« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 12 sierpnia 2020 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pogrom w Pieckach. Bartnik na łopatkach

Zespół z Myszyńca stracił aż osiem goli w meczu z KS-em Żagiel. Szkoleniowiec nie mógł skorzystać z wielu zawodników.


- Cokolwiek bym nie powiedział, będzie odebrane jako tłumaczenie się lub nie będzie potraktowane na serio, bo wynik mówi sam za siebie. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że spodziewaliśmy się takiego przebiegu meczu, dlatego od początku z zawodnikami powiedzieliśmy sobie, że dziś jedyną wartością tego sparingu będą minuty dla graczy, którzy mniej grali oraz juniorów. Jedyne co może podlegać ocenie po tym meczu to postawa indywidualna zawodników, ich indywidualne decyzje i fragmenty gry. Byłbym niesprawiedliwy oceniając postawę zespołu jako grę kolektywną dlatego, że w tym meczu na swoich pozycjach zagrało zaledwie czterech zawodników - mówi Radosław Rogowski. Reklama

Szkoleniowiec Bartnika przyznaje, że w tym sparingu nie myślał o wygranej, ale o tym, aby młodzi gracze oraz ci, którzy na co dzień grają zdecydowanie mniej mogli dotrzymać kroku bardziej doświadczonym zawodnikom Żagla. - Oni jednak tego dnia zdecydowanie wykorzystywali nasze słabości, które wynikały z braku doświadczenia, braku odpowiedniego przygotowania i złych decyzji. Kilku bramkom mogliśmy zapobiec jak również w kilku akcjach ofensywnych mogliśmy zachować się lepiej. Trzeba wyciągnąć wnioski, przyjąć wynik na "klatę" i przygotowywać się dalej. Na pewno nie zapomnimy o tym wyniku. Trzeba z tej gry wyciągnąć tyle, ile się da - dodaje.

Jak twierdzi Rogowski, gra była adekwatna do możliwości kadrowych. - Na boisku przebywało kilku kluczowych zawodników, ale mieliśmy również młodych dla których z całym szacunkiem do nich i wykonanej przez nich pracy, jest jeszcze za wcześnie, aby jak to się mówi "pociągnęli zespół". Nie trzeba mieć wielkiej wiedzy, że w porównaniu z naszym ostatnim sparingiem nie zobaczyliśmy w Pieckach, aż 11 osób. Zależało nam, aby rozegrać ten sparing na tej fantastycznej murawie niezależnie od tego jakim składem będziemy dysponować. Kilku zawodników w ostatnim momencie zmieniło swoje plany, aby być na meczu i skompletować jakąkolwiek kadrę więc za to jestem im wdzięczny. Do dyspozycji mieliśmy 14 graczy, z czego jeden z nich niestety w 12 minucie skręcił staw skokowy. Na boisku zobaczyliśmy również dwóch juniorów, którzy trenują z nami od dwóch tygodni. Dla nich był to bardzo wymagający mecz - kończy.


Esprit

Żagiel Piecki - Bartnik Myszyniec 8:2 (5:0)
Bramki: M. Kamiński, M. Szymański.
Bartnik: P. Szymański – Markowski, D. Kulas, Balcerczyk, Zyśk, Wajda, K. Szymański, Rudziński, Jaksina, M. Szymański, M. Kamiński. Ponadto grali: Patra, Rolka, Lis, S. Domian.

Odsłon: 4610
Komentarzy: 1
14:46, 14.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

Ostrołęckie drużyny na obozie w Licheniu (zdjęcia)

Ostrołęckie drużyny na obozie w Licheniu (zdjęcia)

Siedem drużyn młodzieżowych z Ostrołęki przez kilka dni szlifowało formę na obozie w Licheniu. Piłkarze trenowali, grali sparingi i aktywnie spędzali wolny czas.

Olympic Łyse wiceliderem (zdjęcia)

Olympic Łyse wiceliderem (zdjęcia)

W poniedziałkowy wieczór odbyło się ostatnie spotkanie V kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Na Orliku w Kadzidle padło 11 goli. Chudek Oldboje rywalizowali z Olympic Łyse. W tym tygodniu odbędzie się szósta seria gier. Z pewnością będzie ciekawie.

Bartnik z kompletem punktów. Zaczął Szymański, skończył Domian

Bartnik z kompletem punktów. Zaczął Szymański, skończył Domian

Podopieczni Radosława Rogowskiego świetnie weszli w nowy sezon w Klasie A. Bartnik Myszyniec po wygranej 4:3 w Baboszewie z Orlętami, w niedzielę poradził sobie z Opią Opinogóra. Mateusz Krajza i spółka podobnie jak trzy inne zespoły mają komplet punktów.

» Wasze komentarze

Kot @ 20:47, 14.07.2020r. IP: *.*.9.190

Po co się tłumaczyć były bęcki i tyle. To trenera sprawa ze tylu zawodników nie było.Ciekawe jakie tlumaczenie z Troszynem będzie:)))

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo