« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 4 grudnia 2020 r., imieniny Barbary, Krystiana, Berny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narew II zagra z Kurpikiem

Zespół Mariusza Sadłowskiego czeka kolejna gra sparingowa. O godz. 19 rozpocznie się mecz kontrolny z Kurpikiem Kadzidło, który szykuje się do walki w Klasie A. Narew II Ostrołęka rozpoczyna nowy rozdział w historii. Młodzież została zgłoszona do rozgrywek Klasy B.


Gospodarze sparingu po raz kolejny zagrają grę kontrolą. Ostatnia zakończyła się porażką 2:3 z pierwszą drużyną Narwi. Szkoleniowiec był zadowolony z postawy zespołu, który w głównej mierze składał się z chłopców urodzonych w 2003 i 2004 roku. Reklama

- Chcemy dobrze pograć w piłkę i cały czas uczyć się dorosłej piłki nożnej. Mamy kilka schematów taktycznych, które z zajęć treningowych trzeba przenieść na warunki meczowe. Większość chłopców ma za sobą ciężkie treningi i są w trakcie trudnego okresu przygotowawczego z pierwszą drużyną. Nogi mogą być "ciężkie", ale o to właśnie chodzi. Będzie czas, by w poczynaniach moich chłopców pojawi się finezja i polot - mówi Mariusz Sadłowski, trener Narwi II.

- Przed nami kolejna jednostka treningowa. Wierzę, że będzie to pożyteczny sparing z bardzo dobrymi młodymi chłopcami, którzy uczyli się piłki nożnej w najlepszej akademii piłkarskiej w okolicy. Będzie to ciekawy i dobry mecz. Wczoraj ciężko trenowaliśmy, a teraz chcemy na zmęczeniu zobaczyć jak wypadniemy z rezerwami Narwi - mówi Łukasz Pokora.Szkoleniowiec Kurpika przyznaje, że nie będzie mógł skorzystać z jednego zawodnika. - To nie problem. Są inni, którzy palą się do gry. Dla nas priorytetem są rozgrywki o punkty, która zbliżają się dużymi krokami - dodaje.

Odsłon: 8927
Komentarzy: 4
15:24, 15.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trener Narwi menadżerem w klubie

Trener Narwi menadżerem w klubie

Wraz z początkiem grudnia nowe obowiązki i kompetencje posiada Andrzej Sieradzki. Szkoleniowiec wicelidera Klasy Okręgowej oprócz pracy z pierwszym zespołem będzie pełnił funkcję menadżera do spraw sportowych. 33-latek przyznaje, że cieszy się z okazanego zaufania.

Gol Żebrowskiego nie pomógł

Gol Żebrowskiego nie pomógł

W niedzielę Arka Gdynia mierzyła się z Widzewem Łódź. Ostatecznie górą byli łodzianie, którzy wygrali 2:1. Czwartego gola na pierwszoligowych boiskach w tym sezonie zdobył Mateusz Żebrowski. 25-latek wyrównał stan spotkania tuż po przerwie.

 

Lider przegrał w Nocnej Lidze Futsalu (zdjęcia, wideo)

Lider przegrał w Nocnej Lidze Futsalu (zdjęcia, wideo)

Duża niespodzianka podczas piątkowej serii gier w Nocnej Lidze Futsalu. Hurtowniapilkarska.com uległa MMWM. W meczu dwóch zespołów, które miały komplet punktów lepszy okazał się zespół Revo Cosmetics Olszewo-Borki i został samodzielnym liderem rozgrywek. Co ciekawe, aż cztery z pięciu spotkań kończyły się minimalną wygraną jednej z ekip.

Wicelider zagra z trzecią ekipą. Ciekawie w NLF

Wicelider zagra z trzecią ekipą. Ciekawie w NLF

Dzisiaj od godz. 20:45 kolejne emocje w Nocnej Lidze Futsalu. W hali im. A. Gołasia dojdzie do pięciu spotkań trzeciej kolejki. Najciekawiej powinno być w starciu Przystanka Centrum Barbershop z Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Lider - Hurtowniapilkarska.com podejmie MMWM Ostrołęka.

Kiedy zaczną się ligi z udziałem naszych?

Kiedy zaczną się ligi z udziałem naszych?

Kilka bądź kilkanaście dni temu piłkarze IV ligi, Klasy Okręgowej, Klasy A i B zakończyli zmagania jesienne. Przed zespołami odpoczynek, a następnie okres przygotowawczy. Kiedy możemy spodziewać się powrotu ekip na boiska w rundzie wiosennej? Oczywiście, wszystkie daty są zależne od postępu pandemii w naszym kraju.

» Wasze komentarze

Wos @ 16:45, 15.07.2020r. IP: *

Pokora udzielasz wywiadów co drugi dzień. Weź się chłopie za prowadzenie treningów bo b-klasa znowu będzie witała.

Rzekun @ 18:03, 15.07.2020r. IP: *.*.22.22

Czy ktoś wie co słychać w rzekuniu? Jakieś sparingi grają?

Do Rzekuń @ 09:51, 16.07.2020r. IP: *.*.16.76

Rzekuń po cichutku przygotowuje się do rozgrywek :)

666 @ 11:14, 16.07.2020r. IP: *

Rzekunianka wygrała z Różanem 8:0 i z Wąsewem 2:0.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo