« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mistrzyni Aneta Bagińska-Gąska. Przed nią mistrzostwa świata

(fot. Krzysztof Biernacki)

Reprezentantka powiatu ostrołęckiego wzięła udział w zawodach IBFF/WPF. W Siedlcach Aneta Bagińska-Gąska zwyciężyła w rywalizacji w kategorii figure fitness soft. 33-latka dostąpiła wielkiego zaszczytu, gdyż uzyskała powołania do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata IBFF w Kulturystyce i Fitness 2020. Już 19 września wystartuje na Słowenii.

 


Bagińska-Gąska przygotowywała się na zawody w ostrołęckiej siłowni Forma5Club pod okiem Marcina Połatyńskiego. Jest magistrem prawa, podyplomowym rolnikiem, spedytorem, księgową oraz prezesem spółki. Od niedawna jest trenerem personalnym oraz instruktorem zajęć grupowych.

Reklama

- Trenuje od trzech lat dla rozładowania stresu. Od października 2019 roku podjęłam współpracę z trenerem Marcinem Polatyńskim, który nakierował mnie na właściwe tory i zmienił myślenie o "diecie". Niestety, dieta jest kluczowa w sportach sylwetkowych. Ten sport daje mi tyle radości, że postanowiłam zrobić kurs trenera personalnego, aby móc innych zarażać tą pasją do treningów siłowych. Mam na myśli kobiety, aby nie obawiały się chwycić na siłowni za ciężar. Jeśli chcecie zacząć swoją przygodę z siłownią, zapraszam na moje autorskie zajęcia w MG Fitness Club w Ostrołęce. Po nauce techniki, która moim zdaniem jest bardzo istotna, dalsze treningi można wykonywać samodzielnie na siłowni. Służę również pomocą na treningach personalnych na wybranej przez klienta siłowni - mówi Aneta Bagińska-Gąska.

Reklama

33-latka przyznaje, że wiara trenera Połatyńskiego w sukces dawał jej siłę podczas występu. Jak przyznaje, dziewczyny były świetnie przygotowane. Jak mówi, dało się odczuć bardzo profesjonalne podejście. Aneta od zawsze traktowała ten sport jako zabawę, jednak po zmaganiach w Siedlcach zmieniło się jej nastawienie.

- Porównanie z innymi uczestniczkami uświadomiło mi, że w tym sporcie nie ma drogi na skróty. Były to moje pierwsze zawody w życiu w sportach sylwetkowych i mam zamiar szlifować dalej swoje ciało i wiedzę na ten temat. Byłam jedną z niewielu debiutantek w tym dniu. Większość miała już jakiś start za sobą. Dziewczyny wyglądały świetnie - dodaje.

Reklama

W najbliższych dniach zapraszamy na rozmowę z naszą zawodniczką. Jak widzi swoje szanse na Słowenii? Kto ją wspiera? Jakie ma marzenia? O tym już niedługo.

Odsłon: 8503
Komentarzy: 2
09:38, 12.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zmierz się w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej

Zmierz się w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej

Lubisz kulę z dziurami na palce? Weź udział w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej. Pierwszy turniej odbędzie się 21 września, zaś zakończenie 30 października. Organizatorzy - Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w rywalizacja. Emocje są gwarantowane.

 

Ciecierski i Piotrowski przejechali 1008 kilometrów (zdjęcia)

Ciecierski i Piotrowski przejechali 1008 kilometrów (zdjęcia)

W XII Ultramaratonie Kolarskim "Bałtyk - Bieszczady Tour 2020 Jaza Non-Stop" wzięło udział dwóch przedstawicieli z naszego powiatu. Michał Ciecierski z Miastkowa oraz Zdzisław Piotrowski z Ostrołęki (KK24h). Przejechali 1008 kilometrów. Wystartowali z rampy promu Bielik w Świnoujściu, zaś meta miała miejsce w Zajeździe Caryńska w Ustrzykach Górnych. 

Miłość zaczęła się przypadkowo - rozmowa z Justyną Niedzwiecką

Miłość zaczęła się przypadkowo - rozmowa z Justyną Niedzwiecką

Bardzo dobry start ma za sobą Justyna Niedzwiecka. Zawodniczka UKS Atleta Ostrołęka wywalczyła siódme miejsce podczas Grand Prix im. Jerzego Jaśniaka Seniora w kategorii masters w podnoszeniu ciężarów. Jak znalazła się w świecie dźwigania? Jakie ma marzenia?

 

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

 

Kulesza na piątkę. Rekordy 20-latka

Kulesza na piątkę. Rekordy 20-latka

Dominik Kulesza wystartował w Międzynarodowym Turnieju im. Jana Hawrylewicza w podnoszeniu ciężarów. Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka pojawił się na pomoście wśród 12 zawodników i 12 zawodniczek. Niespełna 21-letni zawodnik pobił rekordy życiowe.

 

» Wasze komentarze

Elo @ 21:31, 12.09.2020r. IP: *.*.25.77

Ohyda. Gdzie kobiecość?

Fan @ 22:07, 12.09.2020r. IP: *.*.107.19

Mega Mocny i pełen kobiecych kształtów - (tyłek) na całej F5! Gratulacje!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo