« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zmierz się pod siatką

Miasto Ostrołęka zaprasza chętne zespoły do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej. Start w zmaganiach jest bezpłatny, a na najlepszych czekają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zawody odbędą się na boiskach plaży miejskiej. Będzie ciekawie!


Turniej odbędzie się 9 sierpnia, początek o godz. 11:00. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie organizatora przy ul. Hallera 10, pn.-pt. w godz. 7:00 - 15:00, tel. 29 760 68 68, Zgłoszenia zostaną zamknięte w piątek (7 sierpnia) przed zawodami o godz. 13:00 lub po wcześniejszym wyczerpaniu limitu uczestników.

Reklama
Po zamknięciu zgłoszeń, zapisanie się na turniej będzie możliwe w siedzibie organizatora lub w dniu zawodów, pod warunkiem dostępności wolnych miejsc.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat muszą posiadać zgodę z podpisem rodzica, bądź prawnego opiekuna, wyrażającego zgodę na samodzielny udział w Turnieju osoby niepełnoletniej.

Kategorie wiekowe:
- dziewczęta i chłopcy do lat 12
- dziewczęta i chłopcy do lat 16
- kobiety i mężczyźni - open


Lubudu

Zapisy i informacje można uzyskać pod nr tel. 575 020 034.

Odsłon: 15069
Komentarzy: 3
09:58, 03.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Podopieczne Piersy w półfinałach!

Podopieczne Piersy w półfinałach!

Znakomite zmagania w wykonaniu siatkarek Nike Ostrołęka. Zawodniczki Dariusza Piersy w IV turnieju ligi mazowieckiej w II lidze nie dały szans przeciwniczkom i pewne awansowały do półfinału mistrzostw Mazowsza. Szkoleniowiec przyznaje, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Pewne punkty SPS (zdjęcia, wideo)

Pewne punkty SPS (zdjęcia, wideo)

Siatkarze z Ostrołęki po raz ósmy w sezonie zanotowali wygraną w IV lidze. Podopieczni Arkadiusza Piasty po czterosetowym boju po raz drugi w bieżących rozgrywkach okazali się lepsi od rywali z Piastowa.

SPS Volley powalczy o wygraną

SPS Volley powalczy o wygraną

W najbliższą sobotę siatkarze SPS Volley Ostrołęka rozegrają pierwszy mecz o punkty w 2021 roku. Podopieczni Arkadiusza Piasty zmierzą się z MUKS Tie-Break. Wydaje się, że Łukasz Kadłubowski nie powinni mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa. W pierwszym starciu górą byli ostrołęczanie.

Kadetki z utrzymaniem

Kadetki z utrzymaniem

Podopieczne Dariusza Werpachowskiego rozegrały dwa ostatnie mecze rundy zasadniczej I ligi wojewódzkiej kadetek. Zawodniczki Nike Ostrołęka wywalczyły punkt, ale to wystarczyło, by nasze siatkarki utrzymały się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Siatkarze SPS wrócili na właściwe tory

Siatkarze SPS wrócili na właściwe tory

Podopieczni Arkadiusza Piasty wygrali siódmy mecz w sezonie. Ekipa SPS Volley Ostrołęka poradziła sobie w trzech setach z przeciwnikami z Halinowa. O porażce przed tygodniem 1:3 z KPS II Siedlce już nikt nie pamięta. Nasi siatkarze zajmują drugie miejsce w tabeli, jednak mają o jeden mniej rozegrany mecz od Huraganu Wołomin.

» Wasze komentarze

tada @ 21:35, 03.08.2020r. IP: *.*.38.175

Ile osób w drużynach?

OMG @ 22:08, 03.08.2020r. IP: *.*.136.81

Wpisz sobie w google siatkówka plażowa.

do OMG @ 22:11, 03.08.2020r. IP: *.*.38.175

Z tego co wiem to miasto bardzo rzadko organizowało turnieje typowo plazowe. Zwykle to były mixty 3-4 osobowe :)
Kilka lat temu Pan Mariusz organizował plażówkę na normalnych zasadach z przestrzeganiem przepisów. To co ostatnio miasto organizowało nie miało nic wspólnego z siatkówką plażową. Odbijanie piłki przez siatkę było :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo