« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 19 października 2021 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łasiewicki uległ Kopciowi

Zawodnik Fight Academy Ostrołęka zaliczył porażkę podczas gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Karol Łasiewicki w formule kickboxingu okazał się słabszy od Mateusza Kopcia z Jenel Fight Club. 


Wojownik z Zabrza zwycięstwo na swojej zawodowej ścieżce zanotował pokonując Damiana Kosiorka na gali Armia Fight Night. Porażkę natomiast poniósł z rąk Karema Tumasiana, z którym przegrał po niejednogłośnej decyzji sędziów.
28-latek z Sypniewa trafił na bardzo dobrego rywala, który bardzo długo przyjmował ciosy. Co więcej, Karol Łasiewicki musiał walczyć z kontuzją. W pierwszej rundzie doznał rozcięcia skóry w okolicach prawego oka. W trzeciej odsłonie dostał bardzo mocne kopnięcie w okolice kolana i nie był w stanie kontynuować starcia.

 

Odsłon: 13980
Komentarzy: 9
18:55, 22.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ale walczyli! Zobacz wideo (wideo)

Ale walczyli! Zobacz wideo (wideo)

W minionych dniach odbyła się Liga Sportów Walki - Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W hali przy ul. Partyzantów 3 w Ostrołęce odbyło się 29 walk w formułach K1 i boksu. W ringu zobaczyliśmy zawodników z wielu klubów z Polski w tym 12 reprezentantów Fight Academy Ostrołęka i 3 reprezentantów Victoria Ostrołęka. 

Worek medali ekipy Predator MMA Myszyniec

Worek medali ekipy Predator MMA Myszyniec

Bardzo owocny występ podczas zmagań w Mińsku Mazowieckim zanotowali podopieczni Rafała Gnatkowskiego. Reprezentacja Predator MMA Myszyniec wróciła do domów z medalami, a mierzyła się z solidnymi klubami z całej Polski. W sumie pojawili się przedstawiciele z 40 ekip.

Sześć medali naszych. Agata ze złotem

Sześć medali naszych. Agata ze złotem

9 października odbył się XI Turniej Karate Kyokushin o puchar prezydenta Ciechanowa. Dla zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin był to pierwszy występ po wakacyjnej przerwie. Nasi karatecy nie zawiedli i rozpoczęli nowy sezon w dobrym stylu. 

Mamy to! Karol Łasiewicki górą!

Mamy to! Karol Łasiewicki górą!

Znakomita walka Karola Łasiewickiego podczas gali HFO 10 Solpark w Kleszczowie. 29-latek reprezentujący Ostrołęka Fight Academy pokonał Mateusza Kopcia.

Chorążewicz z porażką. Emil z herbem Narwi

Chorążewicz z porażką. Emil z herbem Narwi

Nie udało się! Emil Chorążewicz musiał uznać Tomasza Przybylskiego podczas gali HFO w Kleszczowie. Ostrołęczanin mierzył się w formule K1.

» Wasze komentarze

Imię @ 22:01, 22.08.2020r. IP: *

Musiał walczyć z kontuzją?? No sama się kontuzja nie zrobiła, panie redaktorze:) Tylko była wynikiem działań rywala, który był od Karola niestety lepszy.

. @ 22:50, 22.08.2020r. IP: *.*.97.115

Właśnie zgadzam się z wpisem powyżej był duzo lepszy, kontuzja była następstwem lepszej formy

tb @ 23:29, 22.08.2020r. IP: *.*.211.90

do wyżej, słuchajcie zderzenie się głowami to według was lepsza forma przeciwnika? Karol wygrał dwie rundy i niepotrzebnie skupiał się tak mocno na tym rozcięciu chociaz pewnie mu przeszkadzało ale przez nie się pogubił i Jenel krzyczał temu kopciowi zeby kopał nisko i własnie tak go rozmontował. jestem pewien ze gdyby nie ta kontuzja to Karol by wygrał

Jolka @ 23:37, 22.08.2020r. IP: *

Ale nie wygrał i już. Jak powiedziałeś pogubił się i tyle. Przeciwnik się nie pogubił. Bo pewnie był lepiej przygotowany. Amen

do jolka @ 00:28, 23.08.2020r. IP: *.*.210.128

mógł walnąć przeciwnika z bani i by byli przygotowani tak samo. wypowiedzi głupie typowych januszy i tak nie są brane pod uwagę

Kurp @ 04:08, 23.08.2020r. IP: *

Dobra walka Karol jest najlepszy.

... @ 08:29, 23.08.2020r. IP: *.*.54.68

Wystawców filmik z walki to można będzie ocenić kto lepiej był przygotowany a nie filmiki tylko jak była wygrana Karola chodzi o sam fakt

Kibic @ 09:29, 23.08.2020r. IP: *

Chlopak sie wybija, oby mial jak najlepszą kariere.

pb @ 12:08, 23.08.2020r. IP: *

Karol wyglądał lepiej w całym pojedynku, niestety pechowe zderzenie głowami wpłynęło na końcowy wynik.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo