« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 2 grudnia 2020 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zapisz dziecko na tenis. Za darmo!

Już w najbliższy wtorek rusza kolejna edycja bezpłatnych zajęć tenisowych dla dzieci i młodzieży z powiatu ostrołęckiego. Treningi będa odbywać się dla w ośmiu miejscowościach: Myszyńcu, Kadzidle, Baranowie, Olszewie-Borki, Lelisie, Rzekuniu, Czerwinie oraz Goworowie.


Szkolenie przeprowadzą przedstawiciele Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Ostrołęce. Zajęcia zostaną zakończone mini turniejem tenisowym w każdej gminie. Organizator zapewnia sprzęt tenisowy. Uczestnictwo wyłącznie w obuwiu i stroju sportowym. Zajęcia poprowadzą trenerzy: Jakub Nosek oraz Rafał Wyrębek.
Reklama

- Ponieważ dzieci i młodzież będą pracować w grupie, będą miały okazję do integracji, nabywania różnych umiejętności przestrzennych i koordynacyjnych. Zajęcia z tenisa uczą dyscypliny, a także poprzez wiele zabaw i emocji będą pomagać w późniejszym życiu codziennym - mówi Jakub Nosek, jeden ze szkoleniowców.

Szkolenie odbędzie się zgodnie z wytycznymi aktualnego Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 517 111 212 lub bezpośrednio przed zajęciami.Harmonogram zajęć
18-21.08., godz. 9:00 - 11:00 Myszyniec
18-21.08., godz. 11:30 - 13:30 Kadzidło
18-21.08., godz. 14:00 - 16:00 Baranowo
18-21.08., godz. 16:30 - 18:30 Olszewo-Borki
24-27.08., godz. 9:00 - 11:00 Lelis
24-27.08., godz. 11:30 - 13:30 Rzekuń
24-27.08., godz. 14:00 - 16:00 Czerwin
24-27.08., godz. 16:30 - 18:30 Goworowo

 

Odsłon: 3064
Komentarzy: 0
16:18, 16.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Zawodnicy UKS Mag Ostrołęka musieli przymusowo pauzować w miniony weekend. Mecz ze Spartą Nasielsk w ramach V ligi tenisa stołowego został przełożony na późniejszy termin. Nasi przedstawiciele mają już dwa spotkania, które rozegrają w późniejszych terminach.

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w IV turnieju tenisa stołowego Grand Prix Wiązownej. W zmaganiach wzięli udział zawodnicy z województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. 

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji dnia Niepodległości. W zmaganiach, które zostały rozegrane w Serocku wzięła duża ilość zawodników, jednak wszystko toczyło się zgodnie z aktualnymi regulacjami sanitarnymi.

UKS Mag bez straty

UKS Mag bez straty

Trzecie spotkanie i trzecia wygrana tenisistów stołowych z Ostrołęki. Gracz UKS Mag mają komplet punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli V ligi w grupie B. W niedzielę nie dali większych szans ekipie UKS Return III Piaseczno.

Klemendorf z odznaczeniem

Klemendorf z odznaczeniem

Podczas sesji rady miasta Ostrołęki podjęta została decyzja, iż odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" otrzyma legenda tenisa stołowego w naszym miejście Jan Klemendorf. 66-latek jest wciąż aktywnym zawodnikiem i reprezentuje barwy UKS Mag Ostrołęka.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo