Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Pierwsza porażka KS CK Troszyn

Sobotni mecz drużyny Marcina Truszkowskiego zakończył się tuż przed godz. 13. Beniaminek z Troszyna doznał pierwszej porażki na czwartoligowych boiskach. Piłkarze KS CK po pierwszej połowie prowadzili 1:0. Gorzej było po zmianie stron.

Spotkanie lepiej zaczęło się dla zespołu z Troszyna. Po nieco pół godzinie gry prowadzenie dla zespołu Truszkowskiego zdobył Łukasz Świderski, który wykończył kilkupodaniową akcję KS CK. Pomocnik z Troszyna sfinalizował prostopadłe podanie, minął bramkarza i dopełnił formalności.

- To był bardzo wyrównany mecz. Najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis. Prowadziliśmy, jednak po przerwie wkradła się nonszalancja w naszych szeregach. Miejscowi wyrównali po rzucie wolnym. Seweryn Truskolaski uderzył bezpośrednio z około 25 metrów, a po kwadransie straciliśmy gola do dobrej akcji Świtu - mówi Marcin Truszkowski, szkoleniowiec KS CK.
Zespół z Troszyna walczył do końca i w doliczonym czasie gry Marcin Kraska wyrównał. Niestety, chwilę później Artur Bajor sfaulował przeciwnika, a Łukasz Trakul zapewnił miejscowym trzy punkty.
- Szkoda niewykorzystanych szans. Mieliśmy ze trzy dogodne sytuacje. Gospodarze wykorzystali to, co sobie stworzyli i wracamy do domów bez punktów - dodaje Truszkowski.

Świt Staroźreby - KS CK Troszyn 3:2 (0:1)
Bramki: Truskolaski 54', Sobiesiak 68', Trakul 90+4' (k) - Ł. Świderski 32', Kraska 90+2'.
KS CK Troszyn: Kowalski - Dzbeński (70' Kowalczyk), Malinowski, Górski, Bałas (60' Przemysław Modzelewski), Bajor, Ł. Świderski (70' Stepnowski), Gąska (70' Kraska), M. Świderski (80' K. Kamionowski), Gumowski (5' Staszczuk), Majkowski.

Odsłon: 10161