« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 18 września 2020 r., imieniny Stefanii, Irmy, Stanisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 


Gry rozpoczną się w sobotę (18 lipca) o godz. 9. Jednocześnie będą toczyć się trzy mecze. - Planujemy rozegrać mecze do spotkań ćwierćfinałowych. Dzień później od godz. 10 toczyć się będą najważniejsze mecze turnieju. Cieszymy się, że frekwencja dopisała i dużym gronie będziemy mogli cieszyć się z gry w tenisa - mówi Piotr Mrozek, sekretarz Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Reklama


WYSTĄPIĄ W TURNIEJU
Mateusz Matyczak, Roman Szkopek, Rafał Duriasz, Edyta Grabowska, Kamil Piersa, Piotr Szczepanek, Bogumił Podolak, Krzysztof Bułkowski, Daniel Dąbrowski, Mariusz Sierzputowski, Joanna Niska, Marcin Laskowski, Tomasz Pakieła, Piotr Mrozek, Rafał Boryszewski, Adam Gomuliński, Tomasz Szabłowski, Jędrzej Nowak, Kamil Tyszka, Andrzej Dziekoński, Tadeusz Siwik, Jordan Czapski, Krzysztof Szkopek, Mirosław Misztalewski, Tadeusz Gumkowski, Maciej Kurowicki, Paweł Murach, Francois Legal, Kamil Woźniak.


Esprit

ZAWODNICY Z ROZSTAWIENIEM
1. Mateusz Matyczak
2. Kamil Woźniak
3. Krzysztof Bułkowski
4. Jordan Czapski
5. Krzysztof Szkopek
6. Piotr Mrozek
7. Bogumił Podolak
8. Rafał Boryszewski

Turniej będzie rozgrywany do dwóch wygranych setów od stanu 2:2, a w przypadku remisu 1:1 w setach, rozgrywka super tie-break do 10 pkt. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany systemu rozgrywek w dniu turnieju. Każdy zawodnik ma stawić się 15 minut przed rozpoczęciem swojego meczu.

 

MISTRZOSTWA KURPI 2020 - PLAN PIERWSZYCH GIER
● 9.00 Murach - Legal
● 9.00 Laskowski - Niska
● 9.00 Piersa - Grabowska

● 9.50 Tyszka - Dziekoński
● 9.50 Czapski - Siwik
● 9.50 Kurowicki - Gumkowski

● 10.40 Mrozek - Pakieła
● 10.40 Nowak - Szabłowski
● 10.40 Gomuliński - Boryszewski

● 11.30 Szkopek R. - Duriasz
● 11.30 Misztalewski - Szkopek K.
● 11.30 Szczepanek - Podolak

● 12.20 Dąbrowski - Sierzputowski
● 12.20 Woźniak - Mrozek/Legal

Odsłon: 3797
Komentarzy: 0
19:19, 17.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

22 zawodników w stawce

22 zawodników w stawce

5 września na kortach przy ul. Hallera odbędzie się turniej tenisa ziemnego. W zmaganiach wezmą udział zawodnicy, którzy mają na karku ponad 40 wiosen. Do rywalizacji zgłosiło się 22 uczestników. Tytułu bronić będzie Paweł Murach.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo