrołęka na czele z prezydentem Ostrołęki Łukaszem Kulikiem za ufundowanie pucharów i nagród. Już dzisiaj zapraszają na kolejny weekend, czyli 18-19 lipca, kiedy to odbędą się Mistrzostwa Kurpi, również pod patronatem prezydenta Ostrołęki.

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa ziemnego

Więcej zdjęć: Turniej tenisa ziemnego

Odsłon: 4810
Komentarzy: 0
22:58, 13.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

22 zawodników w stawce

22 zawodników w stawce

5 września na kortach przy ul. Hallera odbędzie się turniej tenisa ziemnego. W zmaganiach wezmą udział zawodnicy, którzy mają na karku ponad 40 wiosen. Do rywalizacji zgłosiło się 22 uczestników. Tytułu bronić będzie Paweł Murach.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo