« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bieżuński, Michalik i Iglik z triumfami

Dzieci i młodzież walczyła w turnieju tenisa ziemnego w ramach "Wakacji na Sportowo w Mieście" pod patronatem prezydenta Ostrołęki - Łukasza Kulika. Rozegrane zostały trzy turnieje: młodzieżowy do lat 16, dziecięcy w kategoriach: "czerwonej" i "pomarańczowej".

 


- Dziękujemy wszystkim rodzicom za poświęcony czas i dzielne wspieranie swoich pociech. Prezydent ufundował piękne puchary i nagrody, zaś dyrektor MZOS-TiIT Jarosław Napiórkowski bardzo atrakcyjne upominki dla najlepszych zawodników i zawodniczek - mówi Jakub Nosek, który wraz z Leszkiem Bieżuński oraz Krzysztofem Bułtowskim byli odpowiedzialni za przeprowadzenie zawodów.

Reklama

Kategoria "czerwona" 
1. Oliwier Iglik (Ostrów Mazowiecka), 2. Antoni Zduniak (Ostrołęka), 3. Franciszek Fabisiewicz (Ostrołęka).

Kategoria "pomarańczowa" do lat 12
1. Borys Michalik (Ostrołęka), 2. Paulina Bieżuńska (Ostrołęka), 3. Antoni Zduniak (Ostrołęka).

Turniej młodzieżowy do lat 16
1. Kuba Bieżuński (Ostrołęka), 2. Cyprian Łukaszewski (Kadzidło), 3. Borys Michalik (Ostrołęka).

Reklama

Warto podkreślić bardzo dobre występy rodzeństwa Bieżuńskich. Paulina zajęła drugie miejsce w kategorii "pomarańczowej" i czwarte w zmaganiach młodzieżowych. Dwukrotnie na podium stawał Borys Michalik, który w swojej grupie był najlepszy, a wśród starszych trzeci. Kuba Bieżuński dopiero w tym roku skończy 13 lat, a już świetnie radzi sobie w kategorii do lat 16. 

 

Odsłon: 6334
Komentarzy: 0
11:53, 24.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zacięte batalie w memoriale (zdjęcia, wideo)

Zacięte batalie w memoriale (zdjęcia, wideo)

Ponad 60 zawodniczek i zawodników zmierzyło się w IV Memoriale Barbary Pawelczyk w Tenisie Stołowym. Zmagania w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta cieszyły się dużym zainteresowaniem reprezentantów klubów z całego regionu. Kto zwyciężył?

IV Memoriał Barbary Pawelczyk już w niedzielę

IV Memoriał Barbary Pawelczyk już w niedzielę

Ponad sześćdziesiąt zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji IV Memoriale Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Zagrasz o mistrzostwo w tenisa?

Zagrasz o mistrzostwo w tenisa?

11 września w powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim przy ul. Kopernika 2 odbędą się Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w tenisie stołowym. Pozostały ostatnie godziny, by zgłosić akces walki przy stołach.

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W ramach Sportowych Wakacji w Mieście zostaną przeprowadzone zawody dla dzieci i młodzieży do lat 16 z podziałem na trzy kategorie.

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Tytuł mistrzów debla w tenisie ziemnym został w Ostrołęce. Trofeum trafiło na półkę Kamila Woźniaka i Bogumiła Podolaka. W zmaganiach wzięło udział sześć drużyn, które zmierzyły się systemem "każdy z każdym". Nie bramkowało emocji, niesamowitych wymian oraz walki o każdy punkt. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo