« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

15 zawodników wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja odbyła się w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. W kategorii do lat 9 wygrał Mikołaj Ossowski, zaś w grupie do lat 16 triumfował Wojciech Tadrzak.


Organizatorami zmagań byli Miasto Ostrołęka i Park Wodny Aquarium. 

Reklama
- Szachy zyskują coraz większą popularność wśród dzieci i młodzieży. W naszych zawodach wzięli udział sami chłopcy, ale w następnych, które planowane są na koniec sierpnia, zapewne pojawią się również dziewczynki. Miło jest patrzeć na dzieci i młodzież, którzy rywalizują przy szachownicach. Widać, że sprawia im to radość - mówi Tadeusz Nalewajk, sędzia zawodów, a zarazem trener  w UKS Tęcza Ostrołęka.

Klasyfikacja do lat 9
1. Mikołaj Ossowski
2. Alan Dobkowski
3. Artur Dąbrowski
4. Kacper Kwiatkowski
5. Franciszek Ossowski
6. Filip Szydłowski
7. Antoni Gawkowski
8. Antoni Ossowski
9. Damian GlinkaKlasyfikacja do lat 16
1. Wojciech Tadrzak
2. Franciszek Kwaśny
3. Nikodem Wiechowski
4. Dominik Wiechowski
5. Nazar Makar
6. Przemysław Kwiatkowski

Zobacz zdjęcia:
Turniej szachowy

Więcej zdjęć: Turniej szachowy

Odsłon: 8151
Komentarzy: 2
18:23, 05.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew zna rywala

Narew zna rywala

We wtorek odbył się losowanie 1/8 finału ePucharu Polski. Drużyna esportowa Narwi Ostrołęka zmierzy się ze Skrą Częstochowa. W rozgrywkach zmierzą się przedstawiciele wielu uznanych marek: Wisły Kraków, Lechii Gdańsk, Legii Warszawa, Widzewa Łódź czy Arki Gdynia.

Narew w najlepszej '16' w kraju

Narew w najlepszej "16" w kraju

Eportowa drużyna Narwi Ostrołęka, w składzie Patryk mayor Majewski i Marcin mrn Sczes zwyciężyła w kolejnym etapie eliminacji Pucharu Polski PZPN i zakwalifikowała się do finałów. Tam spotka się szesnaście najlepszych ekip w Polsce, w większości reprezentujących kluby piłkarskiej Ekstraklasy.

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Do 31 stycznia można składać wnioski o przyznanie okresowych stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe na 2021 rok. Jakie są warunki otrzymania wynagrodzenia za rezultaty w szeroko pojętej kulturze fizycznej?

Nabór animatorów sportu na orlikach

Nabór animatorów sportu na orlikach

W związku z kolejną edycją projektu „Lokalny Animator Sportu” Miasto Ostrołęka ogłasza nabór na funkcję animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik.

 Białczak odszedł do wieczności

Białczak odszedł do wieczności

4 stycznia w wieku 72 lat zmarł Kazimierz Białczak. To wielce zasłużony człowiek dla baranowskiego sportu. Był wieloletnim prezesem LZS Baranowo. Promował, wspierał sport w okolicy.

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 13:21, 06.08.2020r. IP: *

X @ 10:55, 07.08.2020r. IP: *.*.168.21

Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo