Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Wyjazdowa wygrana Orza. Przez 60 minut grali w dziesiątkę. Zwycięstwo ULKS Ołdaki (zdjęcia, wideo)

Piłkarze z Goworowa wysoko wygrali z drużyną Iskry Zaręby Kościele pomimo tego, że od 37 minuty grali w dziesiątkę. W pierwszej połowie wpadły aż trzy bramki, wszystkie dla gości. Drużyna z Ołdaków pokonała na własnym boisku KS Pniewo 2:1.

Drużyna z Goworowa prowadziła już od piątej minuty. Pół godziny później było już 2:0. W 37 minucie czerwoną kartką ukarany został P. Wieczorek i od tego momentu Orz Goworowo grał w dziesiątkę. Nie przeszkodziło to w zdobyciu trzeciego gola na boisku rywali. Jeszcze przed przerwą, w 42 minucie bramkarza Iskry Zaręby Kościelne pokonał Cezary Gęsich.

Po zmianie stron gospodarze zdołali zdobyć jedną bramkę.