« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Uczyli się od Preusa (zdjęcia)

Na zaproszenie prezesa Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego do naszego miasta przyjechał Patryk Preus. Pod jego okiem siedmiu zawodników ćwiczyło od rana do późnych godzin wieczorowych. Jak zapowiada Łukasz Połatyński, to nie ostatnia wizyta tego gracza w Ostrołęce.


Patryk Preus to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników na arenie ogólnopolskiej. Jest reprezentantem Polski w bowlingu sportowym od 2009 roku, multimedalista mistrzostw Polski indywidualnych, par, trójek i drużynowych. W 2013 roku wygrał puchar krajowy. Preus to certyfikowany trener ETBF Level One. Aktualnie jest działaczem bowlingowym i pracuje nad szerzeniem dyscypliny jaką jest bowling. Oferuje sprzedaż kul oraz akcesoriów do gry. Reklama

- Treningi odbywały się od rana do późnych godzin wieczornych. Z naszego klubu brało udział siedmiu zawodników. Poza naszymi reprezentantami przyjechali zawodnicy z: Łodzi, Warszawy i Siedlec. Była to pierwsza tego typu impreza, w której wzięli udział również reprezentanci innych, czołowych klubów Polskiego Związku Kręglarstwa Sekcji Bowlingu Sportowego - mówi Łukasz Połatyński.


Lubudu

Prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego przyznaje, że była to kolejna wizyta Patryka w naszym mieście i z pewnością nie ostatnia.

Zobacz zdjęcia:
Uczyli się od Preusa

Więcej zdjęć: Uczyli się od Preusa

Odsłon: 2480
Komentarzy: 0
18:00, 17.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Do małych zmian doszło w klasyfikacji drużynowej rozgrywek, które odbywają się w poniedziałkowe wieczory. W Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej w zmaganiach indywidualnych mamy niezwykle ciekawą rywalizację. Tak naprawdę może dojść do przetasowań już w najbliższej kolejce. 

 

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

42 zawodników wzięło udział w Wiosennej Lidze Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W ostatnich dniach odbyła się ostatnia kolejka, a tuż po niej oficjalne i uroczyste zakończenie zmagań. Na najlepszych czekały puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo