« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

A może zumba pod chmurką?

(fot. pixabay.com)

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza wszystkich chętnych na dwa bezpłatne treningi zumby na Orliku w Dylewie. Przyjść może każdy. Zajęcia poprowadzi Elżbieta Greloch-Sęk.


Spotkania zostaną zorganizowane 6 i 20 sierpnia o godz. 18:30.

Reklama

W treningach mogą brać osoby powyżej 18 roku życia. Zainteresowane osoby muszą być również mieszkańcami powiatu ostrołęckiego. Maksymalnie w zajęciach może wziąć udział 40 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń, które należy kierować na następujący adres e-mail:
- Treningi zumby skutecznie pomagają w utracie zbędnych kilogramów. Regularne uczestnictwo w zajęciach poprawia metabolizm oraz pozwala spalać sporo kalorii. Zumba świetnie również wpływa na kondycję i zdrowie człowieka m.in.: zapobiega chorobom układu krwionośnego, obniża poziom stresy, dotlenienia. Energiczne ruchy w zumbie intensywnie kształtują i wzmacniają mięśnie. Treningi w Dylewie to również znakomita atmosfera, nawiązywanie nowych znajomości oraz świetny wypoczynek po całym dniu ciężkiej pracy - mówi Marcin Buchalski, prezes Kurpiowskiej Akademii Sportowej.

Odsłon: 4762
Komentarzy: 1
16:05, 02.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew zna rywala

Narew zna rywala

We wtorek odbył się losowanie 1/8 finału ePucharu Polski. Drużyna esportowa Narwi Ostrołęka zmierzy się ze Skrą Częstochowa. W rozgrywkach zmierzą się przedstawiciele wielu uznanych marek: Wisły Kraków, Lechii Gdańsk, Legii Warszawa, Widzewa Łódź czy Arki Gdynia.

Narew w najlepszej '16' w kraju

Narew w najlepszej "16" w kraju

Eportowa drużyna Narwi Ostrołęka, w składzie Patryk mayor Majewski i Marcin mrn Sczes zwyciężyła w kolejnym etapie eliminacji Pucharu Polski PZPN i zakwalifikowała się do finałów. Tam spotka się szesnaście najlepszych ekip w Polsce, w większości reprezentujących kluby piłkarskiej Ekstraklasy.

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Do 31 stycznia można składać wnioski o przyznanie okresowych stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe na 2021 rok. Jakie są warunki otrzymania wynagrodzenia za rezultaty w szeroko pojętej kulturze fizycznej?

Nabór animatorów sportu na orlikach

Nabór animatorów sportu na orlikach

W związku z kolejną edycją projektu „Lokalny Animator Sportu” Miasto Ostrołęka ogłasza nabór na funkcję animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik.

 Białczak odszedł do wieczności

Białczak odszedł do wieczności

4 stycznia w wieku 72 lat zmarł Kazimierz Białczak. To wielce zasłużony człowiek dla baranowskiego sportu. Był wieloletnim prezesem LZS Baranowo. Promował, wspierał sport w okolicy.

» Wasze komentarze

Ar @ 17:02, 03.08.2020r. IP: *.*.48.76

A może sex pod chmurką?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo