« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jezierski: Chcemy klasy okręgowej w Rzekuniu

Rzekunianka Rzekuń w sobotę zainauguruje sezon w Klasie A od starcia derbowego z Kurpikiem Kadzidło. Jakie plany ma ekipa Bartłomieja Jezierskiego? O co powalczy w nowych rozgrywkach? Czy uda się spełnić marzenia i awansować? Co będzie wyróżniało jego zespół? Jakie ruchy kadrowe zostały poczynione?


Rozmowa z Bartłomiejem Jezierskim, trenerem Rzekunianki Rzekuń

Jaki jest cel na pierwsze starcie w Kadzidle?
- Cel jest jeden. Pojedziemy po trzy punkty. Podejdziemy do rywala z szacunkiem, jednak jesteśmy głodni wygranej. Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas mega trudne zadanie. Mamy derby. Na boisko wybiegną zawodnicy, którzy się znają i każdy będzie chciał udowodnić swoją wyższość. Nastawiamy się na ciężką przeprawę.

Reklama

O co powalczy Rzekunianka w rozgrywkach 2020/2021?
- Chcemy wywalczyć awans. Obojętnie z którego miejsca, ale chcemy Klasy Okręgowej w Rzekuniu w przyszłym sezonie. Jeśli się uda, będzie pięknie. W przeciwnym wypadku trudno będzie pogodzić się z takim stanem rzeczy. Piłka nożna uczy pokory, na każdym szczeblu rozgrywkowym. Chcielibyśmy awansować, ale czy nam się uda, zobaczymy za kilka miesięcy.

Co będzie wyróżniać ekipę z Rzekunia?
- Ten nasz team spirit. Kto do nas przychodzi od razu mówi, że mamy świetną atmosferę. Wszystkim się chce. Nie ma gwiazdorzenia, wywyższania się. Wszyscy są równi. Jesteśmy jak rodzina, jak bracia. Jeden za drugiego pójdzie w ogień. Właśnie tym można dużo zyskać. Nie indywidualnościami, a drużyną.


JBB

Do jakich zmian kadrowych doszło w ostatnim czasie?
- Poprzedni sezon był mocno pokręcony. Skończyliśmy rundę jesienną i szykowaliśmy się do wiosny. Doszło do rotacji w zespole, ale tak naprawdę zawodnicy nie wystąpili w ani jednym meczu o punkty. Opuścili nas: Daniel Przewojski, Mateusz Kuliś Dawid Mierzejewski, którzy zakończyli granie. Nową postacią jest Piotr Karczewski z Korony Ostrołęka, Artur Abramczyk z KS CK Troszyn, Paweł Lutrzykowski wznowił treningi, Mateusz Dasiak z Korony Ostrołęka, Konrad Sobotka z Narwi Ostrołęka.

Odsłon: 2454
Komentarzy: 1
12:04, 01.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Andrzej Łyziński w MKS Przasnysz. Zadebiutuje przeciwko byłej ekipie z Troszyna. 40-letni bramkarz w sobotę rozegra pierwsze spotkanie w nowych barwach. Wychowanek Stoczniowca Płock ma pomóc zespołowi z Przasnysza przezwyciężyć problemy z obsadą miejsca między słupkami. Dlaczego zdecydował się wznowić karierę? Czy nie pomyli szatni w Troszynie?

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Środowy wieczór oznaczał pierwsze spotkania szóstej kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Odbyły się trzy mecze, w których łącznie gracze strzelili 15 goli. W jednym ze starć padł wynik remisowy. Był to najciekawszy i najbardziej zacięty mecz. Dokończenie serii już w piątek.

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

40-letni bramkarz znalazł nowy klub. Andrzej Łyziński w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 będzie reprezentował barwy MKS Przasnysz. W nowych barwach zadebiutuje już w sobotę w Troszynie, czyli na obiekcie ekipy, które barw bronił minionej jesieni.

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

» Wasze komentarze

Kibic @ 12:48, 02.08.2020r. IP: *

Pomyłka jest w artykule nie Przewojski tylko Przywojski Daniel

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo