« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Marta Łada druga w Białymstoku

29 lipca reprezentantki UKS Siódemka Ostrołęka wzięły udział w Mityngu Łomżyńskim w Białymstoku. Klub z naszego miasta reprezentowało sześć dziewcząt, podopiecznych Marka Mierzejewskiego. Najlepiej spisała się Marta Łada, która w trójskoku wywalczyła drugie miejsce.


Nasza przedstawicielka w najlepszej próbie uzyskała 11 metrów i 38 centymetrów. Co warto podkreślić, miała niesprzyjające warunki atmosferyczne, gdyż wiał przeciwny wiatr. Marta wznowiła treningi po rocznej przerwie, a jej startem docelowym będą Mistrzostwa Polski do lat 23, które w pierwszy weekend września odbędą się w Białej Podlaskiej.

Ponadto o podium otarła się Nikolina Dziadak, która w trójskoku pobiła rekord życiowy, który od teraz wynosi 10,77 m, a to pozwoliło jej zająć czwartą lokatę. Nikolina wystartowała również na 100 m i pobiegła go w rekordowym czasie 14,10 s.

Reklama

Wiktoria Pyskło wywalczyła szóste miejsce w trójskoku z wynikiem 10,46 m, zaś na 100 m osiągnęła 13,92 s. W obu konkurencjach pobiła własne rekordy życiowe. Maja Pajewska w trójskoku zajęła óśmą pozycję z wynikiem 9,69 m, zaś Izabela Rokicka skoczyła w dal 4,54 m, a na 100 m uzyskała 14,36 s. Angelika Murach pobiła "życiówkę" w skoku w dal, która wynosi 4,18 m.

Dzisiaj, czyli 1 sierpnia dziewczęta startują w Łodzi, zaś od 3 sierpnia będą szlifować formę podczas 12-dniowego obozu w Ełku.

Odsłon: 3759
Komentarzy: 0
14:15, 01.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięli udział w 42. Memoriale im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu. Spisali się znakomicie. Aleksandra Dobkowska, Kornelia Szymczyk i Dominik Kowalczyk odnotowali nowe "życiówki". Dodatkowo z bardzo dobrej strony pokazała się Ewa Bartosik.

Lekkoatleci w Olecku

Lekkoatleci w Olecku

43-osobowa grupa zawodników prowadzonych przez Katarzynę i Konrada Szusterów przebywają na obozie sportowym w Olecku. Wszyscy szlifują formę przed nadchodzącym sezonem. Ekipa Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wraca do domów już w najbliższy czwartek.

Szlifują formę w Olecku

Szlifują formę w Olecku

Przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki od 15 do 25 lipca będą przebywać na obozie w Olecku. Pięcioro wielbicieli "królowej sportu" szlifują formę przed nadchodzącymi startami.

Pobiegnij ku pamięci Powstańców

Pobiegnij ku pamięci Powstańców

Już 23 sierpnia zapowiada się święto wszystkich wielbicieli przemierzania kilometrów. Właśnie w niedzielę odbędzie się I Kurpiowski Bieg ku pamięci Powstańców Warszawskich. Organizatorzy zapraszają na wielkie wydarzenie. Już dzisiaj zgłoszonych jest niemal 100 osób.

Ola Dobkowska ze sponsorem

Ola Dobkowska ze sponsorem

Firma EKO Energetyka i Ciepłownictwo - Fotowoltaika postawiła na ostrołęcki talent. Aleksandra Dobkowska może w spokoju rozwijać się w swojej pasji. Skoczkini wzwyż Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma wsparcie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo