« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 2 grudnia 2020 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bieżuński, Michalik i Iglik z triumfami

Dzieci i młodzież walczyła w turnieju tenisa ziemnego w ramach "Wakacji na Sportowo w Mieście" pod patronatem prezydenta Ostrołęki - Łukasza Kulika. Rozegrane zostały trzy turnieje: młodzieżowy do lat 16, dziecięcy w kategoriach: "czerwonej" i "pomarańczowej".

 


- Dziękujemy wszystkim rodzicom za poświęcony czas i dzielne wspieranie swoich pociech. Prezydent ufundował piękne puchary i nagrody, zaś dyrektor MZOS-TiIT Jarosław Napiórkowski bardzo atrakcyjne upominki dla najlepszych zawodników i zawodniczek - mówi Jakub Nosek, który wraz z Leszkiem Bieżuński oraz Krzysztofem Bułtowskim byli odpowiedzialni za przeprowadzenie zawodów.

Reklama

Kategoria "czerwona" 
1. Oliwier Iglik (Ostrów Mazowiecka), 2. Antoni Zduniak (Ostrołęka), 3. Franciszek Fabisiewicz (Ostrołęka).

Kategoria "pomarańczowa" do lat 12
1. Borys Michalik (Ostrołęka), 2. Paulina Bieżuńska (Ostrołęka), 3. Antoni Zduniak (Ostrołęka).

Turniej młodzieżowy do lat 16
1. Kuba Bieżuński (Ostrołęka), 2. Cyprian Łukaszewski (Kadzidło), 3. Borys Michalik (Ostrołęka).

Reklama

Warto podkreślić bardzo dobre występy rodzeństwa Bieżuńskich. Paulina zajęła drugie miejsce w kategorii "pomarańczowej" i czwarte w zmaganiach młodzieżowych. Dwukrotnie na podium stawał Borys Michalik, który w swojej grupie był najlepszy, a wśród starszych trzeci. Kuba Bieżuński dopiero w tym roku skończy 13 lat, a już świetnie radzi sobie w kategorii do lat 16. 

 

Odsłon: 5141
Komentarzy: 0
11:53, 24.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Zawodnicy UKS Mag Ostrołęka musieli przymusowo pauzować w miniony weekend. Mecz ze Spartą Nasielsk w ramach V ligi tenisa stołowego został przełożony na późniejszy termin. Nasi przedstawiciele mają już dwa spotkania, które rozegrają w późniejszych terminach.

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w IV turnieju tenisa stołowego Grand Prix Wiązownej. W zmaganiach wzięli udział zawodnicy z województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. 

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji dnia Niepodległości. W zmaganiach, które zostały rozegrane w Serocku wzięła duża ilość zawodników, jednak wszystko toczyło się zgodnie z aktualnymi regulacjami sanitarnymi.

UKS Mag bez straty

UKS Mag bez straty

Trzecie spotkanie i trzecia wygrana tenisistów stołowych z Ostrołęki. Gracz UKS Mag mają komplet punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli V ligi w grupie B. W niedzielę nie dali większych szans ekipie UKS Return III Piaseczno.

Klemendorf z odznaczeniem

Klemendorf z odznaczeniem

Podczas sesji rady miasta Ostrołęki podjęta została decyzja, iż odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" otrzyma legenda tenisa stołowego w naszym miejście Jan Klemendorf. 66-latek jest wciąż aktywnym zawodnikiem i reprezentuje barwy UKS Mag Ostrołęka.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo