« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 września 2020 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Potrenujesz teqball z mistrzami?

W najbliższą sobotę (8 sierpnia) każdy będzie mógł spróbować swoich sił w teqballu. Adrian Duszak i Grzegorz Staśkiewicz zapraszają na otwarty i bezpłatny trening z Adrianem Duszakiem - złotym medalistą w zmaganiach deblowych i singlowych oraz Grzegorzem Staśkiewiczem - brązowym medalista I Plażowych Mistrzostw Polski Teqball.


Trening odbędzie się na obiekcie Szkoły Podstawowej im. Gen. Józefa Bema w Rzekuniu. Początek został zaplanowany na godz. 15:00. W programie wydarzenia znalazł się mecz pokazowy oraz wytłumaczenie zasad gry (godz. 15:15) oraz gry singlowe i deblowe z uczestnikami (godz. 15:40).

Reklama

Każdemu komu spodoba się teqball lub będzie chciał podszlifować swoją technikę piłkarska - otrzyma możliwość regularnych treningów na zakrzywionym stole. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 505 028 509.- Dla piłkarzy jest to doskonała możliwość szlifowania swojej techniki piłkarskiej, podań, odbiorów, trening szybkiego podejmowania decyzji, precyzji strzałów. Z kolei dla ludzi, którzy zakochają się w teqballu jest to możliwość treningu z najlepszymi w Polsce, poznania zasad, spróbowano swoich sił w innowacyjnym sporcie, który bardzo szybko się rozwija. W dalszej perspektywie czasu istnieje możliwość udziałów w zawodach krajowych i międzynarodowych - mówi Grzegorz Staśkiewicz, brązowy medalista I Plażowych Mistrzostw Polski Teqball.

Odsłon: 3539
Komentarzy: 1
13:15, 04.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Z dwoma srebrnymi medalami zakończył występ w Warszawie Adrian Dziełak. 32-latek wywalczył je podczas FIWE Fitness Trade Show, czyli najważniejszych zawodach kulturystycznych w kraju: Słodkiewicz Classic, Pucharze Polski oraz Debiutach Rematch Edition. Mieszkaniec Ostrołęki zadedykował sukcesy swoim najbliższym. 

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

W mistrzostwach województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów wystartowało trzech zawodników UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwiedzkiego, Zenona Grądzkiego oraz Jakuba Borkowskiego wywalczyli w sumie dwa medale. Najlepszym zawodnikiem został Aleksander Płodziszewski.

A może zumba kids w Kadzidle?

A może zumba kids w Kadzidle?

Już 22 września odbędzie się pierwszy trening Zumby Kids. Trenerka Elżbieta Greloch-Sęk zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do wzięcia udziału w zajęciach, które odbędą się w hali Szkoły Podstawowej w Kadzidle. Z pewnością warto posłać swoją pociechę, by spróbowała świetnie rozwijających się zajęć ruchowych.

Dwa medale Bartka Kubła

Dwa medale Bartka Kubła

Bartosz Kubeł pochodzący z Ostrołęki dwukrotnie wchodził na podium podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. 23-latek ze stolicy wrócił z dwoma medalami.

 

Gosia Laska w złocie i srebrze

Gosia Laska w złocie i srebrze

Znakomity występ Małgorzaty Laski podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. Przedstawicielka Ostrołęki wróciła ze stolicy z trzema medalami.

» Wasze komentarze

Toi toi @ 13:20, 04.08.2020r. IP: *.*.243.231

Na pewno przyjdę , wyczuwam super zabawę !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo