« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zmierz się pod siatką

Miasto Ostrołęka zaprasza chętne zespoły do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej. Start w zmaganiach jest bezpłatny, a na najlepszych czekają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zawody odbędą się na boiskach plaży miejskiej. Będzie ciekawie!


Turniej odbędzie się 9 sierpnia, początek o godz. 11:00. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie organizatora przy ul. Hallera 10, pn.-pt. w godz. 7:00 - 15:00, tel. 29 760 68 68, Zgłoszenia zostaną zamknięte w piątek (7 sierpnia) przed zawodami o godz. 13:00 lub po wcześniejszym wyczerpaniu limitu uczestników.

Reklama
Po zamknięciu zgłoszeń, zapisanie się na turniej będzie możliwe w siedzibie organizatora lub w dniu zawodów, pod warunkiem dostępności wolnych miejsc.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat muszą posiadać zgodę z podpisem rodzica, bądź prawnego opiekuna, wyrażającego zgodę na samodzielny udział w Turnieju osoby niepełnoletniej.

Kategorie wiekowe:
- dziewczęta i chłopcy do lat 12
- dziewczęta i chłopcy do lat 16
- kobiety i mężczyźni - openZapisy i informacje można uzyskać pod nr tel. 575 020 034.

Odsłon: 9776
Komentarzy: 3
09:58, 03.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Z udziałem sześciu drużyn odbył sie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020. Najlepszym zespołem została pierwsza ekipa gospodyń - Nike Ostrołęka. W stawce były również młodziczki - podopieczne Dariusza Piersy. MVT turnieju odebrała Karolina Kośnik z drużyny mistrzyń.

 

» Wasze komentarze

tada @ 21:35, 03.08.2020r. IP: *.*.38.175

Ile osób w drużynach?

OMG @ 22:08, 03.08.2020r. IP: *.*.136.81

Wpisz sobie w google siatkówka plażowa.

do OMG @ 22:11, 03.08.2020r. IP: *.*.38.175

Z tego co wiem to miasto bardzo rzadko organizowało turnieje typowo plazowe. Zwykle to były mixty 3-4 osobowe :)
Kilka lat temu Pan Mariusz organizował plażówkę na normalnych zasadach z przestrzeganiem przepisów. To co ostatnio miasto organizowało nie miało nic wspólnego z siatkówką plażową. Odbijanie piłki przez siatkę było :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo