« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

15 zawodników wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja odbyła się w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. W kategorii do lat 9 wygrał Mikołaj Ossowski, zaś w grupie do lat 16 triumfował Wojciech Tadrzak.


Organizatorami zmagań byli Miasto Ostrołęka i Park Wodny Aquarium. 

Reklama
- Szachy zyskują coraz większą popularność wśród dzieci i młodzieży. W naszych zawodach wzięli udział sami chłopcy, ale w następnych, które planowane są na koniec sierpnia, zapewne pojawią się również dziewczynki. Miło jest patrzeć na dzieci i młodzież, którzy rywalizują przy szachownicach. Widać, że sprawia im to radość - mówi Tadeusz Nalewajk, sędzia zawodów, a zarazem trener  w UKS Tęcza Ostrołęka.

Klasyfikacja do lat 9
1. Mikołaj Ossowski
2. Alan Dobkowski
3. Artur Dąbrowski
4. Kacper Kwiatkowski
5. Franciszek Ossowski
6. Filip Szydłowski
7. Antoni Gawkowski
8. Antoni Ossowski
9. Damian GlinkaKlasyfikacja do lat 16
1. Wojciech Tadrzak
2. Franciszek Kwaśny
3. Nikodem Wiechowski
4. Dominik Wiechowski
5. Nazar Makar
6. Przemysław Kwiatkowski

Zobacz zdjęcia:
Turniej szachowy

Więcej zdjęć: Turniej szachowy

Odsłon: 5593
Komentarzy: 2
18:23, 05.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

W mistrzostwach województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów wystartowało trzech zawodników UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwiedzkiego, Zenona Grądzkiego oraz Jakuba Borkowskiego wywalczyli w sumie dwa medale. Najlepszym zawodnikiem został Aleksander Płodziszewski.

A może zumba kids w Kadzidle?

A może zumba kids w Kadzidle?

Już 22 września odbędzie się pierwszy trening Zumby Kids. Trenerka Elżbieta Greloch-Sęk zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do wzięcia udziału w zajęciach, które odbędą się w hali Szkoły Podstawowej w Kadzidle. Z pewnością warto posłać swoją pociechę, by spróbowała świetnie rozwijających się zajęć ruchowych.

Dwa medale Bartka Kubła

Dwa medale Bartka Kubła

Bartosz Kubeł pochodzący z Ostrołęki dwukrotnie wchodził na podium podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. 23-latek ze stolicy wrócił z dwoma medalami.

 

Gosia Laska w złocie i srebrze

Gosia Laska w złocie i srebrze

Znakomity występ Małgorzaty Laski podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. Przedstawicielka Ostrołęki wróciła ze stolicy z trzema medalami.

Aneta Bagińska-Gąska o fitness, początkach, najbliższych

Aneta Bagińska-Gąska o fitness, początkach, najbliższych

Reprezentantka powiatu ostrołęckiego wzięła udział w zawodach IBFF/WPF. W Siedlcach Aneta Bagińska-Gąska zwyciężyła w rywalizacji w kategorii figure fitness soft. 33-latka dostąpiła wielkiego zaszczytu, gdyż uzyskała powołania do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata IBFF w Kulturystyce i Fitness 2020. Na Słowenię nie pojechała. Jakie były powody?

 

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 13:21, 06.08.2020r. IP: *

X @ 10:55, 07.08.2020r. IP: *.*.168.21

Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo