« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rekordy, dobre starty UKS Clan Ostrołęka

Podopieczni Haliny Pierzchały wzięli udział w Warszawskiej Lidze Lekkoatletycznej. W sumie zaprezentowała się sześcioosobowa grupa UKS Clan Ostrołęka. Naszym reprezentantom udało się ustanowić nowe rekordy życiowe.

 


Natalia Zielińska w kategorii do lat 18 w biegu na 1500 m z przeszkodami uzyskała wynik 6:39,15 s, poprawiając swój wynik o ponad 12 sekund.

Reklama

Oliwia Prachniak w tej samej grupie wiekowej w biegu na 800 m uzyskała wynik 2:39,96 s i poprawiła "życiówkę" o ponad 3 sekundy i zbliżyła się do rekordu klubu. Dotychczas 800 m najszybciej przebiegła Magdalena Piątak w czasie 2:39,04 s.

Malwina Mróz w grupie do 16 lat w biegu na 100 m uzyskała 14,92 s, zaś na dwukrotnie dłuższy dystans przebiegła w czasie 32,35 s.

Miłosz Markowski w kategorii do lat 18 w finale trójskoku w najlepszej próbie uzyskał 10,81 s, poprawiając rekord sezonu, zaś w biegu na 100 m uzyskał 12,58 s. 

Równolatek Miłosza - Patryk Prusiński na dystansie 100 m przy bardzo niesprzyjającym wietrze uzyskał 12,44 s, a w biegu na 200 m 26,12 s.

Reklama

Patrycja Tusińska w finale pchnięcia kulą do lat 18 uzyskała 7,01 m.

Odsłon: 2685
Komentarzy: 0
15:34, 27.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ekipa Szusterów w Olecku

Ekipa Szusterów w Olecku

Od 2 do 12 stycznia miotacze Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę pod okiem swoich trenerów Katarzyny i Konrada Szuster na obozie sportowym w Olecku.

Kornelia w mieście Kopernika

Kornelia w mieście Kopernika

Młoda reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki przebywa obecnie w Toruniu.

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik pogratulował Magdalenie Olszewskiej ostatnich sukcesów na niwie sportowej.

Szuster z dużym wyróżnieniem

Szuster z dużym wyróżnieniem

Były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz, który obecnie jest trenerem oraz prezesem Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki znalazł się w gronie najlepszych zawodników, którzy w drugiej dekadzie XXI wieku odnotowali najlepszy wynik wśród wszystkich przedstawicieli "królowej sportu".

Butler i Moszczyński w innych barwach

Butler i Moszczyński w innych barwach

Od nowego sezonu w barwach Podlasia Białystok będzie startował Sebastian Moszczyński. Z kolei Katarzyna Butler wybrała ofertę Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Maków Mazowiecki. Oboje są wychowankami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo