« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zgłoś się do Polówki

Chcesz zagrać w IV edycji turnieju piłki siatkowej na trawie "Polówka 2020"? Masz taką szansę. Zmagania odbędą się w sierpniu na placu wiejskim w Aleksandrowie. Ruszyły zapisy drużyn. Jak podkreślają organizatorzy, liczba miejsc jest ograniczona.


Turniej odbędzie się 29 sierpnia o godz. 15:00. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest akceptacja regulaminu oraz wypełnienie karty zgłoszenia z klauzulą RODO i oświadczenia dotyczącego COVID-19. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców/prawnego opiekuna na udział w turnieju. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 sierpnia telefonicznie pod nr 607 084 012 lub na adres e-mail:

Reklama

- Polówka to turniej piłki siatkowej na trawie nawiązujący do czasów mojego dzieciństwa. Młodzież i dorośli spotykali się wieczorami i grali w siatkówkę. Nie było boisk, więc grali na łące lub polanie. W międzyczasie rozpalali ognisko, przy którym bawili się wczesnego rana. Miła atmosfera, sympatyczne mieszane drużyny gwarantują sportowe emocje. Turniej cieszy się ogromnym powodzeniem. W tamtym roku grało 16 drużyn z całego powiatu ostrołęckiego, a nawet z sąsiadującego ostrowskiego. W tym roku ilość miejsc ograniczona. Mamy tylko 12 miejsc - mówi Robert Niedzwiecki, organizator zmagań.

Drużyny będą składać się z trzech osób: kobiet lub mężczyzn, którzy ukończyli 16 lat. Zawodnicy/zawodniczki startują na własną odpowiedzialność i nie mają przeciwwskazań lekarskich. W imprezie nie mogą brać udziału osoby chore na COVID-19, zakażone SARS-CoV-2, przebywające w kwarantannie, izolacji, manifestujące objawy ze strony układu oddechowego. Jednocześnie na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni nie występowały u niego i innych domowników symptomy wirusa COVID-19 i innych chorób zakaźnych.Zawodnicy są zobowiązani do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczka, płyn do dezynfekcji).

 

Odsłon: 9569
Komentarzy: 0
13:49, 10.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Podopieczne Piersy w półfinałach!

Podopieczne Piersy w półfinałach!

Znakomite zmagania w wykonaniu siatkarek Nike Ostrołęka. Zawodniczki Dariusza Piersy w IV turnieju ligi mazowieckiej w II lidze nie dały szans przeciwniczkom i pewne awansowały do półfinału mistrzostw Mazowsza. Szkoleniowiec przyznaje, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Pewne punkty SPS (zdjęcia, wideo)

Pewne punkty SPS (zdjęcia, wideo)

Siatkarze z Ostrołęki po raz ósmy w sezonie zanotowali wygraną w IV lidze. Podopieczni Arkadiusza Piasty po czterosetowym boju po raz drugi w bieżących rozgrywkach okazali się lepsi od rywali z Piastowa.

SPS Volley powalczy o wygraną

SPS Volley powalczy o wygraną

W najbliższą sobotę siatkarze SPS Volley Ostrołęka rozegrają pierwszy mecz o punkty w 2021 roku. Podopieczni Arkadiusza Piasty zmierzą się z MUKS Tie-Break. Wydaje się, że Łukasz Kadłubowski nie powinni mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa. W pierwszym starciu górą byli ostrołęczanie.

Kadetki z utrzymaniem

Kadetki z utrzymaniem

Podopieczne Dariusza Werpachowskiego rozegrały dwa ostatnie mecze rundy zasadniczej I ligi wojewódzkiej kadetek. Zawodniczki Nike Ostrołęka wywalczyły punkt, ale to wystarczyło, by nasze siatkarki utrzymały się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Siatkarze SPS wrócili na właściwe tory

Siatkarze SPS wrócili na właściwe tory

Podopieczni Arkadiusza Piasty wygrali siódmy mecz w sezonie. Ekipa SPS Volley Ostrołęka poradziła sobie w trzech setach z przeciwnikami z Halinowa. O porażce przed tygodniem 1:3 z KPS II Siedlce już nikt nie pamięta. Nasi siatkarze zajmują drugie miejsce w tabeli, jednak mają o jeden mniej rozegrany mecz od Huraganu Wołomin.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo