« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 września 2020 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

A może zumba pod chmurką?

(fot. pixabay.com)

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza wszystkich chętnych na dwa bezpłatne treningi zumby na Orliku w Dylewie. Przyjść może każdy. Zajęcia poprowadzi Elżbieta Greloch-Sęk.


Spotkania zostaną zorganizowane 6 i 20 sierpnia o godz. 18:30.

Reklama

W treningach mogą brać osoby powyżej 18 roku życia. Zainteresowane osoby muszą być również mieszkańcami powiatu ostrołęckiego. Maksymalnie w zajęciach może wziąć udział 40 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń, które należy kierować na następujący adres e-mail:


Esprit


- Treningi zumby skutecznie pomagają w utracie zbędnych kilogramów. Regularne uczestnictwo w zajęciach poprawia metabolizm oraz pozwala spalać sporo kalorii. Zumba świetnie również wpływa na kondycję i zdrowie człowieka m.in.: zapobiega chorobom układu krwionośnego, obniża poziom stresy, dotlenienia. Energiczne ruchy w zumbie intensywnie kształtują i wzmacniają mięśnie. Treningi w Dylewie to również znakomita atmosfera, nawiązywanie nowych znajomości oraz świetny wypoczynek po całym dniu ciężkiej pracy - mówi Marcin Buchalski, prezes Kurpiowskiej Akademii Sportowej.

Odsłon: 3516
Komentarzy: 1
16:05, 02.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Z dwoma srebrnymi medalami zakończył występ w Warszawie Adrian Dziełak. 32-latek wywalczył je podczas FIWE Fitness Trade Show, czyli najważniejszych zawodach kulturystycznych w kraju: Słodkiewicz Classic, Pucharze Polski oraz Debiutach Rematch Edition. Mieszkaniec Ostrołęki zadedykował sukcesy swoim najbliższym. 

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

W mistrzostwach województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów wystartowało trzech zawodników UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwiedzkiego, Zenona Grądzkiego oraz Jakuba Borkowskiego wywalczyli w sumie dwa medale. Najlepszym zawodnikiem został Aleksander Płodziszewski.

A może zumba kids w Kadzidle?

A może zumba kids w Kadzidle?

Już 22 września odbędzie się pierwszy trening Zumby Kids. Trenerka Elżbieta Greloch-Sęk zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do wzięcia udziału w zajęciach, które odbędą się w hali Szkoły Podstawowej w Kadzidle. Z pewnością warto posłać swoją pociechę, by spróbowała świetnie rozwijających się zajęć ruchowych.

Dwa medale Bartka Kubła

Dwa medale Bartka Kubła

Bartosz Kubeł pochodzący z Ostrołęki dwukrotnie wchodził na podium podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. 23-latek ze stolicy wrócił z dwoma medalami.

 

Gosia Laska w złocie i srebrze

Gosia Laska w złocie i srebrze

Znakomity występ Małgorzaty Laski podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. Przedstawicielka Ostrołęki wróciła ze stolicy z trzema medalami.

» Wasze komentarze

Ar @ 17:02, 03.08.2020r. IP: *.*.48.76

A może sex pod chmurką?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo