« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Potrenujesz teqball z mistrzami?

W najbliższą sobotę (8 sierpnia) każdy będzie mógł spróbować swoich sił w teqballu. Adrian Duszak i Grzegorz Staśkiewicz zapraszają na otwarty i bezpłatny trening z Adrianem Duszakiem - złotym medalistą w zmaganiach deblowych i singlowych oraz Grzegorzem Staśkiewiczem - brązowym medalista I Plażowych Mistrzostw Polski Teqball.


Trening odbędzie się na obiekcie Szkoły Podstawowej im. Gen. Józefa Bema w Rzekuniu. Początek został zaplanowany na godz. 15:00. W programie wydarzenia znalazł się mecz pokazowy oraz wytłumaczenie zasad gry (godz. 15:15) oraz gry singlowe i deblowe z uczestnikami (godz. 15:40).

Reklama

Każdemu komu spodoba się teqball lub będzie chciał podszlifować swoją technikę piłkarska - otrzyma możliwość regularnych treningów na zakrzywionym stole. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 505 028 509.


Esprit

- Dla piłkarzy jest to doskonała możliwość szlifowania swojej techniki piłkarskiej, podań, odbiorów, trening szybkiego podejmowania decyzji, precyzji strzałów. Z kolei dla ludzi, którzy zakochają się w teqballu jest to możliwość treningu z najlepszymi w Polsce, poznania zasad, spróbowano swoich sił w innowacyjnym sporcie, który bardzo szybko się rozwija. W dalszej perspektywie czasu istnieje możliwość udziałów w zawodach krajowych i międzynarodowych - mówi Grzegorz Staśkiewicz, brązowy medalista I Plażowych Mistrzostw Polski Teqball.

Odsłon: 5177
Komentarzy: 1
13:15, 04.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew zna rywala

Narew zna rywala

We wtorek odbył się losowanie 1/8 finału ePucharu Polski. Drużyna esportowa Narwi Ostrołęka zmierzy się ze Skrą Częstochowa. W rozgrywkach zmierzą się przedstawiciele wielu uznanych marek: Wisły Kraków, Lechii Gdańsk, Legii Warszawa, Widzewa Łódź czy Arki Gdynia.

Narew w najlepszej '16' w kraju

Narew w najlepszej "16" w kraju

Eportowa drużyna Narwi Ostrołęka, w składzie Patryk mayor Majewski i Marcin mrn Sczes zwyciężyła w kolejnym etapie eliminacji Pucharu Polski PZPN i zakwalifikowała się do finałów. Tam spotka się szesnaście najlepszych ekip w Polsce, w większości reprezentujących kluby piłkarskiej Ekstraklasy.

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Do 31 stycznia można składać wnioski o przyznanie okresowych stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe na 2021 rok. Jakie są warunki otrzymania wynagrodzenia za rezultaty w szeroko pojętej kulturze fizycznej?

Nabór animatorów sportu na orlikach

Nabór animatorów sportu na orlikach

W związku z kolejną edycją projektu „Lokalny Animator Sportu” Miasto Ostrołęka ogłasza nabór na funkcję animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik.

 Białczak odszedł do wieczności

Białczak odszedł do wieczności

4 stycznia w wieku 72 lat zmarł Kazimierz Białczak. To wielce zasłużony człowiek dla baranowskiego sportu. Był wieloletnim prezesem LZS Baranowo. Promował, wspierał sport w okolicy.

» Wasze komentarze

Toi toi @ 13:20, 04.08.2020r. IP: *.*.243.231

Na pewno przyjdę , wyczuwam super zabawę !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo