« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Truszkowski: Jako beniaminek walczymy o utrzymanie

Pierwszy dzień sierpnia 2020 roku przejdzie do historii klubu z Troszyna. KS CK rozegra pierwszy mecz o punkty w IV lidze. Rywalem będzie Wkra Żuromin. Zapraszamy na rozmowę z opiekunem beniaminka rozgrywek. Jaki jest plan? O co powalczą piłkarze popularnego "Truszkina"?


Rozmowa z Marcinem Truszkowskim, trenerem KS CK Troszyn

Czy zespół jest gotowy na poważne granie?
- Za nami okres przygotowawczy, kilka dobrych sparingów. Drużyna przeszła dosyć spore zmiany kadrowe. Dołączyło do nas pięciu zawodników, z którymi już wcześniej byliśmy umówieni. Chcieliśmy ich w swoich szeregach. Pasowali do naszej koncepcji grania. Wiem, że ekipa potrzebuje trochę czasu, żeby wszystko się zgrało, chociaż jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.

Reklama

O co zagra KS CK Troszyn?
- Naszym priorytetem jest utrzymanie w lidze. Jesteśmy beniaminkiem i nie może być innych celów. Znam potencjał zawodników, zresztą też pod tym kątem dobieraliśmy ich do drużyny. Na takiej zasadzie budujemy zespół. Potrzebuję piłkarzy ambitnych, którzy chcą coś osiągnąć w piłce. Wyznacznikiem naszej gry będzie każdy kolejny mecz. Myślę, że pierwsza runda pokaże, czy idziemy w dobrym kierunku czy nie.

Kamil Majkowski to gracz, którego nie trzeba przedstawiać...
- Cieszę, że jest z nami. Nikomu nie trzeba go przedstawiać. Grał w dużo wyższych klasach rozgrywkowych. Wniósł bardzo dużo pozytywów do naszej szatni. Kamil będzie wartością dodaną dla zespołu. Wymagania od niego ze strony kibiców będą duże, ale wiem, że sprosta zadaniu. Nie możemy zapomnieć o pozostałych nowych piłkarzy. Każdy jest dużym wzmocnieniem KS CK Troszyn.

Dzisiaj podejmiecie Wkrę Żuromin...
- Spodziewamy się ciężkiego meczu. Pierwsze trzy mecze są bardzo trudne. Chodzi o sferę psychologiczną. Jesteśmy beniaminkiem i z pokorą podchodzimy do tego, co się dzisiaj wydarzy. Nie ma mowy o strachu. Rywale z Żuromina to dobra ekipa, postawi nam duże wymagania.Czy w Troszynie czuć poruszenie związane z wywalczeniem historycznego awansu?
- W naszej pracy i działaniach nic się nie zmieniło. Na początku mojej pracy założyliśmy sobie dwa lata na wywalczenie promocji do czwartej ligi. Udało się to zrobić trochę wcześniej. Nie ma wielkiego ciśnienia. Chcemy grać dobre mecze. Liczmy, że kibice będą z utęsknieniem czekać na weekend.

Odsłon: 6278
Komentarzy: 6
10:46, 01.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew przed drugim tygodniem przygotowań. Dojdzie napastnik?

Narew przed drugim tygodniem przygotowań. Dojdzie napastnik?

W miniony poniedziałek wicelider Klasy Okręgowej rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego trenowali pięciokrotnie. W tym tygodniu szkoleniowiec zaplanował cztery spotkania oraz sparing.

Chcesz pracować w Koronie?

Chcesz pracować w Koronie?

Korona Ostrołęka zaprasza trenerów piłki nożnej do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie. Dla najlepszych przewidziana jest możliwoćć prowadzenia zajęć w Piłkarskich Przedszkolach OTS Ostrołęka. Po okresie praktyki będzie możliwość zatrudnienia.

Żebrowski z hat-trickiem w pięć minut

Żebrowski z hat-trickiem w pięć minut

Piłkarze z najwyższych klas rozgrywkowym rozpoczęli okres gier sparingowych. Bardzo dobrze spotkanie z Gryfem Wejherowo będzie wspominał Mateusz Żebrowski. W sobotnim sparingu wychowanek Korony Ostrołęka dokonał niecodziennego wyczynu.

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza zespoły do udziału w halowych turniejach piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się 14 lutego. W sumie wystąpi 18 ekip.

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Oprócz pierwszej drużyny wicelidera Klasy Okręgowej do zajęć wrócili gracze Narwi II. Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają siedem meczów kontrolnych.

» Wasze komentarze

Fedet @ 15:32, 01.08.2020r. IP: *

Utrzymacie się.
Bez obaw.

Ha @ 18:30, 01.08.2020r. IP: *

Troszyn 3 :0 do przodu

Głos rozsądku. @ 19:29, 01.08.2020r. IP: *

Nie sztuka co sezon zasilać się nowymi twarzami i nie stawiać sobie celów ambitniejszych. Kiedy wójt pójdzie po rozum do głowy? Rozliczymy w wyborach.

TrenerHerczuk @ 19:30, 01.08.2020r. IP: *.*.17.246

Są beniaminkiem downie to co ma powiedzieć że grają o awans,widać że przykre masz życie

Boogyman @ 20:37, 01.08.2020r. IP: *.*.171.240

Marianek Twoje miejsce to Narew pzdr

:) @ 20:42, 01.08.2020r. IP: *.*.24.139

Wygrali 3:0 :) pomalutku i do przodu....

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo