« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zgłoś się do Polówki

Chcesz zagrać w IV edycji turnieju piłki siatkowej na trawie "Polówka 2020"? Masz taką szansę. Zmagania odbędą się w sierpniu na placu wiejskim w Aleksandrowie. Ruszyły zapisy drużyn. Jak podkreślają organizatorzy, liczba miejsc jest ograniczona.


Turniej odbędzie się 29 sierpnia o godz. 15:00. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest akceptacja regulaminu oraz wypełnienie karty zgłoszenia z klauzulą RODO i oświadczenia dotyczącego COVID-19. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców/prawnego opiekuna na udział w turnieju. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 sierpnia telefonicznie pod nr 607 084 012 lub na adres e-mail:

Reklama

- Polówka to turniej piłki siatkowej na trawie nawiązujący do czasów mojego dzieciństwa. Młodzież i dorośli spotykali się wieczorami i grali w siatkówkę. Nie było boisk, więc grali na łące lub polanie. W międzyczasie rozpalali ognisko, przy którym bawili się wczesnego rana. Miła atmosfera, sympatyczne mieszane drużyny gwarantują sportowe emocje. Turniej cieszy się ogromnym powodzeniem. W tamtym roku grało 16 drużyn z całego powiatu ostrołęckiego, a nawet z sąsiadującego ostrowskiego. W tym roku ilość miejsc ograniczona. Mamy tylko 12 miejsc - mówi Robert Niedzwiecki, organizator zmagań.

Drużyny będą składać się z trzech osób: kobiet lub mężczyzn, którzy ukończyli 16 lat. Zawodnicy/zawodniczki startują na własną odpowiedzialność i nie mają przeciwwskazań lekarskich. W imprezie nie mogą brać udziału osoby chore na COVID-19, zakażone SARS-CoV-2, przebywające w kwarantannie, izolacji, manifestujące objawy ze strony układu oddechowego. Jednocześnie na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni nie występowały u niego i innych domowników symptomy wirusa COVID-19 i innych chorób zakaźnych.


Esprit

Zawodnicy są zobowiązani do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczka, płyn do dezynfekcji).

 

Odsłon: 6494
Komentarzy: 0
13:49, 10.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Z udziałem sześciu drużyn odbył sie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020. Najlepszym zespołem została pierwsza ekipa gospodyń - Nike Ostrołęka. W stawce były również młodziczki - podopieczne Dariusza Piersy. MVT turnieju odebrała Karolina Kośnik z drużyny mistrzyń.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo