« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 2 grudnia 2020 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łasiewicki uległ Kopciowi

Zawodnik Fight Academy Ostrołęka zaliczył porażkę podczas gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Karol Łasiewicki w formule kickboxingu okazał się słabszy od Mateusza Kopcia z Jenel Fight Club. 


Wojownik z Zabrza zwycięstwo na swojej zawodowej ścieżce zanotował pokonując Damiana Kosiorka na gali Armia Fight Night. Porażkę natomiast poniósł z rąk Karema Tumasiana, z którym przegrał po niejednogłośnej decyzji sędziów.
28-latek z Sypniewa trafił na bardzo dobrego rywala, który bardzo długo przyjmował ciosy. Co więcej, Karol Łasiewicki musiał walczyć z kontuzją. W pierwszej rundzie doznał rozcięcia skóry w okolicach prawego oka. W trzeciej odsłonie dostał bardzo mocne kopnięcie w okolice kolana i nie był w stanie kontynuować starcia.

 

Odsłon: 11854
Komentarzy: 9
18:55, 22.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy wyniki Ligi Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów (zdjęcia)

Znamy wyniki Ligi Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów (zdjęcia)

Kolejna Liga Kurpiowska Kuźnia Mistrzów stała przeszła do historii. Udało się przeprowadzić 27 walk w formule boks, MMA, kickboxingu, K1. Wydarzenie sportowe było współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz z dotacji miasta Ostrołęki.

Krystian z gratulacjami

Krystian z gratulacjami

Prezydent Ostrołęki pogratulował osiągnięć Szymonowi Krystianowi, który wziął udział w odbywających się w Luboniu VI Mistrzostwach Europy Ju-jitsu CBJJP, który zaowocował zdobyciem złotego medalu w kategorii masters oraz brązowego medalu w kategorii adult.

 

32 pojedynki. Ale będzie się działo!

32 pojedynki. Ale będzie się działo!

Już 21 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Ostrołęce odbędzie się Liga Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W sumie zaplanowanych zostało aż 32 walki. Niestety, spotkań nie będą mogli zobaczyć kibice. Już dzisiaj zapraszamy do śledzenia wyników na naszej stronie. Pojawi się również materiał filmowy.

Dmochowski mistrzem Warszawy! 'Czułem, że to mój dzień'

Dmochowski mistrzem Warszawy! "Czułem, że to mój dzień"

Wiktor Dmochowski został triumfatorem Mistrzostw Warszawy K-1 Rules w kategorii juniorów do 67 kg. Podopieczni Arkadiusza Ludwiczaka wygrał dwie walki. 18-latek z Ostrołęka Fight Academy zadedykował triumf swojemu trenerowi oraz rodzinie. Ostrołęczanin powtórzył wyczyn Karola Łasiewickiego sprzed roku.

Mieczkowska pierwsza, Kozłowska druga. Duch i Białobrzeski na podium

Mieczkowska pierwsza, Kozłowska druga. Duch i Białobrzeski na podium

W Radzyminie odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które jednocześnie były kwalifikacjami najlepszych zawodników do kadry wojewódzkiej młodzików w 2021 roku.  W turnieju wzięło udział siedmiu reprezentantów Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate. Wywalczyli cztery medale.

» Wasze komentarze

Imię @ 22:01, 22.08.2020r. IP: *

Musiał walczyć z kontuzją?? No sama się kontuzja nie zrobiła, panie redaktorze:) Tylko była wynikiem działań rywala, który był od Karola niestety lepszy.

. @ 22:50, 22.08.2020r. IP: *.*.97.115

Właśnie zgadzam się z wpisem powyżej był duzo lepszy, kontuzja była następstwem lepszej formy

tb @ 23:29, 22.08.2020r. IP: *.*.211.90

do wyżej, słuchajcie zderzenie się głowami to według was lepsza forma przeciwnika? Karol wygrał dwie rundy i niepotrzebnie skupiał się tak mocno na tym rozcięciu chociaz pewnie mu przeszkadzało ale przez nie się pogubił i Jenel krzyczał temu kopciowi zeby kopał nisko i własnie tak go rozmontował. jestem pewien ze gdyby nie ta kontuzja to Karol by wygrał

Jolka @ 23:37, 22.08.2020r. IP: *

Ale nie wygrał i już. Jak powiedziałeś pogubił się i tyle. Przeciwnik się nie pogubił. Bo pewnie był lepiej przygotowany. Amen

do jolka @ 00:28, 23.08.2020r. IP: *.*.210.128

mógł walnąć przeciwnika z bani i by byli przygotowani tak samo. wypowiedzi głupie typowych januszy i tak nie są brane pod uwagę

Kurp @ 04:08, 23.08.2020r. IP: *

Dobra walka Karol jest najlepszy.

... @ 08:29, 23.08.2020r. IP: *.*.54.68

Wystawców filmik z walki to można będzie ocenić kto lepiej był przygotowany a nie filmiki tylko jak była wygrana Karola chodzi o sam fakt

Kibic @ 09:29, 23.08.2020r. IP: *

Chlopak sie wybija, oby mial jak najlepszą kariere.

pb @ 12:08, 23.08.2020r. IP: *

Karol wyglądał lepiej w całym pojedynku, niestety pechowe zderzenie głowami wpłynęło na końcowy wynik.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo