Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Bartnik z kompletem punktów. Zaczął Szymański, skończył Domian

Podopieczni Radosława Rogowskiego świetnie weszli w nowy sezon w Klasie A. Bartnik Myszyniec po wygranej 4:3 w Baboszewie z Orlętami, w niedzielę poradził sobie z Opią Opinogóra. Mateusz Krajza i spółka podobnie jak trzy inne zespoły mają komplet punktów.

- Uważam, że zagraliśmy dobry mecz, szczególnie przeważaliśmy w pierwszej połowie, w której stworzyliśmy sobie cztery czy pięć sytuacji, które mogły zakończyć się golem. Na przeszkodzie stawał bramkarz przyjezdnych - mówi Szymon Kulas, zawodnik Bartnika.

Golkipera przyjezdnych przełamał Maciej Szymański, który sfinalizował szybkie wyprowadzenie piłki z własnej połowy i sytuacji sam na sam. Kropkę nad "i" postawił Rafał Domian. Po rzucie rożnym piłka trafiła do zawodnika z Myszyńca, który złożył się do strzału i trafił przy dalszym słupku z woleja.

- Na pewno cieszy dobrze wykonana praca na boisku, jednak druga połowa pokazała, że mamy też nad czym pracować przed zbliżającym się spotkaniem. Celem będzie komplet punktów - dodaje gracz Bartnika.

Bartnik Myszyniec - Opia Opinogóra 2:0 (1:0)
Bramki: M. Szymański, R. Domian.
Bartnik: P. Szymański - Markowski, Kobus, R. Domian, Krajza, Balcerczyk, Bałdyga, S. Kulas, K. Szymański, M. Szymański, Rudziński. Ponadto grali: Wajda, Niksa, Zyśk, Lemański.

Odsłon: 16523
Komentarzy: 3
11:23, 10.08.2020r.

Sobotnia radość troszynian w Raszynie?

Przed zespołem Michała Złotkowskiego spotkanie wyjazdowe. W sobotę o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozpocznie bój z KS-em Raszyn. Przed tygodniem rywale ulegli 0:1 Józefovii Józefów. Z kolei nasi zremisowali 1:1 z Oskarem Przysucha.

Narew. Jeśli chcą przedłużyć nadzieje, muszą wygrać

To bodaj najważniejszy mecz w tym sezonie dla Narwi. Ostrołęczanie, którzy zajmują trzecie miejsce w V lidze podejmą wicelidera - Makowiankę Maków Mazowiecki. W przypadku zwycięstwa gości, na dziewięć kolejek przed końcem rozgrywek, urośnia aż do dziesięciu punktów.

ULKS zbije Kryształ? Rzekunianka powtórzy wyczyn Kurpika?

Ale to będzie ciekawa kolejka. Przed tygodniem Kurpik Kadzidło pokonał 1:0 Wkrę Żuromin. Dla rywali była to pierwsza porażka w sezonie. Druga może zdarzyć się w sobotę. Tym razem wicelidera sprawdzi zespół z Rzekunia. ULKS Ołdaki jedzie do Glinojecka, zaś Kurpik zagra na obiekcie Konopianki.

Nasze ekipy powalczą o punkty w Klasie A

Przed nami 18. kolejka w Klasie A. Jedyną ekipą, która zagra u siebie będzie Bartnik Myszyniec. Przed tygodniem zespół Adriana Wajdy zremisował 2:2 ze Świtem. Baranowianie jadą do Szreńska. Narew II wybiera się do Karolinowa, zaś GKS Łyse zawita na obiekt FC 2012 Różan.

Czy Turbina będzie niepokonana?

Przed nami trzecia kolejka III edycji Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Dzisiaj na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza odbędzie się sześć spotkań.

opia @ 17:11, 10.08.2020r. IP: *

Bramka na 1:1 jak najbardziej prawidłowa dla Opiniogory , nie wiem gdzie tam sedzia widzial spalonego. Wtedy spotkanie mogloby wygladac inaczej.

Ja @ 22:30, 10.08.2020r. IP: *.*.100.59

Golkiper? To już polskich słów nie ma?

do: Ja @ 01:32, 11.08.2020r. IP: *.*.226.186

"golkiper" to właśnie jest polskie słowo, powstałe w wyniku spolszczenia angielskiego "goalkeeper". najpierw do książek, później do klawiatury.