« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łasiewicki zawalczy z Raschem

Oficjalnie! Zawodnik Fight Academy Ostrołęka już 22 sierpnia powalczy podczas FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Karol Łasiewicki zmierzy się z Patrykiem Raschem. Fighterzy zmierza w pojedynku w formule K-1.


Łasiewicki legitymuje się rekordem dwóch wygranych. Jego rywal walczył pięciokrotnie i raz przegrał. Obaj będą mierzyć się w limicie do 93 kilogramów. Nasz przedstawiciel ma na koncie złoty medal, który zdobył w 2016 roku podczas Zunifikowanych Mistrzostw Świata Sztuk Walki we włoskim Carrara Fiere.

Reklama

W marcu 2018 roku nie dał szans Cezaremu Sekleckiemu. W czerwcu tego roku przed czasem pokonał Rafała Korczaka. W dorobku ma również triumf podczas World Amatour K1 Federation WAK1F, gdzie pokonał Jacka Gacia.


Jego rywal pochodzi z Kartuz. Legitymuje się czterema wygranymi w zawodowej przygodzie. Dwa razy pokonał Borysa Brodowskiego, a po razie Daniela Czajkę i Patryka Sobczaka. 26-latek jest również medalistą mistrzostwo Polski w K-1.
Podczas tej gali powalczy również inny przedstawiciel z naszego terenu Piotr Golon, który zmierzy się z Kamilem Kraską. Limit tego pojedynku to 77,1 kg.

Odsłon: 1424
Komentarzy: 0
21:24, 28.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).

Przemysław Zyśk lepszy od Ivansa Levickisa

Przemysław Zyśk lepszy od Ivansa Levickisa

Trzynasta wygrana w zawodowym ringu Przemysława Zyśka. Wychowanek Victorii Ostrołęka w sobotniej Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie okazał się lepszy od Ivansa Levickisa. Ostrołęcki "Taran" triumfował decyzją sędziów.

'Przecież to naturalne, że wygram'. Wyjątkowy wywiad z Przemysławem Zyśkiem

"Przecież to naturalne, że wygram". Wyjątkowy wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Już w sobotę do ringu wejdzie Przemysław Zyśk. Przed zawodnikiem z Ostrołęki 13 zawodowa walka. Przedstawiciel naszego miasta będzie mierzył się podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie z Ivansem Levickisem. Rozmawiamy z Przemkiem o życiu osobistym i przygotowaniach do sobotniej walki.

Golon powalczy w FEN 29

Golon powalczy w FEN 29

Zawodnik rodem z Ostrołęki wystąpi podczas gali FEN 29: Lotos Fight Night Ostróda. 22-latek ma na koncie jedną walkę zawodową, którą wygrał. Już dzisiaj możemy trzymać kciuki za Piotra Golona.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo