« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najważniejsza jest zabawa (zdjęcia)

Mimo panujących w kraju obostrzeń udało nam się przeprowadzić już III edycję turnieju „Kurpie Summer Cup” oraz imprezę sportową „Pokonaj Mistrza”. Jedną z największych zmian była liczba osób, jaką organizatorzy mogli przyjąć w trakcie jednej imprezy - zadanie trudne, ponieważ w roku ubiegłym bawiło się ponad 3000 uczestników. 


- Na szczęście większość osób rozumiała powagę sytuacji, dzięki czemu bez problemów przeprowadziliśmy event. Poza powyższymi zmianami nie dało się zauważyć różnicy do poprzednich edycji. Tak jak we wcześniejszych latach bawiliśmy się przy wsparciu Ministerstwa Sportu, Urzędu Marszałkowskiego i gościnności miasta Ostrołęki. Co roku staramy się dokładać do wydarzenia nowe elementy tak, aby rokrocznie zaskakiwać naszych uczestników nowymi atrakcjami - mówi Rafał Załęski z Future Is Now.

Reklama

W tegorocznej edycji "Pokonaj Mistrza" przewidziano ponad 15 sportowych atrakcji i wyzwań piłkarskich, w których można było spróbować swoich sił. Załęski ma nadzieję, że wydarzenie przypadło do gustu naszym uczestnikom. Liczy, że w kolejnej edycji wróci wszystko do normy i uczestników będzie można liczyć w tysiącach, a nie setkach.   

- Na zakończenie chciałbym podziękować wszystkim osobom, które pomogły nam stworzyć to piłkarskie święto w Ostrołęce. To dla nas bardzo wiele znaczy, bez ich pomocy moglibyśmy tylko pomarzyć o takiej skali. Efekt finalny wygląda pięknie ale to, ile pracy wymaga przygotowanie takiego wydarzenia wiedzą tylko te osoby, które wspólnie z nami pracowały przy rozkładaniu sprzętu oraz w trakcie jego sprzątania. Bez tego wsparcia nie bylibyśmy w stanie poradzić sobie z takim wyzwaniem - kończy Załęski.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Kurpie Summer Cup

Więcej zdjęć: Kurpie Summer Cup

Odsłon: 6151
Komentarzy: 0
12:57, 02.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez punktów w Radzanowie

Bez punktów w Radzanowie

Druga porażka w bieżących rozgrywkach Rzekunianki. Ekipa Bartłomieja Jezierskiego uległa w meczu na szczycie Wkrze Radzanów. Gospodarze triumfowali i coraz pewniej zajmują miejsce na samym szczycie tabeli. Zespół z Rzekunia traci do lidera cztery punkty. 

 

Maciej Szymański show

Maciej Szymański show

Piąta wygrana w sezonie zespołu z Myszyńca. Zespół Radosława Rogowskiego triumfował po raz czwarty w sezonie przed własną publicznością. Bartnik podobnie jak lider - Wkra Radzanów oraz Rzekunianka zdobył komplet punktów u siebie.

Korona spadła Narwi

Korona spadła Narwi

Pierwsza porażka drużyny Andrzeja Sieradzkiego. Narew uległa Koronie Szydłowo. Ostrołęczanie do przerwy przegrywali 0:1 z gospodarzami. Po przerwie było jeszcze gorzej. Przegrana przy jednoczesnym zwycięstwie Żbika Nasielsk z Błękitnymi Raciąż oznacza, że nasi spadli na drugie miejsce w tabeli.

 

Żebrowski pokarał Miedź

Żebrowski pokarał Miedź

Świetny występ Mateusza Żebrowskiego. Wychowanek Korony Ostrołęka zdobył dwie bramki w spotkaniu Arki Gdynia z Miedzią Legnica. 25-latek był bohaterem żółto-niebieskich, którzy wygrali aż 4:0. Nasz reprezentant pomógł gdynianom wygrać trzeci mecz w sezonie i jego ekipa z kompletem punktów plasuje się w ścisłej czołówce I ligi.

Orz lepszy od Narwi II. ULKS Ołdaki bardzo pewne (zdjęcia, wideo)

Orz lepszy od Narwi II. ULKS Ołdaki bardzo pewne (zdjęcia, wideo)

W sobotę odbyły się dwa spotkania w Klasie B z udziałem zespołów z powiatu ostrołęckiego. W derbach Orz Goworowo podejmował Narew II Ostrołęka, zaś ULKS Ołdaki wybrał się na bój z Iskrą Zaręby Kościelne. Było ciekawie i w starciach padło osiem goli.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo