« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Marta Łada druga w Białymstoku

29 lipca reprezentantki UKS Siódemka Ostrołęka wzięły udział w Mityngu Łomżyńskim w Białymstoku. Klub z naszego miasta reprezentowało sześć dziewcząt, podopiecznych Marka Mierzejewskiego. Najlepiej spisała się Marta Łada, która w trójskoku wywalczyła drugie miejsce.


Nasza przedstawicielka w najlepszej próbie uzyskała 11 metrów i 38 centymetrów. Co warto podkreślić, miała niesprzyjające warunki atmosferyczne, gdyż wiał przeciwny wiatr. Marta wznowiła treningi po rocznej przerwie, a jej startem docelowym będą Mistrzostwa Polski do lat 23, które w pierwszy weekend września odbędą się w Białej Podlaskiej.

Ponadto o podium otarła się Nikolina Dziadak, która w trójskoku pobiła rekord życiowy, który od teraz wynosi 10,77 m, a to pozwoliło jej zająć czwartą lokatę. Nikolina wystartowała również na 100 m i pobiegła go w rekordowym czasie 14,10 s.

Reklama

Wiktoria Pyskło wywalczyła szóste miejsce w trójskoku z wynikiem 10,46 m, zaś na 100 m osiągnęła 13,92 s. W obu konkurencjach pobiła własne rekordy życiowe. Maja Pajewska w trójskoku zajęła óśmą pozycję z wynikiem 9,69 m, zaś Izabela Rokicka skoczyła w dal 4,54 m, a na 100 m uzyskała 14,36 s. Angelika Murach pobiła "życiówkę" w skoku w dal, która wynosi 4,18 m.

Dzisiaj, czyli 1 sierpnia dziewczęta startują w Łodzi, zaś od 3 sierpnia będą szlifować formę podczas 12-dniowego obozu w Ełku.

Odsłon: 10799
Komentarzy: 0
14:15, 01.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia i Maja z rekordami

Kornelia i Maja z rekordami

W Toruniu wystartowały dwie zawodniczki Siódemki Ostrołęka podczas mitingu lekkoatletycznego. Na starcie w różnych konkurencjach stanęło ponad pół tysiąca przedstawicieli "królowej" sportu. Wśród nich były: Kornelia Rusiłowicz i Maja Wołosz.

Iza najlepsza w Łodzi

Iza najlepsza w Łodzi

W sobotnie popołudnie w Łodzi w hali Rudzkiego Klubu Sportowego odbył się miting lekkoatletyczny, w którym wystartowało ponad pół tysiąca zawodników i zawodniczek. W stawce znalazły się cztery przedstawicielki ostrołęckiego Siódemki prowadzonych przez Marka Mierzejewskiego.

Martyna i Karol biegali w Toruniu

Martyna i Karol biegali w Toruniu

Miniony weekend to czas halowych mitingów lekkoatletycznych. Największy miał miejsce w Hali Arena w Toruniu. Wśród ponad 800 startujacych znalazła się dwóch podopiecznych Dariusza Dąbrowskiego z ostrołęckiej Siódemki.

Ola z prezentem dla trenera

Ola z prezentem dla trenera

Aleksandra Dobkowska w sobotę brała udział w zmaganiach halowych w Białymstoku. Dzień później pojawiła się wśród startujących podczas Halowego Konkursu Skoku Wzwyż w Milanówku organizowanym przez klub UKS MTE Milanówek. Podopieczna Bartosza Witkowskiego wygrała, a przy okazji sprawiła szkoleniowcowi przedwczesny prezent urodzinowy, który 25 stycznia będzie obchodził 36. urodziny.

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Bardzo dobre wyniki zanotowali podopieczni Bartosza Witkowskiego podczas halowego mitingu w Białymstoku. Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyli dużo rekordów życiowych. To znakomity prognostyk przed zbliżającym się sezonem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo