« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Obóz i starty ekipy Szusterów i Witkowskiego

Przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę w Olecku. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wyjechali na obóz 17 sierpnia, zaś powrót planowany jest na najbliższy czwartek (27 sierpnia).


Lekkoatleci przygotowują się do mistrzostw kraju w swoich kategoriach wiekowych oraz międzywojewódzkich mistrzostw do lat 16. Pierwszy sprawdzian został zaplanowany na 25 sierpnia. Odbędzie się właśnie w Olecku, gdzie zostanie rozegrany Ogólnopolski Festiwal Skoków i Rzutów. Z kolei w weekend nasi zaprezentują się podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych.

W obozie biorą udział:  Damian Niedźwiecki, Magdalena Olszewska, Julia Mroczkowska, Kornelia Szymczyk, Eliasz Napiórkowski, Karolina Grzeszczyk, Patrycja Przybysz, Aleksandra Dobkowska, Alicja Prusik, Oliwia Napiórkowska, Miłosz Dembiński, Igor Łada, Paulina Wieprzowska.

Odsłon: 4549
Komentarzy: 1
15:44, 24.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ekipa Szusterów w Olecku

Ekipa Szusterów w Olecku

Od 2 do 12 stycznia miotacze Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę pod okiem swoich trenerów Katarzyny i Konrada Szuster na obozie sportowym w Olecku.

Kornelia w mieście Kopernika

Kornelia w mieście Kopernika

Młoda reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki przebywa obecnie w Toruniu.

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik pogratulował Magdalenie Olszewskiej ostatnich sukcesów na niwie sportowej.

Szuster z dużym wyróżnieniem

Szuster z dużym wyróżnieniem

Były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz, który obecnie jest trenerem oraz prezesem Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki znalazł się w gronie najlepszych zawodników, którzy w drugiej dekadzie XXI wieku odnotowali najlepszy wynik wśród wszystkich przedstawicieli "królowej sportu".

Butler i Moszczyński w innych barwach

Butler i Moszczyński w innych barwach

Od nowego sezonu w barwach Podlasia Białystok będzie startował Sebastian Moszczyński. Z kolei Katarzyna Butler wybrała ofertę Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Maków Mazowiecki. Oboje są wychowankami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

» Wasze komentarze

Da @ 06:28, 25.08.2020r. IP: *.*.174.225

Wa

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo