« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 2 grudnia 2020 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 


Gry rozpoczną się w sobotę (18 lipca) o godz. 9. Jednocześnie będą toczyć się trzy mecze. - Planujemy rozegrać mecze do spotkań ćwierćfinałowych. Dzień później od godz. 10 toczyć się będą najważniejsze mecze turnieju. Cieszymy się, że frekwencja dopisała i dużym gronie będziemy mogli cieszyć się z gry w tenisa - mówi Piotr Mrozek, sekretarz Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Reklama


WYSTĄPIĄ W TURNIEJU
Mateusz Matyczak, Roman Szkopek, Rafał Duriasz, Edyta Grabowska, Kamil Piersa, Piotr Szczepanek, Bogumił Podolak, Krzysztof Bułkowski, Daniel Dąbrowski, Mariusz Sierzputowski, Joanna Niska, Marcin Laskowski, Tomasz Pakieła, Piotr Mrozek, Rafał Boryszewski, Adam Gomuliński, Tomasz Szabłowski, Jędrzej Nowak, Kamil Tyszka, Andrzej Dziekoński, Tadeusz Siwik, Jordan Czapski, Krzysztof Szkopek, Mirosław Misztalewski, Tadeusz Gumkowski, Maciej Kurowicki, Paweł Murach, Francois Legal, Kamil Woźniak.ZAWODNICY Z ROZSTAWIENIEM
1. Mateusz Matyczak
2. Kamil Woźniak
3. Krzysztof Bułkowski
4. Jordan Czapski
5. Krzysztof Szkopek
6. Piotr Mrozek
7. Bogumił Podolak
8. Rafał Boryszewski

Turniej będzie rozgrywany do dwóch wygranych setów od stanu 2:2, a w przypadku remisu 1:1 w setach, rozgrywka super tie-break do 10 pkt. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany systemu rozgrywek w dniu turnieju. Każdy zawodnik ma stawić się 15 minut przed rozpoczęciem swojego meczu.

 

MISTRZOSTWA KURPI 2020 - PLAN PIERWSZYCH GIER
● 9.00 Murach - Legal
● 9.00 Laskowski - Niska
● 9.00 Piersa - Grabowska

● 9.50 Tyszka - Dziekoński
● 9.50 Czapski - Siwik
● 9.50 Kurowicki - Gumkowski

● 10.40 Mrozek - Pakieła
● 10.40 Nowak - Szabłowski
● 10.40 Gomuliński - Boryszewski

● 11.30 Szkopek R. - Duriasz
● 11.30 Misztalewski - Szkopek K.
● 11.30 Szczepanek - Podolak

● 12.20 Dąbrowski - Sierzputowski
● 12.20 Woźniak - Mrozek/Legal

Odsłon: 5815
Komentarzy: 0
19:19, 17.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Zawodnicy UKS Mag Ostrołęka musieli przymusowo pauzować w miniony weekend. Mecz ze Spartą Nasielsk w ramach V ligi tenisa stołowego został przełożony na późniejszy termin. Nasi przedstawiciele mają już dwa spotkania, które rozegrają w późniejszych terminach.

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w IV turnieju tenisa stołowego Grand Prix Wiązownej. W zmaganiach wzięli udział zawodnicy z województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. 

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji dnia Niepodległości. W zmaganiach, które zostały rozegrane w Serocku wzięła duża ilość zawodników, jednak wszystko toczyło się zgodnie z aktualnymi regulacjami sanitarnymi.

UKS Mag bez straty

UKS Mag bez straty

Trzecie spotkanie i trzecia wygrana tenisistów stołowych z Ostrołęki. Gracz UKS Mag mają komplet punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli V ligi w grupie B. W niedzielę nie dali większych szans ekipie UKS Return III Piaseczno.

Klemendorf z odznaczeniem

Klemendorf z odznaczeniem

Podczas sesji rady miasta Ostrołęki podjęta została decyzja, iż odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" otrzyma legenda tenisa stołowego w naszym miejście Jan Klemendorf. 66-latek jest wciąż aktywnym zawodnikiem i reprezentuje barwy UKS Mag Ostrołęka.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo