« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dominik i Ola z życiówkami

W środę przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udali się do Białegostoku, by wystartować w Mitingu Łomżyńskim. Podopieczni Bartosza Witkowskiego i Roberta Nazarkiewicza odnotowali bardzo dobre występy. Dwa z nich zakończyły się nowymi rekordami życiowymi.


Aleksandra Dobkowska, która w ostatnich zmaganiach w Toruniu skoczyła wzwyż 158 cm, osiągając "życiówkę" znów się poprawiła. W stolicy województwa podlaskiego pokonała przeszkodę znajdującą się o 2 cm wyżej. Od teraz 14-latka legitymuje się wynikiem 160 cm.

Reklama

Nową "życiówkę" ma również Dominik Kowalczyk. W Toruniu pobił rekord na 600 m, zaś w Białymstoku wystartował na dystansie o 200 m dłuższym. Uzyskał 2,05,61 s.
Ponadto Sebastian Moszczyński w skoku wzwyż osiągnął 200 cm, zaś Kornelia Szymczyk pokonała 100 m w czasie 13,75 s.

Odsłon: 8064
Komentarzy: 0
20:04, 29.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Iza najlepsza w Łodzi

Iza najlepsza w Łodzi

W sobotnie popołudnie w Łodzi w hali Rudzkiego Klubu Sportowego odbył się miting lekkoatletyczny, w którym wystartowało ponad pół tysiąca zawodników i zawodniczek. W stawce znalazły się cztery przedstawicielki ostrołęckiego Siódemki prowadzonych przez Marka Mierzejewskiego.

Martyna i Karol biegali w Toruniu

Martyna i Karol biegali w Toruniu

Miniony weekend to czas halowych mitingów lekkoatletycznych. Największy miał miejsce w Hali Arena w Toruniu. Wśród ponad 800 startujacych znalazła się dwóch podopiecznych Dariusza Dąbrowskiego z ostrołęckiej Siódemki.

Ola z prezentem dla trenera

Ola z prezentem dla trenera

Aleksandra Dobkowska w sobotę brała udział w zmaganiach halowych w Białymstoku. Dzień później pojawiła się wśród startujących podczas Halowego Konkursu Skoku Wzwyż w Milanówku organizowanym przez klub UKS MTE Milanówek. Podopieczna Bartosza Witkowskiego wygrała, a przy okazji sprawiła szkoleniowcowi przedwczesny prezent urodzinowy, który 25 stycznia będzie obchodził 36. urodziny.

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Bardzo dobre wyniki zanotowali podopieczni Bartosza Witkowskiego podczas halowego mitingu w Białymstoku. Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyli dużo rekordów życiowych. To znakomity prognostyk przed zbliżającym się sezonem.

Świetne wyniki Sebastiana Moszczyńskiego

Świetne wyniki Sebastiana Moszczyńskiego

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który stale czyni duże postępy i sięga po kolejne medale Mistrzostw Polski. W 2020 r. wywalczył srebro Mistrzostw Polski U18, które może wywołać u niego spory niedosyt.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo