Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Bardzo pewna Narew. Tęcza nie wzeszła w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Piąta wygrana w piątym meczu Narwi. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego nie dali większych szans Tęczy Ojrzeń. Zespół z Ostrołęki prowadził po pierwszej połowie 1:0, zaś po przerwie nasi trzykrotnie cieszyli się z goli.

Wynik spotkania otworzył Jan Białobrzeski, który zrobił sobie nieco spóźniony prezentu urodzinowy, gdyż 8 sierpnia skończył 17 lat. Trzy tygodnie później, czyli dzisiaj zdobył debiutancką bramkę w seniorach Narwi Ostrołęka. Jasiek otrzymał podanie od Mariusza Marczaka i huknął w okienko bramki gości.

W 56 minucie podwyższył o 20 lat starszy Marczak, który sfinalizował podanie od Olesińskiego. Później dał o sobie znać bohater z Glinojecka. W meczu z Kryształem Olesiński zdobył cztery bramki, zaś teraz pokonał bramkarza Tęczy dwukrotnie. 30-latek w pięciu występach ligowych zdobył aż 11 goli i jest najskuteczniejszym zawodnikiem Klasy Okręgowej. Z Tęczą za pierwszym razem skończył głową dośrodkowanie Marczaka, a następnie otrzymał idealne podanie od Białobrzeskiego i w sytuacji sam na sam dokonał formalności.

- To był dobry mecz w naszym wykonaniu, chociaż stać nas na jeszcze lepszą grę. Trudno mówić i wyszczególniać konkretne rzeczy, nad którymi musimy pracować, ale zawsze będzie coś do poprawy. Myślę i mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie pozytywniej. Jestem przekonany, że stać nas na więcej. Cieszy pierwszy gol w seniorach Janka Białobrzeskiego. To kolejny młody chłopak, który trafia do siatki. Dostał szansę i ją wykorzystał - mówi Andrzej Sieradzki, trener Narwi.

Narew Ostrołęka - Tęcza Ojrzeń 4:0 (1:0)
Bramki: Białobrzeski 17', Marczak 56', Olesiński 60', 69'.
Narew: Radczenko - Skorupka, Borkowski, Ochrimenko, Ludwiczak (75' Niedźwiecki), Kiernozek (65' Banach), Dąbrowski (83' Pełtak), Białobrzeski, Marczak (80' Siurnicki), Karwowski, Olesiński (70' Turek).
Żółta kartka: Białobrzeski.