« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Marta Łada druga w Białymstoku

29 lipca reprezentantki UKS Siódemka Ostrołęka wzięły udział w Mityngu Łomżyńskim w Białymstoku. Klub z naszego miasta reprezentowało sześć dziewcząt, podopiecznych Marka Mierzejewskiego. Najlepiej spisała się Marta Łada, która w trójskoku wywalczyła drugie miejsce.


Nasza przedstawicielka w najlepszej próbie uzyskała 11 metrów i 38 centymetrów. Co warto podkreślić, miała niesprzyjające warunki atmosferyczne, gdyż wiał przeciwny wiatr. Marta wznowiła treningi po rocznej przerwie, a jej startem docelowym będą Mistrzostwa Polski do lat 23, które w pierwszy weekend września odbędą się w Białej Podlaskiej.

Ponadto o podium otarła się Nikolina Dziadak, która w trójskoku pobiła rekord życiowy, który od teraz wynosi 10,77 m, a to pozwoliło jej zająć czwartą lokatę. Nikolina wystartowała również na 100 m i pobiegła go w rekordowym czasie 14,10 s.

Reklama

Wiktoria Pyskło wywalczyła szóste miejsce w trójskoku z wynikiem 10,46 m, zaś na 100 m osiągnęła 13,92 s. W obu konkurencjach pobiła własne rekordy życiowe. Maja Pajewska w trójskoku zajęła óśmą pozycję z wynikiem 9,69 m, zaś Izabela Rokicka skoczyła w dal 4,54 m, a na 100 m uzyskała 14,36 s. Angelika Murach pobiła "życiówkę" w skoku w dal, która wynosi 4,18 m.

Dzisiaj, czyli 1 sierpnia dziewczęta startują w Łodzi, zaś od 3 sierpnia będą szlifować formę podczas 12-dniowego obozu w Ełku.

Odsłon: 5450
Komentarzy: 0
14:15, 01.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekordy życiowe Zielińskiej, Prachniak, Prusińskiego i Markowskiego

Rekordy życiowe Zielińskiej, Prachniak, Prusińskiego i Markowskiego

Dwa Wakacyjne Mitingi Lekkoatletyczne mają za sobą przedstawiciele UKS Clan. Ekipa z Ostrołęki startowała w Białymstoku, notując dobre wyniki. Trójka podopiecznych Haliny Pierzchały poprawiła własne rekordy życiowe.

Dobry sprawdzian w Białymstoku

Dobry sprawdzian w Białymstoku

8 sierpnia liczna grupa przedstawicieli Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięła udział w Mitingu Kwalifikacyjnym w Białymstoku. Czworo lekkoatletów pobiło rekordy życiowe, a większość zaliczyło cenne rezultaty w swojej przygodzie z "królową sportu".

Dobkowska współpracuje z Jackiewiczem

Dobkowska współpracuje z Jackiewiczem

Skoczkini wzwyż z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki nawiązała współpracę z fizjoterapeutą. Aleksandra Dobkowska ma duże wsparcie od strony specjalisty. - Wszystko po to, by zapobiec kontuzjom i urazom w dalszym etapie przygody sportowej - mówi Bartosz Witkowski, szkoleniowiec 14-latki.

Dominik i Ola z życiówkami

Dominik i Ola z życiówkami

W środę przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udali się do Białegostoku, by wystartować w Mitingu Łomżyńskim. Podopieczni Bartosza Witkowskiego i Roberta Nazarkiewicza odnotowali bardzo dobre występy. Dwa z nich zakończyły się nowymi rekordami życiowymi.

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięli udział w 42. Memoriale im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu. Spisali się znakomicie. Aleksandra Dobkowska, Kornelia Szymczyk i Dominik Kowalczyk odnotowali nowe "życiówki". Dodatkowo z bardzo dobrej strony pokazała się Ewa Bartosik.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo