« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 września 2020 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Marta Łada druga w Białymstoku

29 lipca reprezentantki UKS Siódemka Ostrołęka wzięły udział w Mityngu Łomżyńskim w Białymstoku. Klub z naszego miasta reprezentowało sześć dziewcząt, podopiecznych Marka Mierzejewskiego. Najlepiej spisała się Marta Łada, która w trójskoku wywalczyła drugie miejsce.


Nasza przedstawicielka w najlepszej próbie uzyskała 11 metrów i 38 centymetrów. Co warto podkreślić, miała niesprzyjające warunki atmosferyczne, gdyż wiał przeciwny wiatr. Marta wznowiła treningi po rocznej przerwie, a jej startem docelowym będą Mistrzostwa Polski do lat 23, które w pierwszy weekend września odbędą się w Białej Podlaskiej.

Ponadto o podium otarła się Nikolina Dziadak, która w trójskoku pobiła rekord życiowy, który od teraz wynosi 10,77 m, a to pozwoliło jej zająć czwartą lokatę. Nikolina wystartowała również na 100 m i pobiegła go w rekordowym czasie 14,10 s.

Reklama

Wiktoria Pyskło wywalczyła szóste miejsce w trójskoku z wynikiem 10,46 m, zaś na 100 m osiągnęła 13,92 s. W obu konkurencjach pobiła własne rekordy życiowe. Maja Pajewska w trójskoku zajęła óśmą pozycję z wynikiem 9,69 m, zaś Izabela Rokicka skoczyła w dal 4,54 m, a na 100 m uzyskała 14,36 s. Angelika Murach pobiła "życiówkę" w skoku w dal, która wynosi 4,18 m.

Dzisiaj, czyli 1 sierpnia dziewczęta startują w Łodzi, zaś od 3 sierpnia będą szlifować formę podczas 12-dniowego obozu w Ełku.

Odsłon: 8695
Komentarzy: 0
14:15, 01.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dąbrowski ze złotem i drugim wynikiem w życiu

Dąbrowski ze złotem i drugim wynikiem w życiu

Zawodnik rodem z miejscowości Borawe w gminie Rzekuń odniósł duży sukces podczas PZLA Mistrzostw Polski U-23 i seniorów w biegu na 10 000 metrów. 31-latek startował w barwach LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża. Występ w Karpaczu może zaliczyć do udanych. Wywalczył kolejny medal w swojej karierze.

 

Trzecia lokata Pajewskiej, Budziłek i Gruz

Trzecia lokata Pajewskiej, Budziłek i Gruz

Pięć zawodniczek z UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w kolejnym mitingu lekkoatlatycznym w Warszawie. Podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego zanotowały pozytywne występy, trzykrotnie zajmując miejsce w ścisłej czołówce. Do tego jedna z reprezentantek poprawiła rekord życiowy.

 

Poprawione wyniki Izy i Nikoliny

Poprawione wyniki Izy i Nikoliny

Dwie podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego z UKS Siódemka Ostrołęka wzięły udział w mistrzostwach Polski juniorek młodszych U-18 w lekkiej atletyce. W Radomiu Nikolina Dziadak i Izabela Marcińczyk zaprezentowały się z pozytywnej strony i odnotowały wartościowe rezultaty.

 

Alicja Prusik w złocie

Alicja Prusik w złocie

Cztery zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięły udział w mistrzostwach Mazowsza w lekkiej atletyce U-16. Podopieczna Katarzyny i Konrada Szusterów stanęła na najwyższym stopniu podium. Pozostałe dziewczęta pobiły rekordy życiowe.

 

Gosia ze złotem, Iza z dwoma brązami

Gosia ze złotem, Iza z dwoma brązami

Trzy medale wywalczyły podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego podczas mistrzostw województwa młodzików i młodziczek (U-16) w Ciechanowie. Zawodniczki UKS Siódemki Ostrołęka trzykrotnie wchodziły na podium.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo