« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 października 2020 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Z udziałem sześciu drużyn odbył sie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020. Najlepszym zespołem została pierwsza ekipa gospodyń - Nike Ostrołęka. W stawce były również młodziczki - podopieczne Dariusza Piersy. MVT turnieju odebrała Karolina Kośnik z drużyny mistrzyń.

 


Kadetki z Ostrołęki zaliczyły trzy zwycięstwa oraz dwa remisy. Turniej odbywał się według zasad rozegrania dwóch setów. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego wygrały 2:0 (25:13, 25:15) z Nike II, 2:0 (25:3, 25:9) z Esperanto oraz 2:0 (25:5, 25:10) z Mikro II Ełk. Ponadto gospodynie zremisowały: 1:1 (25:13, 25:27) ze Spartą Warszawa oraz 1:1 (25:23, 25:27) z Mikro I Ełk.

Reklama

Dziewczęta młodsze od wszystkich rywalek o dwa lata z Nike II uległy: 0:2 (13:25, 15:25) Nike I, 0:2 (13:25, 16:25) Esperanto Warszawa, 0:2 (10:25, 17:25) Sparcie oraz wygrały: 2:0 (25:22, 25:21) z Mikro I Ełk oraz 2:0 (25:7, 25:15) z Mikro II Ełk.

- Widać było dużo przebłysków siatkówki, którą chciałbym widzieć na co dzień. Oczywiście, nie ustrzegliśmy się błędów. Miałem do dyspozycji 16 dziewcząt i dawałem grać każdej z nich, by poczuły rywalizację we własnej hali. Klaruje się grupa zawodniczek, na których będziemy opierać zespół w meczach ligowych. Rozpiętość umiejętności jest bardzo duża. Czeka nas bardzo ciężki sezon. Od 26 września rozpoczynamy ligę. Na początek spotkamy się z Ateną Warszawa. Do połowy grudnia mamy do rozegrania aż 14 spotkań - mówi Dariusz Werpachowski, szkoleniowiec Nike Ostrołęka.

Klasyfikacja końcowa
1. Nike Ostrołęka
2. Sparta Warszawa
3. Esperanto Warszawa
4. UKS Mikro Ełk I
5. Nike Ostrołęka II
6. UKS Mikro Ełk II

Najlepsze zawodniczki turnieju:
Nike Ostrołęka - Kinga Mieczkowska
Nike II Ostrołęka - Maja Sokołowska
Esperanto Warszawa - Gabriela Śmigielska
Sparta Warszawa - Zuzanna Brach
UMKS Mikro Ełk - Julia Szulc
UMKS Mikro II Ełk - Justyna Zalewska

MVP turnieju - Karolina Kośnik (Nike Ostrołęka)

Nike I Ostrołęka: Natalia Dawid, Kinga Mieczkowska, Maja Obrębska, Martyna Werpachowska, Karolina Kośnik, Amelia Napiórkowska, Maja Sokołowska, Natalia Grala, Agnieszka Dobrzyńska, Nikola Krukowska, Aleksandra Zbrzeźna, Oliwia Krukowska, Małgorzata Biskup, Agnieszka Dobrzynska, Weronika Brzostek. Trener Dariusz Werpachowski.

Nike II Ostrołęka: Maria Duszak, Amelia Trzcińska, Maja Sokołowska, Zuzanna Samsel, Oliwia Ochenkowska, Lena Wilczyńska, Alicja Walc, Antonina Kacprzycka, Aleksandra Stójkę, Julia Śledziewska. Trener Dariusz Piersa.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020

Więcej zdjęć: VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020

Odsłon: 4508
Komentarzy: 2
12:14, 13.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Doświadczenia Nike

Doświadczenia Nike

W miniony weekend swój debiut zaliczył zespół młodszej młodziczki OTPS Nike II Ostrołęka. W drużynie grają dziewczęta z rocznika 2008, które dopiero zaczynają swoją przygodę w grze szóstkami. Na turnieju rozstawieniowym w Kobyłce nasze zawodniczki zagrały dwa spotkania: z gospodyniami i Polonezem Wyszków.

Młodziczki Nike w I lidze!

Młodziczki Nike w I lidze!

Znakomity występ siatkarek OTPS Nike Ostrołęka podczas turnieju rozstawieniowego młodziczek. Podopieczne Dariusza Piersy walczyły we własnej hali i okazały się najlepsze. Alicja Walc i spółka zanotowały komplet zwycięstw i zameldowały się w I lidze mazowieckiej.

 

Młodzicy Olimpu z wygranymi i porażką

Młodzicy Olimpu z wygranymi i porażką

Dobry początek ekipy Edyty Zyśk w turnieju rozstawieniowym do Mazowieckiej Ligi Młodzika. Zespół Olimpu Ostrołęka był gospodarzem turnieju. Ostrołęczanie wygrali dwa spotkania, a w jednym musieli uznać wyższość rywali ze stolicy. Przed drużyną walka w II lidze. 

 

Juniorki z wygranym setem

Juniorki z wygranym setem

Podopieczne Tomasza Pakieły rozpoczęły rozgrywki wojewódzkie w siatkówkę od porażki. OTPS Nike Ostrołęka uległ Atenie Warszawa. Nasze przedstawicielki zdołały wygrać jednego seta, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

 

Sroga lekcja kadetek

Sroga lekcja kadetek

Od wysokiej porażki rozpoczęły rozgrywki w I lidze kadetki. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego uległy 0:3 Atenie Warszawa. Zawodniczki Nike Ostrołęka w każdym secie wyraźnie przegrały, ale lekcja zebrana w stolicy z pewnością będzie pozytywnym doświadczeniem na przyszłość.

 

» Wasze komentarze

Znawca @ 09:29, 14.09.2020r. IP: *.*.55.26

Do redakcji:
MVP (Most valuable player) a nie MVT.
Tak na marginesie ;)

Znawca @ 09:31, 14.09.2020r. IP: *.*.55.26

Widzę że niżej już lepiej ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo