Czwartek, 18 kwietnia 2024 r., imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Marczak dał trzy punkty. Narew wygrała (zdjęcia, wideo)

Trzeci mecz i trzeci triumf ekipy z Ostrołęki. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego pokonali Płońską Akademię Futbolu. W meczu padło pięć goli. Trafienie decydujące o zwycięstwie Narwi zdobył Mariusz Marczak.

37-letni pomocnik naszego zespołu zdobył gola w 68 minucie i przesądził o wygranej 3:2. Spotkanie zaczęło się dużo lepiej dla naszych. W 29 minucie bohater ostatniego spotkania - Przemysław Olesiński wykorzystał rzut karny. Chwilę później było 2:0 po uderzeniu Mateusza Pełtaka.

Ambitnie grający goście zdołali jeszcze przed przerwą zdobyć gola kontaktowego. Działo się to w 39 minucie. W drugiej części miejscowi mieli spokojnie kontrolować przebieg zawodów i poszukać kolejnej bramki. Stało się zupełnie inaczej. Reprezentanci Płońskiej Akademii Futbolu zdołali wyrównać już w 49 minucie. Na całe szczęście w Narwi jest ktoś taki jak Mariusz Marczak. Najbardziej doświadczony zawodnik ekipy z Ostrołęki trafił do siatki, zapewniając naszym komplet punktów i pozycję lidera w Klasie Okręgowej.

Narew Ostrołęka – PAF Płońsk 3-2 (2-1)
Bramki: Olesiński 29' (k), Pełtak 35', Marczak 68' – Makowski 39', Gołaszewski 49'.
Narew: Radczenko – Skorupka, Pełtak, Borkowski (88' Skarzyński), Ludwiczak, Jastrzębski (76' Kiernozek), Strzeżysz (3' Białobrzeski, 50' Ochrimenko), Dąbrowski, Marczak (89' Turek), Karwowski, Olesiński.
Żółte kartki: Ludwiczak, Pełtak, Ochrimenko.

Narew 1962 Ostrołęka - PAF Płońsk

Więcej zdjęć: Narew 1962 Ostrołęka - PAF Płońsk

Odsłon: 29726
Komentarzy: 6
19:20, 15.08.2020r.

Turbina samodzielnym liderem

Za nami druga kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Forma strzelecka dopisała. W miniony piątek na boisku ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza padły 23 bramki.

Orz. Sami sobie komplikują życie

Po raz kolejny potwierdziła się teza, iż nie można przypisywać sobie punktów przed rozegraniem spotkania. Orz Goworowo gościł ostatnią ekipę Klasy B - Orzyc Chorzele. Goście skazywani na porażkę sprawili niespodziankę.

Jedenasty raz Rzekunianki (zdjęcia)

Piłkarze z Rzekunia mieli powody do zadowolenia. W dzisiejszym spotkaniu poradzili sobie z walczącym o utrzymanie w Klasie Okręgowej Wymakraczem Długosiodło. Dla podopiecznych Bartłomieja Jezierskiego była to jedenasta wygrana w sezonie, a szósta przed własną publicznością.

Cztery gole w meczu Świtu z Bartnikiem (zdjęcia)

Bardzo ciekawie było w Baranowie. Przeciwko sobie stanęły dwie ekipy z naszego powiatu. Świt Baranowo walczy o utrzymanie w Klasie A. Zespół z Myszyńca podobnie. Było wiele emocji, cztery bramki.

Święto ciężarów w Ostrołęce (zdjęcia)

Po 35 latach przerwy do naszego miasta zawitały zawody w podnoszeniu ciężarów. Dzisiaj w hali im. Arkadiusza Gołasia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki do lat 15. Gospodarzem mistrzostw był Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka.

TrenerHerczuk @ 20:51, 15.08.2020r. IP: *.*.24.4

JAk można wpuścić z ławki rezerwowego i go zdjąć?zero pojęcia o piłce nożnej

123 @ 07:21, 16.08.2020r. IP: *.*.30.250

Nie Marczak się całą drużyną dała 3 punkt , Marczak to niech przestanie robić z siebie gwiazdy i przyłoży się do treningów i do gry na meczu

Do trenerhercczuk @ 08:53, 16.08.2020r. IP: *.*.108.154

A jak myślisz jeśli młody można powiedzieć wchodzi od początku bez rozgrzewki to wytrzyma cały mecz bo mi się wydaje że nie.I jedna rada jak macie przychodzić na mecz i gadać że oni grać nie umieją to albo nie przychodzcie albo pokażcie wasze skiny

Adi @ 11:13, 16.08.2020r. IP: *.*.105.112

"herczuk" to gosc z troszyna i nie powinno sie go tu w ogole publikowac bo jest tylko po to zeby robić kwas. Czasami mysle ze to redakcja sobie go wymyslila zeby nakręcac komentarze.
P.S. Białobrzeski miał też kontuzję tumanie i dlatego zszedł

TrenerHerczuk @ 11:59, 16.08.2020r. IP: *.*.24.4

Tumanie to do ojca pod sklep mów,zero pojęcia mają i tak robią,wstyd żenada kompromitacja

Do Trenera @ 12:19, 17.08.2020r. IP: *.*.233.123

ogolnie widać, że jesteś negatywnie nastawiony wzgledem drużyny Narwi i o ile nikt Ci tego nie zabrania, bo naturalnie mozesz miec swoje zdanie na ten temat o tyle teksty tumanie to do ojca, które wypływają z twojej strony są dosyć często to juz jest niestety chamowa! Do tego twoje merytoryczne wywody nie są na dużym niestety poziomie, plujesz jedynie jadem a pewnie nawet na meczu nie byles, ale skomentowałeś.